Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

433 Brezilyayi saldim trade'e ve 65K olmus elimizde guzeeeel

Yalniz 20 mac sonunda ( hadi 20K IF Gibbsden geldi tamam) 65K 3 gun icinde olustu, bu sene cok coins olacak, enflasyon olacak arkadaslar, bende 65K varsa su , Anzorat bir iki milyonu vurmustur diye dusunuyorum.

Ahmet seni de 400K'den yazdim , Burcin Hoca da kooperatife girmis, (ama Essien'lerin Pace cok kotuymus ben Wellington'a yatirirdim) +60 kusur hesaptan ona da bi 400K yaziyorum.

Gerci milyonu bulan bi renk gosterirdi herhalde

• ea, origin sacmalamis yine, standart fifa 13 alanlar bu gunden , ut edition alanlar 27 baslayacaklar oynamaya
  • Arkadaslat futweb de satilik listesndeki oyuncularin suresi doldu yeniden 1saatligibe fln koyamiyorum. Bekliyorlar oyle mal gibi Completing... yazisiyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Orijinalden alıntı: eRkannYLDZ

quote:

@aragorn1905
    anladım sağol,sizin platform sadece pc mi
    @eRkannYLDZ
    erkan takımı silince olmuyor,bi ara hesabımı vereyim gir bak,3 tane farklı isim gözüyor,liderboard ta EASKTIRGIT (çok sinirlenmiştim ea'a), neyse sol üstte fifa4312,kadromun ismide farklı gözüküyor

hayır daha fifa 13 çıkmadı.. fifa 13 çıktığında oyuna giriceksin ordan takımı siliceksin.. sonra tekrar ultimate ye girince sana takım ismi felan sorucak.. ben mesela geçen sene en az 10 kere takım sildim kurdum

demek istediğim şuradaki id gitsin,benim origin idem bu değilki
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Bendede ActionTeam ama geçen sene kullandığım Galaxy duruyor, live'a girip oyunu oynamadığın sürece öyle görünecek güncellememiş oluyorsun adını olay o .

• @Assassinate
    peki 12 de değilde 13 te girsem değişirmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj1hp

ea, origin sacmalamis yine, standart fifa 13 alanlar bu gunden , ut edition alanlar 27 baslayacaklar oynamaya

nasıl ya ultimate in daha önce başlaması lazım ultimate iz lan biz
  • Beyler bu sene"Ajdar"evic diye biri var hemen alalım.

http://www.futhead.com/fifa/players/7796/
  • sonunda daily gift mini gold pack den iyi bişi çıktı Wellbeck..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusaYatar

sonunda daily gift mini gold pack den iyi bişi çıktı Wellbeck..

o mini packlerden Rare çıkıyormuydu ya ¿
  • quote:

@Assassinate
    peki 12 de değilde 13 te girsem değişirmi acaba

Dostum 11de kullandığım 12de göründü oyuna girince yeni takım yeni oyuncular değişti. Şimdi 12de kullandığım 13te webden açınca otomatik soruyor takım adını yenilemek istermisin diye evet deyip yeniledim. Şimdi sende webden girdin eskisi görünüyo oyuna gir yeniler merak etme.
  • quote:

quote:

Yok çıkmıyo :D keşke çıksa hergün bi rare .
  • preorder yaptım ea ultimate İcin fakat gg de nuckear 70 e satıyor aynı şeyi iptal etsem pre orderi gitsem nuckeardan alsam bir sakınca olur mü paypal ile odeme yaptim tesekkurler

• quote:

quote:

Manu lü st görünce Rooney olur mu acep dedim ama 85 pace ililşti gözüm Rooney 79 çünkü..
  • Iphone icin fifa13 cikmis. Ut moduda icinde midir yoksa ut icin yeni app cikarirlarmiki. 6,99$ dan cikarmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: semih118

quote:

Bpl Kadrom nasıl beyler

http://www.futhead.com/fifa/squads/25142/

Buna coins mi yeter kardes. EA kredi kartina taksit yapsa belki

fifa 14 çıkmak üzereyken kurulur

• bilmeyenler için söylüyorum fifa 13 kadıköyde yazıcıoğlu iş hanında var zaten çoğu yerde var bulamadıysanız oraya bakın. bir de fiyata 115 dedi adam daha ucuza alan var mı? (ben daha almadım 110 dan pahalıya almam )
  • ya arkadaşlar futbolcular niye bu kadar faiş g.tü b.klu adamlar bile ne paralara gidiyor yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

bilmeyenler için söylüyorum fifa 13 kadıköyde yazıcıoğlu iş hanında var zaten çoğu yerde var bulamadıysanız oraya bakın. bir de fiyata 115 dedi adam daha ucuza alan var mı? (ben daha almadım 110 dan pahalıya almam )

valla bu sene key alalım dedik 70e patladı seneye inş key fiyatları kutulu oyunu yakalamaz
  • takım kuramadım emenike 4 k dan almadım şimdi 12 k ashley young 5 k dan yüzüne bakmadım şimdi 13-14 k nasıl iştir bu
  • 
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.