Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alatay

quote:

Orijinalden alıntı: metamo

Multitask bu

http://net.istanbulkent.net/showbig.php?id=105

yukarıda ki yuvarlak şey nedir ?

Activesync
  • nedir o ne işe yarar ve nereden indirdin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

nedir o ne işe yarar ve nereden indirdin ?

Exchange klasorune bagli. Push mail kullaniyor
  • Bu arada benim bir sorum olacak;telefona hard redet attıktan sonra paket veri sayacını sıfırlamak istedim ama şifre istedi ve yazdıgım şifrelerin hiç birini kabul etmedi. Ayrıca hiç bir şifre kaydetmedim telefona.

Edit: yok sekiz tane sıfırmış 12345678 miş gibi şeyleri yazıp kalabalık yapmayın. Denendi olmadı.

yukarı bak bakam
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_37

Bu arada benim bir sorum olacak;telefona hard redet attıktan sonra paket veri sayacını sıfırlamak istedim ama şifre istedi ve yazdıgım şifrelerin hiç birini kabul etmedi. Ayrıca hiç bir şifre kaydetmedim telefona.

Edit: yok sekiz tane sıfırmış 12345678 miş gibi şeyleri yazıp kalabalık yapmayın. Denendi olmadı.

yukarı bak bakam

1234 dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: burak_37

Bu arada benim bir sorum olacak;telefona hard redet attıktan sonra paket veri sayacını sıfırlamak istedim ama şifre istedi ve yazdıgım şifrelerin hiç birini kabul etmedi. Ayrıca hiç bir şifre kaydetmedim telefona.

yukarı bak bakam

1234 dene

denendi olmadı.
  • Youtubedan flashla video izlemek icin

http://net.istanbulkent.net/mobile/index.php

wave tube butonunu tiklayin

resim

http://net.istanbulkent.net/showbig.php?id=110
  • Beyler ndrive kullanan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona bi hard reset attım apps ve facebook silindi
    kasacak hiç bi program kalmadığından telefon uçuyo valla
    metamo kardeş face yi boşverde appsyi nası geri yüklerim. kiese bağlanabilsem apps yede gerek yok
  • google mapste fena değil .
  • quote:

google mapste fena değil .

ama internet lazım onun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe320i

telefona bi hard reset attım apps ve facebook silindi
    metamo kardeş face yi boşverde appsyi nası geri yüklerim. kiese bağlanabilsem apps yede gerek yok

Telefona hard reset atinca facebook ve samsungapps nin silinmemesi lazim silindiyse sorun var demek başka rom mu kullanıyorsun kc3 değil mi o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada google maps üzerindeki yerinizi facebookta paylaşmak için yazdım zoomu kendiniz secebilirsiniz

http://net.istanbulkent.net/mobile

adresinde

check-in butonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy11

quote:

google mapste fena değil .

ama internet lazım onun için

doğru internet gerekiyor
  • arkadaşlar bende çok az msj olmasına rağmen hafıza dolu lütfen bazı mesajları silin diyor. msj kayıt yeri telefon seçili, telefonda da hafıza çok 2 gb kadar anlayamadım neden yapıyor olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagavir

arkadaşlar bende çok az msj olmasına rağmen hafıza dolu lütfen bazı mesajları silin diyor. msj kayıt yeri telefon seçili, telefonda da hafıza çok 2 gb kadar anlayamadım neden yapıyor olabilir?

o arada bi olur sonra düzeliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamo

quote:

Orijinalden alıntı: coupe320i

telefona bi hard reset attım apps ve facebook silindi

Telefona hard reset atinca facebook ve samsungapps nin silinmemesi lazim silindiyse sorun var demek başka rom mu kullanıyorsun kc3 değil mi o

KC3 derken yazılımı kasdediyorsun sanırım kardeşim benim telde yazılım sürümü olarak JVKJ3 yazıyor.
  • Kj3 evet cepten yanlis yazmisim
  • bize güüncelleme filan çıkmıyacak ben ümidi kestim
  • arkadaşlar kardeşimdede bu telefondan var daha önce telefona hiç bi güncelleme falan yapmadım ,
    cpu kullanımı maksimum 6 yı gördüm güncelleme ise bada 1.2 ..
    Arkadaşlar elinizde bulunan programları temaları falan yazarsanız çok iyi olur biraz fazla bişey istiyorum ama herkes
    1 2 tane yazsa yeter.. birde bada 2.0 falan çıktımı güncelleme yapalımmı telefonu hızlandırmak için neler yapabiliriz yada özelleştirmek için ?
    bunun için rom gibi birşeyler varmı ? yanı kısaca özet nasıl telefonu hızlandırıp özelleştirebiliriz ?? teşekkürler arkadaşlar şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.