Şimdi Ara

Çin malı, Chery, Fiyat ve Performans... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
18.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlla sıfır olucak diye bu araçlara para verilmez. 2. el 4 yaşındaki hemen hemen her araç bunlardan iyidir. Başınıza iş almayın. Sıfır almak zorunda değilsiniz.
  • çin arabaları daha emekleme seviyesinde
    daha yürüyecekler
    koşacaklar
    sonrada koltuğa oturacaklar

1950 lerde amerikanlar koltuktayken
    ingilizler koşuyor
    almanlar yürüyor
    japonlar emekliyordu

1970 lerde amerikanların koltuğuna ingilizler oturamadan elendiler
    amerikanlarda koltuktan düşmek üzereydiler
    almanlar koşuyu bitirmiş koltuğa gelmek üzereydiler
    japonlar koşuyorlardı gözleri koltuktaydı
    italyanlar fransızlar yürüyorlar
    koreliler ise daha emekleme döneminde bile değillerdi.

1980 lerde böyle geçti

1990 larda ise
    almanlarla japonlar koltuktaydılar
    fransız italyan amerikan yürümekteydi bazen koşmaktaydılar
    koreliler emeklemeye başlamışlardı yürümeye hazırdılar

günümüzde ise koltukta kalabilme savaşı felaket bir durumda
    almanlar ve japonlar hala ordalar ama
    amerikanlar fransız ve italyanlar koreliler deliler gibi koşuyorlar
    emekleme sırası ise çinde

almanlarla japonları indirmek çok zor
    mercedesin karşısında lexus
    bmwnin karşısında infiniti
    audinin karşısında acura

jettaya üstün gelen civic
    civicten üstün olan a3
    avensise üstün gelen passat
    passata üstünlük kuran accord
    accorda üstünlük kuran a4
    a4e sinyali çakan camry
    camrye havalı havalı bakan 520
    520 ye selektörü çakan lexus
    lexus yolumu aç diyen s350

bunlara aşağıdan bakan lagunalar, alfalar, 508ler, insignialar, mondeolar, elntralar sonatalar... ve buna benzer araçlar... bu arada opel ve fordu amerikandan sayıyorum bunuda atlamayın ki onlar aslında safkan amerikandır...

dolayısyla çinliler şuanda daha emekliyorlar... tabiiki zamanla iyi hale gelecekler...
    hatırlasanıza biz çocukken hyundai ve kia ne kadar garip araçlarla geliyordu... ama şimdi baya düzgün haldeler...

• 2 gece önce Chery' nin tanıtım dergisi vardı, biraz göz attımda der ki: Türk halkı çin malına ön argılı, biz diğer markalar gibi 2-3 yıl değil 7 yıl / 150.000 km GARANTİ veriyoruz dedi..
  • quote:

İlla sıfır olucak diye bu araçlara para verilmez. 2. el 4 yaşındaki hemen hemen her araç bunlardan iyidir. Başınıza iş almayın. Sıfır almak zorunda değilsiniz.

klasik bir vw kullanıcısı yorumu, lütfen arkadaşlar bu araçların 10 metre yakınından bile geçmemiş kişiler daha iyi kötü vs yorum yapmasın...

şunu söylemek istiyorum, ben makine mühendisiyim ve savunma sanayinde ar-ge mühendisi olarak çalışıyorum, araştırmadan bilmeden almam arabadan da gayet iyi anlarım benim için mesele para değil chery almamda verdiğim paranın hakkını alma meselesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkgen

quote:

İlla sıfır olucak diye bu araçlara para verilmez. 2. el 4 yaşındaki hemen hemen her araç bunlardan iyidir. Başınıza iş almayın. Sıfır almak zorunda değilsiniz.

klasik bir vw kullanıcısı yorumu, lütfen arkadaşlar bu araçların 10 metre yakınından bile geçmemiş kişiler daha iyi kötü vs yorum yapmasın...

şunu söylemek istiyorum, ben makine mühendisiyim ve savunma sanayinde ar-ge mühendisi olarak çalışıyorum, araştırmadan bilmeden almam arabadan da gayet iyi anlarım benim için mesele para değil chery almamda verdiğim paranın hakkını alma meselesi..

Size katılıyorum bendede 2011 Proton Gen 2 sedan elegance ım var 4. Protonum ve çok memnunum insanlar ön yargılı davranıyorlar.Protonlar çok sağlam araç ama herkes bilmeden yorum atınca ....

• Tüm mesajları okumuştum 2010'da ve gidip 2011 de chery marka araç aldım 2013e kadar kullandım ve de artık dayanamayıp zararına sattım.Yukarıda yazılan mesajların çoğu yalan arkadaşım adamların aklını alıyorsunuz sırf cebiniz para görsun diye milleti kandırıyonuz başkada birşey değil. Chery chance kullandım hiçte memnun kalmadım paran yoksa chery kullanacagına at arabası kullan daha iyi motoru berbat, yalıtım yok, rüzgarsız bir günde dışarıdaki ruzgarın sesini bile duyabiliyorsun :)

arkadaşım chery alacaksan öncellikle şu yazacaklarım problemleri ya çözmelisin yada kabullenmelisin.

Yalıtım berbat.
    Motor çekişi yok bağırta bağırta kullanabilirsin ama yalıtım olmadığı için motor sesinden korkmaman lazım çünki motor gümleyecekmiş gibi oluyor.
    Baskı Balata 30 bin km de değiştireceksin.
    Kim ne derse desin bu araç 100 km de 10 litre 95 oktan benzin yiyor çatır çatır hemde 100-110 km/hız ile kısacası 100km şehir dışı gidecen 50 lira bayılacan.
    LPG ruhsata işlenmiyordu hala işlenmiyor olabilir.
    Ayrıca bayiler LPG taktırırsın gibi iddalarda bulunuyor taktırdığın da neden taktırdın garantisini bozdurdun aracın şeklinde ifadelerde bulunur bunuda takmıyacan ki chery araca LPG taktırırsan aracın garantisi bozuluyor.

Kısacası Bu araç "Çok Yakar Az Kaçar" arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dengesizadam

Tüm mesajları okumuştum 2010'da ve gidip 2011 de chery marka araç aldım 2013e kadar kullandım ve de artık dayanamayıp zararına sattım.Yukarıda yazılan mesajların çoğu yalan arkadaşım adamların aklını alıyorsunuz sırf cebiniz para görsun diye milleti kandırıyonuz başkada birşey değil. Chery chance kullandım hiçte memnun kalmadım paran yoksa chery kullanacagına at arabası kullan daha iyi motoru berbat, yalıtım yok, rüzgarsız bir günde dışarıdaki ruzgarın sesini bile duyabiliyorsun :)

arkadaşım chery alacaksan öncellikle şu yazacaklarım problemleri ya çözmelisin yada kabullenmelisin.

Yalıtım berbat.
    Motor çekişi yok bağırta bağırta kullanabilirsin ama yalıtım olmadığı için motor sesinden korkmaman lazım çünki motor gümleyecekmiş gibi oluyor.
    Kim ne derse desin bu araç 100 km de 10 litre 95 oktan benzin yiyor çatır çatır hemde 100-110 km/hız ile kısacası 100km şehir dışı gidecen 50 lira bayılacan.
    Ayrıca bayiler LPG taktırırsın gibi iddalarda bulunuyor taktırdığın da neden taktırdın garantisini bozdurdun aracın şeklinde ifadelerde bulunur bunuda takmıyacan ki chery araca LPG taktırırsan aracın garantisi bozuluyor.

hocam neden isletilmiyor lpg ruhsata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dengesizadam

Tüm mesajları okumuştum 2010'da ve gidip 2011 de chery marka araç aldım 2013e kadar kullandım ve de artık dayanamayıp zararına sattım.Yukarıda yazılan mesajların çoğu yalan arkadaşım adamların aklını alıyorsunuz sırf cebiniz para görsun diye milleti kandırıyonuz başkada birşey değil. Chery chance kullandım hiçte memnun kalmadım paran yoksa chery kullanacagına at arabası kullan daha iyi motoru berbat, yalıtım yok, rüzgarsız bir günde dışarıdaki ruzgarın sesini bile duyabiliyorsun :)

Yalıtım berbat.

içlerinde en kaliteli görünen bu chance modeliydi. o bile böyleyse gerisini düşünemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aahmety

cheryy yeni bide 14 kişilik hat dolmuşu için bi model çıkarıyo.. fuarda sordum fiyatı 30binlerde olcak standart klimalı falan e şimdi bu minibüsedemi binmicez??

Çin malı, Chery, Fiyat ve Performans...

bide chance diye yeni bi model çıkarcak araç fena değildi.

japon familyasından çalmış çırpmış :) 30 kişilik ölüm makinası olur bu :)

• Arabayı aldın da hacı, parçasını nerden bulacaksın bi de o konu var.
  • @ chery14 kişilik hat dolmuşu için bi model çıkarıyor.. fuarda sordum fiyatı 30binlerde olcak standart klimalı falan....

hikaye, 3-4 seneden beri getirmek istiyorlar.
    Aracin kendisi ( teknik-mekanik ) Hiace modeline dayali olan bir model, Toyota.
    Ama toyota kadar saglam olduguna pek tahmin etmiyorum, sonucta Cin mali.

http://www.haberler.com/chery-3-yeni-modelini-gorucuye-cikardi-haberi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: keppir

quote:

Orijinalden alıntı: ceubbe

Bızım mahallede bırı almıstı chery araba hep merak etmıstım acaba nasıldır falan dıee ıcıne bındım bune yaa dedım marka fanatıklıgım yok arac sankı yapboz gıbı malzeme kalıtesı vasat bıle degıl o bıle ıı olur cok sadee ben bu araca para vermem arkadas arachem kopek gıbı benzın yıycez guvenlık 0 olcak heran bı kazada ahada gıttım dıycennn :D bıde ınanmayanlara sole bı test etsınler dıyorum toprak yolda allah ıcın 1 kere surun su orabayı gırdım topraga guneslı hava cam falan acık degıl anammm ıcerıye toz alıyo hemde baya bu kadarda olmaz dedım sonuc olarak
    [size=3]guvenlık = 0
    yakıtta=0
    cekıste=0
    20 lıra sıfır fıyatı D: :D ben buna 20 lıra vercegıme gıder 6 mılyara sahınımı doganımı alırım adam gıbı 20 mılyar param varsa 6 alrm gerısını modıfıye ederım genede bu gelly almam sahıne bınınce gellyden sonra ıste bu ya dıyosunnn 20 mılyar sıfır arac alcam dıee canınızı etmeyın bırakın bu gelly falan avrupada adamlar abs cıft hava yastıgı aracları sokmuyolar bızde hayla abs opsyonel ya :S :S turk devletı neden bu aracları abs olmadan alır bılmem SIZE TEST ETMIS BIRI OLARAK GELLY ALMA GIT SAHIN DOGAN AL MODIFIYE ET TUP TAKTIR KAFAN RAHAT OLUR HEM SAHINLE YENI CIKAN ARACLARA ARKADAN CARPARSANIZ YENI ARAC PERT :d :d :d

bu notları sadece içine oturarak veriyorsan sen buralarda harcanıyorsun be hacı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.