Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24022403240424052406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

bu saate kadar oynadım daha devamda edicektim ama server gitti dedi zaten online oynayamıodum bide utden attı. bu katalog olayı muazzam olmuş 1000x15 aldım yani 15 maç boyunca 1000 ekstra coins verio ve 1500 verdim alırken, zaten eski lvl ım 67 olduğu için 12.700 civarında bi miktar verdi katalog için bununla baya 1000x15 alabilirm bu ii olmuş 400 küsür coins kazanacağımıza 1400 coins kazanıorz ve erkenden para birikmiş oluyor ama oyuna yeni başlayanlar o kadar şanslı olamiicak çünkü 12000 nere 2500 nere katalog için bizler daha şanslıyız gibi duruo
    birde oyunda online oynayamadım ama emre belozoglu çok ii olmuş pace ve def. hiçte yazan gibi diil herkese yetişio ama online da bi denemek lazım tabiki =)

Yapma ya ben hic bakmadim bu katalok olayina tuhh, 4K falan da benim puanim var mac basina 1000K supermis ah be.

nasıl alınıyor bu kataloglar

• quote:

quote:

bu saate kadar oynadım daha devamda edicektim ama server gitti dedi zaten online oynayamıodum bide utden attı. bu katalog olayı muazzam olmuş 1000x15 aldım yani 15 maç boyunca 1000 ekstra coins verio ve 1500 verdim alırken, zaten eski lvl ım 67 olduğu için 12.700 civarında bi miktar verdi katalog için bununla baya 1000x15 alabilirm bu ii olmuş 400 küsür coins kazanacağımıza 1400 coins kazanıorz ve erkenden para birikmiş oluyor ama oyuna yeni başlayanlar o kadar şanslı olamiicak çünkü 12000 nere 2500 nere katalog için bizler daha şanslıyız gibi duruo
    birde oyunda online oynayamadım ama emre belozoglu çok ii olmuş pace ve def. hiçte yazan gibi diil herkese yetişio ama online da bi denemek lazım tabiki =)

Yapma ya ben hic bakmadim bu katalok olayina tuhh, 4K falan da benim puanim var mac basina 1000K supermis ah be.

ama abi ben sana ilk oynadığın zaman sordum dedim o katalog olayını merak ediorum bi bakar mısın dedim sen top falan var diince bende ümidi kesitm =)
    şimdi katalog şöyle içinde bir sürü şey var farklı farklı modlar için ama bizi ilgilendirn ut modu; burada 1000x15 tarzında şeyler var bu iki rakamda deişio 200x 5 falanda var ama mantık şu normalde bir maçta 500 coins kazandıysan sana bunun dışında ekstra coins verio (hangisini seçeneği aldıysan 1000 x x15 aldıysan önündeki 15 maç ekstra 1000 coins kazanıosun)
    bide trade pile 30 dan 40 a yada consumables 75 e falan çıkartabiliosun
    ve hattaa 2.2250 puana takım ismini bile baştan deiştirebiliosun =) e daha ne yapsın adamlar ya di mi =)

• Oyun icinde mac yaptikca rutben artiyor eskisi gibi ama artik toplanan puanlar ile oduller secebiliyorsun.
  • quote:

Oyun icinde mac yaptikca rutben artiyor eskisi gibi ama artik toplanan puanlar ile oduller secebiliyorsun.

Alp abd için kaçta çıkacak oyun? Ona göre usa kart alıp oyunu indirmeyi düşünüyorum da.
  • 2 saat sonra midnight release yapilacak, karambole geldim saat 10 heryer kapandi bi saat erken olsa cikip bi yerden rezervasyon yaptirip alirdim neyse yarin oglen artik
  • quote:

quote:

quote:

ama abi ben sana ilk oynadığın zaman sordum dedim o katalog olayını merak ediorum bi bakar mısın dedim sen top falan var diince bende ümidi kesitm =)
    şimdi katalog şöyle içinde bir sürü şey var farklı farklı modlar için ama bizi ilgilendirn ut modu; burada 1000x15 tarzında şeyler var bu iki rakamda deişio 200x 5 falanda var ama mantık şu normalde bir maçta 500 coins kazandıysan sana bunun dışında ekstra coins verio (hangisini seçeneği aldıysan 1000 x x15 aldıysan önündeki 15 maç ekstra 1000 coins kazanıosun)
    bide trade pile 30 dan 40 a yada consumables 75 e falan çıkartabiliosun
    ve hattaa 2.2250 puana takım ismini bile baştan deiştirebiliosun =) e daha ne yapsın adamlar ya di mi =)

12 deki lvlimiz 13 çe geçiyormu ve lvl bu sistem için önemlimi ona göre yeni psn de başlamıcam

• web app yine bakımamı girdi bende mi problem var arkadaşlar.
  • psn bakima girmis ve fifaya tiklayinca zamani var daha yerine storeye gir oodeme yap felan diyor acaba erkenemi cektiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün aksam SNEIJDER'in kafadan gıttıgı rakam neydı...Yanı en kotu gıttı fıyat..Takıp edemedım ve SNEIJDER alıcam...
  • Şimdi ben pre order yaptım TR hesabımla 9gb download yaptım.Oyun 28 eylül'de avrupa için çıktığında başka birşey download edicemmi ? bu nebiçim iş herşey karman çurman oldu ya. Bunun cevabını bilen varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

Şimdi ben pre order yaptım TR hesabımla 9gb download yaptım.Oyun 28 eylül'de avrupa için çıktığında başka birşey download edicemmi ? bu nebiçim iş herşey karman çurman oldu ya. Bunun cevabını bilen varmı arkadaşlar ?

Direk oynayabileceksin...Soyle bırsey yapmışlar...Oyun günü geldiğinde upgrade olucak..EA'in söylediği bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

Şimdi ben pre order yaptım TR hesabımla 9gb download yaptım.Oyun 28 eylül'de avrupa için çıktığında başka birşey download edicemmi ? bu nebiçim iş herşey karman çurman oldu ya. Bunun cevabını bilen varmı arkadaşlar ?

Direk oynayabileceksin...Soyle bırsey yapmışlar...Oyun günü geldiğinde upgrade olucak..EA'in söylediği bu..

Teşekkur ederim
  • yener oyun hakkında yorumlarını okuyamadım belki yazmışsındır ama. bu katalog olayına falan bi değinsen , bir de kimileri pace önemli kimileride önemsiz diyor sence durum nedir? ona göre kadro yapalım
  • quote:

Ya bu katalog olayını çok merak ediyordum, oyunun büyüsüne kapıldık unuttuk gittik..Nerde bu katalog UT menulerınde gozume carpmadı..

• quote:

Arkadaşlar dün aksam SNEIJDER'in kafadan gıttıgı rakam neydı...Yanı en kotu gıttı fıyat..Takıp edemedım ve SNEIJDER alıcam...

Abi 25-28 arasında gördün mü yapıştır. 30'lara çıkma.

Ders başı görünüyor abi bize yarın haberin olsun kesin değil ama dün telefonda böyle bir laf aldım ağızlarından. Bakalım bugünkü telefona göre.
  • ya arkadaşlar bişey soracağım ultimate team(ps3) oynayan arkadaşlar online maç yapamıyorsunuz heralde peki offline maç ne alemde yani coins kazanabiliyormusunuz.maç yaptıkça yani trade falan ne durumda oynayanlar açıklasın yahu geçen senede böyle oldu burdakilerin gazına gelip psn aldık gene millet makinasına soktu çi-di yi
  • quote:

quote:

Ya bu katalog olayını çok merak ediyordum, oyunun büyüsüne kapıldık unuttuk gittik..Nerde bu katalog UT menulerınde gozume carpmadı..

yok babakoo UT menü ile alakalı değil. Ana menüde EAS sekmesinin içinde diye hatırlıyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

ya arkadaşlar bişey soracağım ultimate team(ps3) oynayan arkadaşlar online maç yapamıyorsunuz heralde peki offline maç ne alemde yani coins kazanabiliyormusunuz.maç yaptıkça yani trade falan ne durumda oynayanlar açıklasın yahu geçen senede böyle oldu burdakilerin gazına gelip psn aldık gene millet makinasına soktu çi-di yi

Hocam ben offline mac yaparak su an 15k biriktirdim ki bunda 3kya silver kurdum 6-7k takim fitness healing kontrata gitti bakarsan takim kurmayi gectim iste pazar-pazartesi cok oynamadimda aslinda 20k birikti aslinda ama tabi harcamalar filan 15k var simdi elimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sene değişen ve kötü olan bir özellik söyliyeyim. Bir kartın orjinali neyse sadece o pozisyonda arama yapabiliyorsunuz.

Örneğin orjinali cm olan bir oyunc: CDM - CAM - CF - ST yapılabilir ve siz Cam alacaksanız cam olarak arar bulurdunuz eskiden. Şuanda ise cam da olsa st de olsa orjinali ne ise sadece orada çıkıyor. Yani aramada (eğer değişmezse) hiç bir zaman ST Messi veya LF Ronaldo görme ihtimalimiz yok.

• EA bu gün kimlere ne hediyeler verdi dökülün bakalım beyler.

Ben 1k aldım bu gün, dün 500coin almıştım yavaş yavaş yükseltiyor EA sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 24022403240424052406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.