Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.713
Cevap
105
Favori
1.276.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coyoote

Arac dogru vitesi mi bulamiyor acaba? Dedigini tam olarak anladim ama basima gelmedi hic

Abi o degil de ben gecen tatilde opetten bi fulledim. Araba ketoya dondu direk. Yok boyle bisey yani, sinira yakindim kesin kacak mazot falandi. Araba agladi resmen. Daha yeni kendine geldi.

Bende gtl alacağım birkaç depo. Denemek için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu bmw de sayfasını inceliyorum da.

Enteresan bir şey dikkatimi çekti. Bizim araçların coupe olanları halen satışta biliyorsunuz. Bizim cihazlar ile aynı teknik özelliklerde ve 80-120 ara hızlanması 5,9 saniye görünüyor ki bu değer f10 5,25d nin 5,7 lik değerine çok yakın. 5,25d 218 lik olmasına rağmen. Bizim cihazlar ara hızlanmada 6 vites olmanın elastikiyetini kullandı belki de.

Ayrıca 1,25d gelmiş 218 lik. 3 serisi için de eli kulağındadır. 1,25 hızlanma 6,3 saniye. 1,20d ile 320d arasında 0,3 saniye fark olduğuna göre 3,25d nin fabrika verisini açıklıyorumm 6,6 saniye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 16 Kasım 2012; 23:02:40 >
  • ara hızlanmalarda tek vites üstünden gidiliyorsa, o vites dişlisinin aralığı çok önemli... 6 vitesin dişlisi 8den daha az olduğu için hızlanma (yola aktarma) da farklılık gösterir diye biliyorum. yani devir meselesi... tabi 6 vitesli araçta esnekliği 4. viteste yaparlarsa, 8vitesli aracın 5ine tekabül ediyor olabilir test verilerinde. incelemek lazım :) ama güzel yakalamışsınız....

bir diğer hususta sanırım araç ağırlığı... 520d ile 320d 0-100 farkı gibi...
  • Gündüz fakrlarını beyaz yapabilen yada yaptırabileceği oldumu???

• quote:

Orijinalden alıntı: bubew

ben 1 hafta önce kış lastiği olarak michelin alpin taktım. run flat değil. Şunu söyleyebilirimki run flat kış lastiklerinden sonra çok çok daha konforlu ve rahaat hale geldi. açıkçası kış sonunda run flat lastiklerimin yerine yine standart yeni lastik almayı düşünüyorum. stepne yok hatta yeri de yok. onun yerine çakmak pompalı ve spreyli bir set varmış nu almayı düüşnüyorum. run flat bana göre özellikle bizim gibi sert araçlarda kesinlikle konforu berbat eden bir teknoloji. tabi tercih meselesi.

Ben yaklaşık bir senedir o şekilde kullanıyorum.
    Bir köpük tüpü ( her markette var) birde kompresör.
    Bir şey girerse lastiğe havayı ver lastikciye kadar götürüyor.
    Rft de olsa lastikciye gidiyorsun. Bilinçli kullandıktan sonra sorun yok daha sağlam yol tutuşu
    Daha az gürültü...

• arkadaşlar mercedes c180 veya 200 alacaktım. seçenekler arasına bmwyi de koymakta fayda var diye düşündündüm. hem daha spor görünüyor hem daha az yakıyor 50.000 tl civarı bütcem var. 3.18i mi önerirsiniz 3.20i mi?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-30-bin-tl-nakit-ihtiyac-var-gerisi-vade-takas-olur-87284980/detay şu aracı buldum ama. bmw den de hiç anlamıyorum. özellikle opsiyonel paketleri çok fazla standart bi donanım yok. ilgilenirseniz sevinirim.
    edit: bi de şunlar var fiyatları daha uygunhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-temiz-sorunsuz-318i-102277106/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerrah -- 19 Kasım 2012; 16:53:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cerrah

arkadaşlar mercedes c180 veya 200 alacaktım. seçenekler arasına bmwyi de koymakta fayda var diye düşündündüm. hem daha spor görünüyor hem daha az yakıyor 50.000 tl civarı bütcem var. 3.18i mi önerirsiniz 3.20i mi?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-30-bin-tl-nakit-ihtiyac-var-gerisi-vade-takas-olur-87284980/detay şu aracı buldum ama. bmw den de hiç anlamıyorum. özellikle opsiyonel paketleri çok fazla standart bi donanım yok. ilgilenirseniz sevinirim.
    edit: bi de şunlar var fiyatları daha uygunhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-temiz-sorunsuz-318i-102277106/detay/

Gri olan tr paketi bence onun üzerinde dur.
    Modeline göre dolu ve güzel araba plakadan araştırın temizse 50liralara alınacak araba
    Ama şehir içi 10 litre yakar bence hak.eder
    Tabi ist şehiriçi

• quote:

Orijinalden alıntı: bezakii

quote:

Orijinalden alıntı: cerrah

arkadaşlar mercedes c180 veya 200 alacaktım. seçenekler arasına bmwyi de koymakta fayda var diye düşündündüm. hem daha spor görünüyor hem daha az yakıyor 50.000 tl civarı bütcem var. 3.18i mi önerirsiniz 3.20i mi?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-30-bin-tl-nakit-ihtiyac-var-gerisi-vade-takas-olur-87284980/detay şu aracı buldum ama. bmw den de hiç anlamıyorum. özellikle opsiyonel paketleri çok fazla standart bi donanım yok. ilgilenirseniz sevinirim.

Gri olan tr paketi bence onun üzerinde dur.
    Modeline göre dolu ve güzel araba plakadan araştırın temizse 50liralara alınacak araba
    Ama şehir içi 10 litre yakar bence hak.eder
    Tabi ist şehiriçi

hocam 3.18i alırsam bu bahsettiğiniz araba olacak ama 3.20i mi 3.18i mi bunu tam kararlaştıramadım. hangisi daha çok tutuluyor. 3.18 ara motor dedikleri olaya giriyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Şu bmw de sayfasını inceliyorum da.

Enteresan bir şey dikkatimi çekti. Bizim araçların coupe olanları halen satışta biliyorsunuz. Bizim cihazlar ile aynı teknik özelliklerde ve 80-120 ara hızlanması 5,9 saniye görünüyor ki bu değer f10 5,25d nin 5,7 lik değerine çok yakın. 5,25d 218 lik olmasına rağmen. Bizim cihazlar ara hızlanmada 6 vites olmanın elastikiyetini kullandı belki de.

Ayrıca 1,25d gelmiş 218 lik. 3 serisi için de eli kulağındadır. 1,25 hızlanma 6,3 saniye. 1,20d ile 320d arasında 0,3 saniye fark olduğuna göre 3,25d nin fabrika verisini açıklıyorumm 6,6 saniye.

Barış Hocam gel neyapalım senle biliyormusun
    3.25 d gelince pusuya yatalım, 55.000 euro ya M kasasını verirlerse verdikleri an, kampanyalı stok fazlası, yıl sonu, makyaj öncesi carr curt vs.. punduna getirirsek kapalım çıkalım 2 tane.
    O zaman vazgeçermiyiz 250 CGI den?

• quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

quote:

3.25 d gelince pusuya yatalım, 55.000 euro ya M kasasını verirlerse verdikleri an, kampanyalı stok fazlası, yıl sonu, makyaj öncesi carr curt vs.. punduna getirirsek kapalım çıkalım 2 tane.

Abi süper olur ama işte donanımları ekleyince epey yüksek bir fiyat çıkar yine. Aynı bizim aldığımız dönemdeki gibi yakalamak lazım, içi dolu fiyatı uygun yakalarsak neden olmasın. Zaten bizim grup gördüğüm kadarıyla benzer araçların peşindeyiz. Mercedes yeni c serisi , cla , 325d

• E90 kasa 2007 model 320 aldım. Aracın lastikleri rft bu araçta kriko bijon bulamadım. Normalde olması lazım mı ? Benim aracımda mı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gri06

E90 kasa 2007 model 320 aldım. Aracın lastikleri rft bu araçta kriko bijon bulamadım. Normalde olması lazım mı ? Benim aracımda mı yok

rft olduğu için yok. bizimkilerde de yok. sadece çeki demiri olacak
  • quote:

quote:

quote:

Abi süper olur ama işte donanımları ekleyince epey yüksek bir fiyat çıkar yine. Aynı bizim aldığımız dönemdeki gibi yakalamak lazım, içi dolu fiyatı uygun yakalarsak neden olmasın. Zaten bizim grup gördüğüm kadarıyla benzer araçların peşindeyiz. Mercedes yeni c serisi , cla , 325d

Ayıp oluyor ama bizde varız burda :)şöyle max 63e felan m pack + sunroof + cruise olursa benide yazın :)

• HAHAHAHAH
    Hasan Hocam senin 47.000 nin geri dönüşü 63.000 mü olacaktı
    Süper yani....
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

E90 kasa 2007 model 320 aldım. Aracın lastikleri rft bu araçta kriko bijon bulamadım. Normalde olması lazım mı ? Benim aracımda mı yok

Teşekkür ederim peki parkları yakmadan gündüz lambası olarak angelları direk kontakla yakma şansım var mı? ön ve arka balataların ne kadar gideceğini veya bakım aralığını nasıl görebilirim.Bir de km bilgisinin yanında üçgen içerisinde ünlem yanıyor iyi bir şeye dalalet etmiyor herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gri06 -- 19 Kasım 2012; 22:42:54 >
  • quote:

HAHAHAHAH
    Hasan Hocam senin 47.000 nin geri dönüşü 63.000 mü olacaktı
    Süper yani....

Yok keşke öyle olsa 55bin felan oluyor,Valla o para gidecek gibi tekrar bi şekilde :)ama bu sefer alınca uzun süre satmamayı düşünüyorum onun için paranın olduğu bankadan kredi kullanmayı düşünüyorum,o parayada hiç dokunmayıp kâr payına yatırıp aylık taksit in büyük kısmını o paradan gelen kâr payı ile ödemeyi düşünüyorum :D biraz karışık oldu ama anlamışındir inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasanFFF -- 19 Kasım 2012; 22:45:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

Teşekkür ederim peki parkları yakmadan gündüz lambası olarak angelları direk kontakla yakma şansım var mı? ön ve arka balataların ne kadar gideceğini veya bakım aralığını nasıl görebilirim.Bir de km bilgisinin yanında üçgen içerisinde ünlem yanıyor iyi bir şeye dalalet etmiyor herhalde

aracınızda bi-xenon farlar varsa, far butonunu auto konumunda kullanırsanız gündüz farlarınız yanar diye biliyorum ama emin değilim.

bakım bilgilerini araçta idrive yoksa sinyal kolundan menüde ilerleyerek görebilirsiniz.

km'nin yanında yanan ünlem işareti yakıt seviyesi düşünce, silecek suyu azalınca veya arıza durumunda yanar.

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bugün aracı uzun uzun inceleyip pek çok şeyi çözdüm. Geriye anahtar menüsü ne işe yarar kaldı ona da bakıcam. Direksiyonda bluetooth düğmesi olmasına karşın business cd çaların vasat ses kalitesi beni hiç mutlu etmedi. Bari bluetooth olaydı fena olmayacaktı . Bunun çaresi varmıdır.

• quote:

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bugün aracı uzun uzun inceleyip pek çok şeyi çözdüm. Geriye anahtar menüsü ne işe yarar kaldı ona da bakıcam. Direksiyonda bluetooth düğmesi olmasına karşın business cd çaların vasat ses kalitesi beni hiç mutlu etmedi. Bari bluetooth olaydı fena olmayacaktı . Bunun çaresi varmıdır.

Borusana gidin aracin sasi numarasindan bluetooth eklenip eklenemeyegini ve fiyatini soylerler.

• arkadaşlar herkese iyi forumlar bende e90 almayı düşünüyorum bütçe 44 bin ,sanırım hız sabitleyici yok olanına hiç denk gelmedim.Sonradan hız sabitleyici ekletebiliyormuyuz serwiste? sunroof olmasada olur ama hız sabitleyici şart
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.