Şimdi Ara

kış lastiğinde petlas mı lassa mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
63.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Petlasın son çıkardığı kış lastiği güzel... Petlas son zamanlarda dikkat etmeye başladı kaliteye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erzurum kışında bu kış petlas kullanıyorum. çok memnunum. geçen kış ug8 vardı. hiç fark sezemedim.
  • her halikarda petlas alın diyorum özellikle kış lastiginde avrupa standartları içinde ülkemiz için conti michelin ve petlas çok iyi durumda.eee bunlar içinde hem kaliteli hem ucuz petlas var boş geç lassayı :)

buna benzer konular var forumda..
    örnek :

http://forum.donanimhaber.com/m_69268092/mpage_1/f_/key_petlas//tm.htm#69276961

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 18 Aralık 2012; 11:33:27 >
  • Petlassın lastik etiketi E C UG8 ise E E Pirelli E B Nokian ve Continental C C
  • sava eskimo hp2 17 cantli aracima aldım. Islak ve kuru performans güzel. Karda denemedim. Kısmet olursa kardaki durumunu yazarım burda.

• quote:

Orijinalden alıntı: toygun145

Renault Megane II aracım için 195-65-15 ebatında kış lastiği almayı düşünüyorum. Petlas ya da lassa için olumsuz pek bir şey duymadım. Ankarada ikamet etmekteyim ve lastik başına petlas için 90 lira lassa için 105 lira ücret talep ediliyor. Genllikle kışı ankarada geçiriyorum yılda belki bir belki iki defa da uzun yola gidiyorum. Hangisini önerirsiniz? (Param olsa good year ug7 alacağım ama cüzdanı çok zorluyor)...

Lassayı ve petlası kış lastiklerini baz alarak arkadaşlarımızla karşılaştırdık. Üzerindeki yakıt ekonomisi ve yol karnesine baktığımızda petlasın bütün kış lastikleri lassaya nazaran daha üst değerlerde (A DAN E YE KADAR GİDEN O GÖSTERGE CETVELİ)

Kısacası iki Türk firmasından kesinlikle Petlas alın geçin derim kendi aracımdada petlas kullanıyorum çok memnunum. Lassa bana güven vermedi lastik konusunda kanım ısınmadı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.