Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler pc de 4-2-2-2 formation 2 k dan alsam piyasası artarmı bunun ilerde sakata gelmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih118

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Bunun yanina da cf Ibarbo. İkiside ayni ulkedendi sanirim o yuzden chem 9 olur galiba. Ibarbo da hizli,dribblingli arti ayi gibi bir pir pir bi iri forvet iyi ikili olur gibi
    Bu arada bu sene seria da kolombiya patlamasi var. Sola Zuniga onun arkasina Armero saga Cuadrado gobege Guarin. Hepside iyi olmus bu sene.
    Oyuna baslayinca serie a da bu kadroyu yapicam. Bi cok baglantida yem yesil olur ayrica

İtalya f / p olarak başlangıç için yine ideal geçen sene olduğu gibi , stoperlerde Gamberini ve Ogbonna , kanat bekler Armero ve Konko , orta sahada Obi - Nainggolan - Asamoah ileri uçta Zarate - Miccoli - Cavani ( Milito ) düşünüyorum bende ilk başta

Ogbonna, gamberini kesin zaten gobekte ama acaba ogbonna pahalimidir baslarda? Oyunla simdilik pek ilgilenmedigim icin fiyatlari hic bilmiyorum.
    İtalyada st bollugu var ondan 4321 yerine 4222 gidicem gibi baslarda. Defans belli zaten. Orta saha gobek asamoah,nainggolan. Camlara shaarawy ile zarate. Ama tabi ilk once gs kadrosu. Hazir yapili bekliyor zaten

Ogbonna Rare değil , şu an 3k ortalama formasyonuna göre , Gs kadrolarına bu çarşamba bir İF Burak yakışır ne diyelim , 2 gol bir asist ben ümitliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 24 Eylül 2012; 2:39:17 >

• Daha oyun çıkmadı nasıl bu kadroları yaptınız

açık ve net soruyorum nasıl oluyor bu iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Daha oyun çıkmadı nasıl bu kadroları yaptınız

kardeş ahmet çakar gibisin valla web e çıktı önceden oradan yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremocano

quote:

Web'den bende bir kadro kurdum ama oyunu oynamadan parayı vs nasıl kazanıyorsunuz? Ben de full Gold playerlardan kadro kurdum ama chemistry 65 falan oldu. hediye gelen pack'ler ile anca o kadar oldu. şimdi bakıyorum millet kadroları yardırmış. turnuva yapmadan paralar nereden geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler pc de 4-2-2-2 formation 2 k dan alsam piyasası artarmı bunun ilerde sakata gelmiyim

gecen sene 2k ya dusurup bir gun icinde 4.5k ya satiyordum. bu sene ise; 2k ya aldim 3 gundur 2.8k ya alan yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keremocano

quote:

Web'den bende bir kadro kurdum ama oyunu oynamadan parayı vs nasıl kazanıyorsunuz? Ben de full Gold playerlardan kadro kurdum ama chemistry 65 falan oldu. hediye gelen pack'ler ile anca o kadar oldu. şimdi bakıyorum millet kadroları yardırmış. turnuva yapmadan paralar nereden geldi?

kadro kurmadan önce al sat yapıyorsun işte.

• %24
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler pc de 4-2-2-2 formation 2 k dan alsam piyasası artarmı bunun ilerde sakata gelmiyim

gecen sene 2k ya dusurup bir gun icinde 4.5k ya satiyordum. bu sene ise; 2k ya aldim 3 gundur 2.8k ya alan yok

1 k ya aldım bi tane 2.5 k dan satsam yeter :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun yanina da cf Ibarbo. İkiside ayni ulkedendi sanirim o yuzden chem 9 olur galiba. Ibarbo da hizli,dribblingli arti ayi gibi bir pir pir bi iri forvet iyi ikili olur gibi
    Bu arada bu sene seria da kolombiya patlamasi var. Sola Zuniga onun arkasina Armero saga Cuadrado gobege Guarin. Hepside iyi olmus bu sene.
    Oyuna baslayinca serie a da bu kadroyu yapicam. Bi cok baglantida yem yesil olur ayrica

İtalya f / p olarak başlangıç için yine ideal geçen sene olduğu gibi , stoperlerde Gamberini ve Ogbonna , kanat bekler Armero ve Konko , orta sahada Obi - Nainggolan - Asamoah ileri uçta Zarate - Miccoli - Cavani ( Milito ) düşünüyorum bende ilk başta

Ogbonna, gamberini kesin zaten gobekte ama acaba ogbonna pahalimidir baslarda? Oyunla simdilik pek ilgilenmedigim icin fiyatlari hic bilmiyorum.
    İtalyada st bollugu var ondan 4321 yerine 4222 gidicem gibi baslarda. Defans belli zaten. Orta saha gobek asamoah,nainggolan. Camlara shaarawy ile zarate. Ama tabi ilk once gs kadrosu. Hazir yapili bekliyor zaten

Ogbonna Rare değil , şu an 3k ortalama formasyonuna göre , Gs kadrolarına bu çarşamba bir İF Burak yakışır ne diyelim , 2 gol bir asist ben ümitliyim

Üstat attığı takım Barcelona deil Akhisar belediye if lik bir durum yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

11 de Alex İf - Sif - Tif kombinasyonu yaparken hiçbir golünü veya asistini Barcelona ' ya da atmamıştı zaten , Ut de Gs varsa Çarşambaya İF Burak var derim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

11 de Alex İf - Sif - Tif kombinasyonu yaparken hiçbir golünü veya asistini Barcelona ' ya da atmamıştı zaten , Ut de Gs varsa Çarşambaya İF Burak var derim

fifaz var diyorsa kesin vardır beyler

hemen almaya kalkmayın..

fiyatı 15k ya düşer.

• Burak'ın asistini yaptığı golün öncesinde topu çalmasından dolayı ve 2 gol bence if gelmeli Burak'a. Gelmez ise yuh derim valla. zaten lazımda bi if GS'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: force be with you

Burak'ın asistini yaptığı golün öncesinde topu çalmasından dolayı ve 2 gol bence if gelmeli Burak'a. Gelmez ise yuh derim valla. zaten lazımda bi if GS'ye.

gelsin gelsin..
    bol bol penaltı kazanırız

şaka bi yana Türkiye kadrosu kuruyorum.. pace lazım
  • quote:

Burak'ın asistini yaptığı golün öncesinde topu çalmasından dolayı ve 2 gol bence if gelmeli Burak'a. Gelmez ise yuh derim valla. zaten lazımda bi if GS'ye.

gelsin gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

quote:

gelsin gelsin..

çok güldüm ya sabah sabah

• sonunda banada fifa 12 dahil olmak uzre ovrl 83 uzeri olan bi oyuncu cikdi, hem de ea verdiyi hediye paketin icindeki hediye paketden - Ozil .
    pc icin internede fifa 13 skidrow bulunyor, bunu yukliyerek oyun cikdigi gun daha cabuk oyuna baslaya bilirsiniz.

ben kaliteli rus sitesinden indirdim isterseniz torrent burdahttp://www.speedyshare.com/he9Q6/rutracker.org.t4192582.torrent
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj1hp

sonunda banada fifa 12 dahil olmak uzre ovrl 83 uzeri olan bi oyuncu cikdi, hem de ea verdiyi hediye paketin icindeki hediye paketden - Ozil .
    pc icin internede fifa 13 skidrow bulunyor, bunu yukliyerek oyun cikdigi gun daha cabuk oyuna baslaya bilirsiniz.

ben kaliteli rus sitesinden indirdim isterseniz torrent burdahttp://www.speedyshare.com/he9Q6/rutracker.org.t4192582.torrent

biz oyuna başladık genç

ama senin forumdaki oyunların son bulucak gibi

ek olarak origin var madem ve madem orjinal alıcaksın.. ne diye kötü yollara düşüyorsun ki

• Kartlardan Kagawa çıktı.Nekadar eder sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

Kartlardan Kagawa çıktı.Nekadar eder sizce?

Formasyon ne?
  • 
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.