DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
saatler geri alımı!!!
6
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> saatler geri alımı!!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      305 Mesaj
      30 Ekim 2010 20:43:45
      saatler bu gece geri alınacak internet kafedeki pclerin sattleri otomatik olarak geri alınırmı yoksa hepsini tek tek ayarlamak mı lazım

• Onbaşı
      28 Mesaj
      30 Ekim 2010 20:49:59
      Benim bildiğim kadarıyla bilgisyar kendisi geri alıyor.

• Teğmen
      240 Mesaj
      30 Ekim 2010 21:23:20
      Bosuna Konu Acmanin Luzumu Yoktu ! Yarin Veya Bu Gece Anlardin Oto Oluyormu Olmuyormu.. Sen Simdi 1 saat Geri Alirsan Eger Hepsini Gece 00:00 dan sonra oto geri aliyorsa pc 1 saat daha geri alacakti ve 2 saat olacak !!. .

http://melenkolia2.1nr.net
      melenkolia2 resmi clan forumu
    • Yarbay
      2568 Mesaj
      30 Ekim 2010 21:49:32
      hepsi otomatik geri alınır normalde

Bilgisayar Mühendisi[2004-2016] * DonanimHaber Forum'da 13. Yıl - [2003-2016]* Dos'ta Dir-Cd dir ... komutlarıyla işlem yapmaya başlayalı 25. Yıl :))) [1991-2016]
      * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Nokia 5800xm & Samsung Galaxy S3 + 16 yıllık Turkcell Hazırkart & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
    • Yüzbaşı
      305 Mesaj
      31 Ekim 2010 01:26:10

quote:

Orijinalden alıntı: spiderman_

Bosuna Konu Acmanin Luzumu Yoktu ! Yarin Veya Bu Gece Anlardin Oto Oluyormu Olmuyormu.. Sen Simdi 1 saat Geri Alirsan Eger Hepsini Gece 00:00 dan sonra oto geri aliyorsa pc 1 saat daha geri alacakti ve 2 saat olacak !!. .

sana göre konu açmaya gerek yok ama ..
      ben şimdi bi saat geri aldım otomatık 1 saat daha gerı alırsa yarın cafede kargaşayı ben yaşayacagım...bazen saat uymadıgından msn bıle acılmıyor

cvp veren arkadaslara tşk.

• Binbaşı
      1361 Mesaj
      31 Ekim 2010 01:32:54
      İnternet bağlı olmayan bilgisayarları bilmem ama interneti bağlı olan bilgisayarlar time.windows.com'dan otomatik güncelliyor saati. Hepsi otomatik alır geriye. :)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ekim 2010 01:35:13
      internete bağlı olamsada alır otomatik

Güney Kore, resmi adıyla Kore Cumhuriyeti.Ülke'nin başkenti Seul'dür.Güney Kore
      ılıman iklim kuşağında ve ülke arazisi dağlık topraklardan oluşur. Ortalama 50 milyon
      gibi bir nüfusa sahiptir. Güney Kore başkanlık sistemine göre yönetilen ve onaltı idari
      bölüm içeren bir cumhuriyet, ayrıca ülkedeki yaşam standartları çok yüksektir ve Güney
      Kore gelişmiş ülke satüsüne sahiptir.Ülke Asya'nın en büyük dördüncü ekonomisine
      sahip.Ülke'nin ekonomisi ihracata dayalı, özellikle elektronik endüstrisi ve robotik gibi
      sektörlerde üretimi güçlüdür.Güney Kore Birleşmiş Milletler,OECD ve G20 gibi örgütlere üyedir.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> saatler geri alımı!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.