Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet açtım kapattım ama devamlı çıkıyor şu anda telefonuma 30 hafıza kartıma da 1300 kayıt yapabileceğim yazıyor bende neden böyle bir şey söylediğini anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

quote:

Orijinalden alıntı: ggne

quote:

Orijinalden alıntı: alatay

beyler 100 milyon indirmeden sonra sanırım samsungun aklı başına geldi app store a ücretli ama harika oyunlar gelmiş..

NFS undercover Medal of honor FM10 gibi :D

Piyasada bedava olan dandik java oyunları...

bada os yazıyor ama altında bana sorarsan bu bile bi gelişme en azından imzalı onaylı oyunlar :D

ben undercover görmemiştim önceden java nın

al sana nfs undercover hemde 3d, en iyi java yarış oyunu diyebilirim oynadıklarımın içinde sanal klavye ile ynuyoısun
    http://www.4shared.com/file/_C_1LEyO/Need_For_Speed_Undercover_3D_2.htm

• telefon hafızanız dolu oldugu ıcın o uyarıyı verıyor benımde basıma gelmıstı telefondan kullanmadıgınız oyun programları sılın uyarı gıdecektır
  • peki teşekkür ederim
  • Arkadaşlar bizim telefona hala flash yüklenemiyor mu:(
    betssona girmiyor da :))
  • bugün babama aldık bu telefonu. bu samsung apps te ücretsiz olan birşey yok mu ? yada ücretsiz olarak yüklemeler yapabileceğimiz başka bir kaynak ? bu arada 360 liraya aldık nasıl fiyatı ?

ekleme: ücretsizlerde varmış tamam.
    ekrana koyduğumuz widgetlar hangi kategori altında peki sade bir saat arıyorum. aslında orjinalindeki çift saatte güzel ama galiba tek olarak kullanamıyoruz onu

ekleme2: arkadaşlar wlan bağlantısını yapıyorum internete wlandan girmek için ne yapmak gerek internete direk girince vodafone üzerinden giriyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 30 Mart 2011; 21:33:06 >
  • Gps'e bağlanamıyor telefon, yardımcı olabilecek var mı? Herhangi bir ayarı var mı?
  • telefona kurulabilecek işlevsel programlar tavsiye edermisiniz tabi birde nerden indireceğimi de belirtirseniz çok iyi olur. getjar dan bolt indirdim ama asıl istediğim operaydı onu nerden bulabilirm.
  • Opera'yı telefonunuzdan Opera'nın sitesine girerek indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

telefona kurulabilecek işlevsel programlar tavsiye edermisiniz tabi birde nerden indireceğimi de belirtirseniz çok iyi olur. getjar dan bolt indirdim ama asıl istediğim operaydı onu nerden bulabilirm.

http://www.samsungapps.com/
  • quote:

bugün babama aldık bu telefonu. bu samsung apps te ücretsiz olan birşey yok mu ? yada ücretsiz olarak yüklemeler yapabileceğimiz başka bir kaynak ? bu arada 360 liraya aldık nasıl fiyatı ?

ekleme: ücretsizlerde varmış tamam.
    ekrana koyduğumuz widgetlar hangi kategori altında peki sade bir saat arıyorum. aslında orjinalindeki çift saatte güzel ama galiba tek olarak kullanamıyoruz onu

ekleme2: arkadaşlar wlan bağlantısını yapıyorum internete wlandan girmek için ne yapmak gerek internete direk girince vodafone üzerinden giriyor da

http://www.mysamsungwave.com/ burda istediğin kadar program oyun ve widgets mevcut

• quote:

WLAN bağlantınız aktif olursa mutlaka WLAN' dan bağlanır zaten internete. 3 Farklı operatör ve hat ile denedim üçünde de aynı şekilde. WLAN bağlantınızın olmaması gibi bir durum olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyboy

quote:

WLAN bağlantınız aktif olursa mutlaka WLAN' dan bağlanır zaten internete. 3 Farklı operatör ve hat ile denedim üçünde de aynı şekilde. WLAN bağlantınızın olmaması gibi bir durum olabilir mi?

evet öyleymiş ekstradan bir seçime gerek kalmıyormuş. yazılımlar için yardım edenlerede teşekkürler
  • yine bir soruylar ben. arkadaşlar rehberde sadece isimler var acaba hem isimler hem numaralar yapma şansımız varmı ayarlarda bulamadım. birde telefon rehberini windows ortamında editleyebilirmiyiz çünkü sim deki numaraların isimleri karakter yetersizliğinden abuk subuk onca kaydı telefonda düzeltmekte çok zor eğer windowstan yapabilrsek çok iyi olur
  • quote:

yine bir soruylar ben. arkadaşlar rehberde sadece isimler var acaba hem isimler hem numaralar yapma şansımız varmı ayarlarda bulamadım. birde telefon rehberini windows ortamında editleyebilirmiyiz çünkü sim deki numaraların isimleri karakter yetersizliğinden abuk subuk onca kaydı telefonda düzeltmekte çok zor eğer windowstan yapabilrsek çok iyi olur

Kies ile yapabilirsin.Rehberi tlf dan bilgisayara kaydedebilirsin.Tersi de mümkün.Ayrıca editlemekte mümkün.
  • birde şeyi sorucam ne bolt ile nede opera mini ile nete giremiyorum. wifi açık kendi browserı ile çalışıyor. fakat bolt da uzun süre loadingde kalıyor ve sonrasında bağlantı başarısız hatası geliyor ,operada ise boş ekran ve üst köşede sürekli loading dönüyor. uygulamalarda bağlantılardan vodafone live seçili wifi görünmüyor orda öncesinde vodafone internet seçiliydi o ilk çıkan sor-her zaman sor sorusunu bile tıkladıktan sonra hareket etmiyordu live e geçirince orayı atlıyor fakat boş döngüde kalıyor dediğim gibi.

youtube a da giremiyoruz galiba adam gibi youtube u açıyorum daha doğrusu açmaya çalışıyorum 1-2 dk rahat bekliyor keyfi gelirse anasayfası açılıyor arama yaptığımda yada ilk videoyu seçtiğimde hiç yüklenmiyor sebebi nedir ?
  • Güncelleştirme yapamıyorum bir türlü yahu. Yüzde 85'e geliyor sonra birden sıfırlanıyor, bir süre bekledikten bilinmeyen bir hata nedeniyle güncelleştirme tamamlanmadı diye. Sonrasında kurtarma yükleyicisi gibi birşey çıkıyor, vs.. Nerede yanlışlık var çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas
    Güncelleştirme yapamıyorum bir türlü yahu. Yüzde 85'e geliyor sonra birden sıfırlanıyor, bir süre bekledikten bilinmeyen bir hata nedeniyle güncelleştirme tamamlanmadı diye. Sonrasında kurtarma yükleyicisi gibi birşey çıkıyor, vs.. Nerede yanlışlık var çözemedim.

bende güncellerken %60 tan sonra hata veriyodu bilgisayarın dilini inglzce yaptim güncellemeyi yaptı

www.samsungwaveturkiye.com da firmware ye gir daha ayrıntılı bilgi bulursun
  • güncelleştirmenin getirileri neler ? changelog falan var m ?
  • Dil ve bölgeyi ingilizce yapmak çözüme ulaştırmadı, aynı hatayı tekrar verdi.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.