Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ana ekranda ilk aldığımda 3 ana ekean vardı şimdi 8 oldu
    bu nasıl tekrar eski haline döner acaba......
  • Ben de 2 gün önce aldım.

Ama bir çok şeyi yapamadım. facede bildirimleri falan görüntüleyemiyorum.

http://my.opera.com/samsungsss/blog/facebook-widget-wave-525

Bunu nereye tıklayıp indirecegiz?
  • zeus1 telefonu düzenle moduna basıp yan çevir kırmızı çizgi olanları tıkla...
  • @quarantina

bi video donusturucu bul mesela total video

oradan yaparsin gerisini
  • widgetleri geri nasıl eski haline getirecegiz? Ana ekranda durmalarını istemiyorum.
  • Bu arada vatandan worlde özel %25 indirimle 325 Tlye aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

widgetleri geri nasıl eski haline getirecegiz? Ana ekranda durmalarını istemiyorum.

ana ekranda hiç bir widget olmasını istemiyosan menü tuşuna uzun bas gelen ekranda tümünü sonlardır de en basit yoldan böyle
  • Samsung 5253 var zero facebook yükledim ilk başlarda kontör gitmiyordu ama şimdi her girdiğimde şu kadar kontörünüz kalmıştır diye mesaj geliyor çözümü olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobrr

quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

widgetleri geri nasıl eski haline getirecegiz? Ana ekranda durmalarını istemiyorum.

ana ekranda hiç bir widget olmasını istemiyosan menü tuşuna uzun bas gelen ekranda tümünü sonlardır de en basit yoldan böyle

Çok teşekkürler. Oldu :)
  • Operatörden baglanıyorsanız ondan olabilir.

Bir soru daha sormak istiyorum.

Anasayfadaki tuşlar, rehber, mesajlar menüsü degiştirilebiliyor mu? yani ana ekrana başka bir şey koyabilir miyim?
  • CSC_S5250_Open_Europe_Common_PRO bu dosyada türkçe dil seçeneği varmı ?
  • arkdaşlar müzik dinlerken 5.1 ses efektini aktif etmek istiyorum Fakat Ses efektlerini kapatın diye uyarı veriyor. Ses efektlerini normal ve auto ya aldım yine aynı hatayı veriyor. Video izlerken aktif ediliyor ama müzikte o hatayı veriyor. Nasıl halledebilirim ?
  • wave 525 için route66 haricinde navigasyon programı arıyorum.
  • 0.facebooka girdiğimde kontör gidiyor diye mesaj geliyor ama x123# yaptığımda bakiye aynı bazende gidiyor internet ayarları olmasa netede giremem heralde telefondan devamlı mesaj geliyor rahatsız ediyor bu beni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlonger

0.facebooka girdiğimde kontör gidiyor diye mesaj geliyor ama x123# yaptığımda bakiye aynı bazende gidiyor internet ayarları olmasa netede giremem heralde telefondan devamlı mesaj geliyor rahatsız ediyor bu beni?

Normal wi-fiden baglanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmannnnnn
    arkdaşlar müzik dinlerken 5.1 ses efektini aktif etmek istiyorum Fakat Ses efektlerini kapatın diye uyarı veriyor. Ses efektlerini normal ve auto ya aldım yine aynı hatayı veriyor. Video izlerken aktif ediliyor ama müzikte o hatayı veriyor. Nasıl halledebilirim ?

Normal,normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamo

quote:

Orijinalden alıntı: akmannnnnn
    arkdaşlar müzik dinlerken 5.1 ses efektini aktif etmek istiyorum Fakat Ses efektlerini kapatın diye uyarı veriyor. Ses efektlerini normal ve auto ya aldım yine aynı hatayı veriyor. Video izlerken aktif ediliyor ama müzikte o hatayı veriyor. Nasıl halledebilirim ?

Normal,normal

Tesekkürler dostum oldu.
  • arkadaşlar son sürüme güncellemeye kesin gerek varmı bazı arkadaşlar sorunlar yaşamış yüklemesem mi ?
  • sorun olacağını sanmam.
    olsaydı güncellemeyi iptal ederlerdi.
    sorun yaşayan arkadaşların cihazlarında sorun vardır.
    Ben geçen hafta yükledim.
    cihaz daha stabil hale geldi.
    güncellemeden önce donmalar yaşamıştım.,
    şimdi 4-5 uygulama üst üste açıyorum canavar gibi
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.