Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar telin kendi tarayicisi ile girdigimde sanki opera miniden den daha yavas oluyor flash dosyalarindanda olabilir ama bunu hizlandirmamızın yolu varmi?
  • birde arkadaslar telefon guncellemesini nasil yapacagim subat ayinda almistim telefonu detayli olarak anlatirsaniz sevinirim
  • Un4saken pme cvp yazamiyorum

samsungsss@myopera.com . a mail atarmisin
  • bişey sormak istiyorm mesajlarda hafıza dolu diyor ama çok mesaj yok nasl hafıza kartına atıcam yardm edersnz sevinirim
  • Çok ilginç bir şekilde cihazı USB kablosunu takınca cihaz açılıyor ama usb kablosu takılı değilse açılmıyor.

Neyse haftasonu USB'yi taktım, chazı açtım, yazılım güncellemeyi başlattım, hata verdi ve acil kurtarmaya girdi. Bu defa acil kurtarmada hata vermedi ve yazılım güncelleme başarılı bir şekilde bitti ve son firmware yüklendi.

Bi daha yazılım güncellemeye tövbe ettim. Çok çok önemli bir yenilik olmadıkça yazılımı falan güncellemem bi daha, durduk yerde başıma iş açtım .

quote:

Orijinalden alıntı: metamo

quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt
    Arkadaşlar Kies'den son firmware'i yüklerken hatalar verdi ve yükleme yarıda kaldı. Acil kurtarmaya girdi ama orada da hatalar verdi ve şu an telefon açılmıyor.

Açma tuşuna basınca ekrana telefon-PC bağlatısını gösteren bir işaret çıkıyor ve öyle kalıyor telefon, açılmıyor.

Servise mi vermem lazım, nolur yardım .

Kendin flashlayacaksın uygun bir firmware bulup yapamıyorsan servise ver sabahtan akşama alırsın

• Normal wireless açıkken çok rahat bir şekilde youtube videolarını izleyebiliyorum ama türkcell aylık 5liralık paketle bağlanmaya izlemeye çalıştığımda başarısız oldu diyip duruyor izleyemiyorum bu neden kaynaklı olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn
    Normal wireless açıkken çok rahat bir şekilde youtube videolarını izleyebiliyorum ama türkcell aylık 5liralık paketle bağlanmaya izlemeye çalıştığımda başarısız oldu diyip duruyor izleyemiyorum bu neden kaynaklı olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

internet hizindan kaynaklaniyordur muhtemelen
  • samsung wave 525 kullaniyorm fakat samsung apps da hafiza dolu diyor bellginin de hafiza kartinda olmasina ragmen bi anlam veremedim bilen varsa soylerse sevinirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: usnn
    Normal wireless açıkken çok rahat bir şekilde youtube videolarını izleyebiliyorum ama türkcell aylık 5liralık paketle bağlanmaya izlemeye çalıştığımda başarısız oldu diyip duruyor izleyemiyorum bu neden kaynaklı olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

internet hizindan kaynaklaniyordur muhtemelen

Vodafone 8 tl ile izleyebilirsin...
  • Orijinalden alıntı: usnn

Bağlantı ayarlarından turkcell gprs i seç sorun hallolur.
  • Merhaba arkadaşlar,

Telefon belirli periyotlarla reset atıyor kendine. Son güncellemeyi yüklememe rağmen hala değişen bir şey olmadı. Çözümü yok mudur bunun?
  • Merhabalar aranıza yeni katıldım. hem foruma hem de samsunga

2 gün önce aldım bu telefonu. birkaç sorum olacak öncelikle. gelen mesajları klasöre kaydedemiyorum. ve ekrandaki kısayolları değiştirebilir miyim?
    cevaplarsanız çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam06
    quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero
    beyler donma sorunu yasayanlar cozum olarak ne yaptilar ? bada versiyonu ile mi alakali 2.0 bu telefona cikmayacaksa telefonu iade edecem boyle giderse.facebookta yazisirken donuyor 5dkdan fazla bekliyorum geri gelmesi icin.model wave s5253

Güncelleme yaptın mı? bende öyle bi sorun yok En güncel bildiğim kadarıyla JVKC1

gunceli 1.1 degil mi zaten ? 1.2 bu telefona cikmadi diye biliyorum kieste son versiyon yuklu diyor zaten.birde wi-fi acayip batarya yiyor
  • quote:

quote:

quote:

beyler donma sorunu yasayanlar cozum olarak ne yaptilar ? bada versiyonu ile mi alakali 2.0 bu telefona cikmayacaksa telefonu iade edecem boyle giderse.facebookta yazisirken donuyor 5dkdan fazla bekliyorum geri gelmesi icin.model wave s5253

Güncelleme yaptın mı? bende öyle bi sorun yok En güncel bildiğim kadarıyla JVKC1

gunceli 1.1 degil mi zaten ? 1.2 bu telefona cikmadi diye biliyorum kieste son versiyon yuklu diyor zaten.birde wi-fi acayip batarya yiyor

Wifi çok kullanmadım ama arkadaşta eski yazılım vardı ondan biliyorum o bayağı yavaştı şimdi benimki öyle çok yavaş değil sadece samsung apps ve müzik çalar beraber açıkken biraz yavaşlıyor bada 1.2 gelecek diyorlardı ama ne zaman bilmiyorum

• Arkadaşlar bu arkaplanı nasıl değiştirebiliriz? siyah yapmak istiyorum da
  • quote:

Arkadaşlar bu arkaplanı nasıl değiştirebiliriz? siyah yapmak istiyorum da

Tk file exploreri acip backgroundu bulman editlemen gerekir sanırım . systemfs richui nin icinde biryerlerde olması lazim .Ama bu renk koduda olabilir sistemde o zaman o renk kodunu bulman lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamo -- 25 Mayıs 2011; 21:34:43 >

• quote:

quote:

Tk file exploreri acip backgroundu bulman editlemen gerekir sanırım . systemfs richui nin icinde biryerlerde olması lazim .Ama bu renk koduda olabilir sistemde o zaman o renk kodunu bulman lazim.

Biraz daha açıklar mısın pek anlamadım da bi de sen denedin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 26 Mayıs 2011; 16:05:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Simdi olay soyle

tk file explorer ile bu ana menu backgroundu bulman lazim
    samsung systeme fs klasoru icinde user interface vardir senin bu user interface icinde onu bulman ve editlemen lazim ki telefon yeniden boot edince o backgroundu kullansin

diyelim ki bu background degil ve renk kodu ve boot ederken bu kodu okuyor o zaman bi config dosyasi icinde bu renk kodu vardir hex olabilir

eger oyleyse boot ederken okudugu config dosyasini bulman gerekir

onlari editleyip yeniden boot ettiginde olabilir ancak

denedinmi demissin
    denemedim su an pc yok elimin altinda cunku uzun is bunlar birbirini check eden dosyalarda olabilir

ben seyi degistirdim bu pembe widget vardi fb twitter icin onu neon yaptim kopyalaniyor siliniyor sonucta bu dosyalar tk file explorer ile

• quote:

quote:

quote:

quote:

Simdi olay soyle

tk file explorer ile bu ana menu backgroundu bulman lazim
    samsung systeme fs klasoru icinde user interface vardir senin bu user interface icinde onu bulman ve editlemen lazim ki telefon yeniden boot edince o backgroundu kullansin

diyelim ki bu background degil ve renk kodu ve boot ederken bu kodu okuyor o zaman bi config dosyasi icinde bu renk kodu vardir hex olabilir

eger oyleyse boot ederken okudugu config dosyasini bulman gerekir

onlari editleyip yeniden boot ettiginde olabilir ancak

denedinmi demissin
    denemedim su an pc yok elimin altinda cunku uzun is bunlar birbirini check eden dosyalarda olabilir

ben seyi degistirdim bu pembe widget vardi fb twitter icin onu neon yaptim kopyalaniyor siliniyor sonucta bu dosyalar tk file explorer ile

Zormuş bayağı ben yapamam galiba

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.