Şimdi Ara

Raising Hope (2010- ) | 3.Sezon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 yaşlarında olan Jimmy, sevgilisinin aranan bir suçlu olduğunu ve polise yakandıktan sonra kendi çocuğunu doğurduğunu öğrenir. Dizi; çocuğunu büyütmek üzere geri dönen Jimmy'nin traji komik hikayesini konu alıyor.

Raising Hope Trailer

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk 4 bölüm çıkmış.Sıraya aldım
  • My Name Is Earl'ün yaratıcısından güzel bir dizi. Eğlenceli, çok güleceğiniz sahneler olmasada gülümsetiyor. Herkesin sevebileceği bir yapım değil, çoğu kişiye sıkıcı gelecektir.

3. bölümde They Might Be Giants - Istanbul not Constantinople çalması epey sevinmeme sebep olmuştu.

http://www.youtube.com/watch?v=LvpKrC60yQc
  • Bu sezon başlayan komedilerin henüz hiç birini izlemedim ama divxplanette gelen yorumları hep takip ediyorum raising hope içim olumsuz yorum görmedim ama mike & molly, shit my dad says, outsourced bunlara genellikle olumsuz yorum geliyor anlaşılan bu sezon adam akıllı tek bir komedi var oda raising hope ama alt yazı indirme oranında sürekli bir düşüş var. Bölümler biraz daha biriksin bir kaç bölüm şans vericem
  • Ben izledim 4 kadar sanırım 2 bölümde istanbul diye bir şarkı vardı güzel dizi gerçekten vede eğelenceli .
  • Dün akşam beşinci bölümü izledim. Maw maw yine kopardı bizi, her bölüm ayrı matrak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Bu sezon başlayan komedilerin henüz hiç birini izlemedim ama divxplanette gelen yorumları hep takip ediyorum raising hope içim olumsuz yorum görmedim ama mike & molly, shit my dad says, outsourced bunlara genellikle olumsuz yorum geliyor anlaşılan bu sezon adam akıllı tek bir komedi var oda raising hope ama alt yazı indirme oranında sürekli bir düşüş var. Bölümler biraz daha biriksin bir kaç bölüm şans vericem

Ben de beğenmedim onları. Melissa & Joey var bir de onu dene istersen.

http://resim.donanimhaber.com/m_42927823/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42927823
  • Raising Hope, dizisini 2 bölüm izledim..My name is earl tarzına benzettim.Ki zaten yapımcılarıda aynıymış :)

Dizi oldukça güzel,sempatik bir dizi.Umarım tutulur.
  • Earl'ü yaratan isimlerin bu dizinin arkasında olduğunu bilmiyordum.
    Zaten yeni diziler arasında The Big C ile en beğendiğim diziydi, şimdi sevgim bir kat daha arttı.

@NéGRo
    Başkalarının yorumlarından size ne? :)
    Mike & Molly de, Outsourced da gayet izlenebilecek diziler. Ben zevkle takip ediyorum.

Saf komedi arıyorsanız zaten Modern Family, TBBT yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 2 Kasım 2010; 13:28:22 >
  • Raising Hope ile The Big C arasında kaldım sizce hangisine başlamalıyım iki diziyi de bilen varsa önerilerinizi alayım.Raising Hope daha samimi geliyor gerçi.
  • Bölümler 20-25 mi 40-45 dakika arası mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Raising Hope ile The Big C arasında kaldım sizce hangisine başlamalıyım iki diziyi de bilen varsa önerilerinizi alayım.Raising Hope daha samimi geliyor gerçi.

The Big C. İnan hiç duygusal biri değilimdir, geçen hafta sezon finalini titreye titreye izledim, muhteşem bir dizi.

Bu arada The Big C 30 dakika, Raising Hope 20 dakika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 25 Kasım 2010; 19:21:51 >
  • 2 günde 9 bölümünü de izledim.Şirin bir dizi.

5.bölüm sanırsam,Sabrina Wyatt diye bizim elemanı öpüyordu.Herhalde Sabrina'nın en çirkin göründüğü sahne orasıdır.
  • Gün itibariyle diziye başladım ve ilk bölümden vizeyi aldı. Baya güldürdü beni.
  • Bende izledim ama başroldeki adamdan hiç haz etmedim.Süzme bir tipi var.Daha iyi bir başrol bulsalarmış keşke...
  • 3. bölümde Istanbul is not Constantinople şarkısı çaldı sürekli ve haliyle iyice hoşuma gitti.

Başrol tipinin süzme olmaması büyüyü bozardı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orgulas -- 1 Aralık 2010; 18:09:44 >
  • 19 bölümüde bi çırpıda izledim yeni bölüme 4 saat kalmış sabah izlerim artık neden bukadar az kişi izliyo anlamış değilim çok eğlenceli bi dizi ailede kaçık olmayan yok şiddetle tavsiye ederim izleyin izletin
  • Harika bir dizi ya bu. Burt'ün hastasıyız

• Diziye yeni başladım bende ama 2 günde güncele yetiştim önyargılıydım diziye karşı beğenmem diyordum ama bu sezon başlayan en iyi komedi diyebilirim en çok güldüren ise kesinlikle Burt karakteri diziyi tek başına götürüyor bence
  • çok şükür millet izlemeye başladı

1d 13h 2m 48s sonra sezon finali var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.