Şimdi Ara

KARTUŞ TONERE SON BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CANON MP 250 YAZICI+FOTOKOPİ+TARAYICI VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ

CİHAZLAR SIFIRDIR VE 2 YIL GARANTİLİDİR.KARGO FİRMAMIZA AİTTİR..
    CİHAZLARIMIZDA USB KABLODA MEVCUTTUR...

BU SİSTEM İLE İNANILMAZ TASARRUF SAĞLAYACAKSINIZ

YURTDIŞINDAN İTHAL ETTİĞİMİZ BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMLERİ İLE:
    KARTUŞLARINIZ HİÇ BİTMEDEN BİNLERCE SAYFA ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ.HEMDE FOTOĞRAF KALİTESİNDE..
    ALDIĞINIZ ÇIKTILARA SİZ BİLE ŞAŞIRACAKSINIZ.

BİTMEYEN KARTUŞ NEDİR?
    Yurtdışından firmamız tarafından ithal edilen "Bitmeyen Kartuş Sistemleri" sizlere inanılmaz tasarruf sağlıyor...

Bu sistemi sadece cihazlar ile birlikte satın alabilirsiniz. Şu an için sadece Canon, Epson ve Brother yazıcı modelleri ile uyumludur.

Sistemin içinde 30 kartuşluk mürekkep mevcuttur ve ortalama bir tank ile 2500-3000 sayfa çıktı alınabilir.

* Sistem tankları yazıcının neresinde duruyor?
    Sizlere bu sistem yazıcıya montaj yapılmış şekilde teslim edilir, ayrıca bir kurulum yapmanız gerekmez. Sistem tankları yazıcıya bağlı şekilde; yazıcının yanında kullanılır.

* Bitmeyen kartuşlu yazıcıların garantisi ne kadardır?
    Sistem ve yazıcı, firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

* Sistem uzun süre kullanılmadığında kuruma yada bozulma yapar mı?
    Bu sistemde mürekkep tanklarda durur ve kartuşlar yazdırma yaparken ihtiyacı olan mürekkebi çeker, bu şekilde yazdırma yapar. Bu yüzden uzun süre kullanılmadığında mürekkep kuruma yapmaz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 31 Ekim 2010; 9:35:33 >

• İnternetten Bursa Bitmeyen Kartuş'tan (www.bitmeyenkartus.com) Epson PX710W yazıcım için Bitmeyen Kartuş sistemi ve onun yarımşar kiloluk 6 adet mürekkeplerini sipariş ettim. Büyük bir hevesle gelen kartuşları ve mürekkepleri hazırlayarak, bir çıktı bile almadığım daha önce hiç kartuş bile takılmamış sıfır yazıcıma taktım ve çıktı almak istedim. Ancak yazıcı hata verdi ne olduğunu anlamak amacıylawww.bitmeyenkartuş.com ile yazışmalarımada bulundum. Soruna neden olabilecek tüm detayları inceledim ve sonunda bana gönderilen kartuş sisteminin renk dizilişi ile yazıcının üzerindeki renk dizilişinin birbirini tutmadığı ve dolayısıyla Bitmeyen Kartuş Bursanın (www.bitmeyenkartuş.com) gönderdiği Bitmeyen Kartuş sisteminin renk dizilişinin yanlış olduğunu fark ettim (Örneğin sarı renge siyak, siyah renge mavi renk) ve bunu da onlarala yazışmalarımda belirttim. Beni baştan savmak için Bitmeyen Kartuş yetkilileri bunun sorun olmayacağını yazdı(Online). Fakat bu nedenden dolayı, hiç kullanmadığım yazıcımı tamire vermek zorunda kaldım ve hala tamir edilmesini bekliyorum (Ancak Tamir edilebili mi bilemiyorum). Bu olay bana bir yazıcıya ve bir daha kullanamayacağım Bitmeyen Kartuş Sistemi + 6 adet Mürekkeplerine mal oldu!!! Tüm bunların bana maliyeti yaklaşık 570 TL oldu.

www.bitmeyenkartuş.com BURSA'dan alışveriş yapamayı düşünen İlgilenen tüm arkadaşların takdirine, Saygılarımla.
  • quote:

İnternetten Bursa Bitmeyen Kartuş'tan (www.bitmeyenkartus.com) Epson PX710W yazıcım için Bitmeyen Kartuş sistemi ve onun yarımşar kiloluk 6 adet mürekkeplerini sipariş ettim. Büyük bir hevesle gelen kartuşları ve mürekkepleri hazırlayarak, bir çıktı bile almadığım daha önce hiç kartuş bile takılmamış sıfır yazıcıma taktım ve çıktı almak istedim. Ancak yazıcı hata verdi ne olduğunu anlamak amacıylawww.bitmeyenkartuş.com ile yazışmalarımada bulundum. Soruna neden olabilecek tüm detayları inceledim ve sonunda bana gönderilen kartuş sisteminin renk dizilişi ile yazıcının üzerindeki renk dizilişinin birbirini tutmadığı ve dolayısıyla Bitmeyen Kartuş Bursanın (www.bitmeyenkartuş.com) gönderdiği Bitmeyen Kartuş sisteminin renk dizilişinin yanlış olduğunu fark ettim (Örneğin sarı renge siyak, siyah renge mavi renk) ve bunu da onlarala yazışmalarımda belirttim. Beni baştan savmak için Bitmeyen Kartuş yetkilileri bunun sorun olmayacağını yazdı(Online). Fakat bu nedenden dolayı, hiç kullanmadığım yazıcımı tamire vermek zorunda kaldım ve hala tamir edilmesini bekliyorum (Ancak Tamir edilebili mi bilemiyorum). Bu olay bana bir yazıcıya ve bir daha kullanamayacağım Bitmeyen Kartuş Sistemi + 6 adet Mürekkeplerine mal oldu!!! Tüm bunların bana maliyeti yaklaşık 570 TL oldu.

www.bitmeyenkartuş.com BURSA'dan alışveriş yapamayı düşünen İlgilenen tüm arkadaşların takdirine, Saygılarımla.

Bu zamana kadar bir çok yazıcı sattık. Ufak tefek sorunlar çıkabiliyor tabiki her üründe olduğu gibi sonuçta kul yapısı. Umarım sorununuz bir çözüme kavusur. Satıstaki iki modeldede bahsettiğiniz sorunların yaşanması mümkün değildir.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

quote:

İnternetten Bursa Bitmeyen Kartuş'tan (www.bitmeyenkartus.com) Epson PX710W yazıcım için Bitmeyen Kartuş sistemi ve onun yarımşar kiloluk 6 adet mürekkeplerini sipariş ettim. Büyük bir hevesle gelen kartuşları ve mürekkepleri hazırlayarak, bir çıktı bile almadığım daha önce hiç kartuş bile takılmamış sıfır yazıcıma taktım ve çıktı almak istedim. Ancak yazıcı hata verdi ne olduğunu anlamak amacıylawww.bitmeyenkartuş.com ile yazışmalarımada bulundum. Soruna neden olabilecek tüm detayları inceledim ve sonunda bana gönderilen kartuş sisteminin renk dizilişi ile yazıcının üzerindeki renk dizilişinin birbirini tutmadığı ve dolayısıyla Bitmeyen Kartuş Bursanın (www.bitmeyenkartuş.com) gönderdiği Bitmeyen Kartuş sisteminin renk dizilişinin yanlış olduğunu fark ettim (Örneğin sarı renge siyak, siyah renge mavi renk) ve bunu da onlarala yazışmalarımda belirttim. Beni baştan savmak için Bitmeyen Kartuş yetkilileri bunun sorun olmayacağını yazdı(Online). Fakat bu nedenden dolayı, hiç kullanmadığım yazıcımı tamire vermek zorunda kaldım ve hala tamir edilmesini bekliyorum (Ancak Tamir edilebili mi bilemiyorum). Bu olay bana bir yazıcıya ve bir daha kullanamayacağım Bitmeyen Kartuş Sistemi + 6 adet Mürekkeplerine mal oldu!!! Tüm bunların bana maliyeti yaklaşık 570 TL oldu.

Bu zamana kadar bir çok yazıcı sattık. Ufak tefek sorunlar çıkabiliyor tabiki her üründe olduğu gibi sonuçta kul yapısı. Umarım sorununuz bir çözüme kavusur. Satıstaki iki modeldede bahsettiğiniz sorunların yaşanması mümkün değildir.Saygılar.

Merhaba Arkadaşlar,,

Konu ile ilgili mağduriyet çok uzun zaman önce giderilmişti, fakat yazılanları bugün görebildim. Konu ile ilgili sonuçları merak ediyorsanız aşağıdaki linke bakabilirsiniz.. Barış bey de burada sanırım cevaben birşeyler yazacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_34316956/mpage_1/f_/key_bitmeyen%2Ckartus//tm.htm#45425304

Müşteri memnuniyeti konusunda çok aşırı gayretlerimiz var. Bu konunun yanlış anlaşılmaması için burada da yazma gereği duydum.

Bilgilerinize sunarım..
    Saygılar..
    sevgiler..

Yaşar ASA
    www.bitmeyenkartus.com.tr
    0538-6591750
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.