Şimdi Ara

'Bosch WAS20763TR' Alındı :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
160
Cevap
1
Favori
25.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar , biz 3 mağazamızda Bosch bayiiliği yapmaktayız . Söylemiş olduğunuz kampanyalı ürün bitti ve hiçbir Bosch bayii bu ürünleri o fiyata veremez çünkü bu ürünler stok adetleri ile sınırlıydı . Biz 2 hafta içerisinde 74 adet sattık 3 mağazamızda. Bu adedi anca 3-4 ayda yapabiliyorduk kampanyadan önce :) Yani deyim yerindeyse duyan geldi ve aldı :) Zaten araştırılmasına gerek olmayan bir ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: twingonote

BSG Ocakta kampanya yapti, Bosch da 1810 yerine 1549 a mı ne indirmişti 20763 ü. Ben jkasım ayında 12 taksit 1650 den almıştım. 1549 'a düşünce içim burkuldu bu ay. Ama en son RTE nin direktifi ile, enerji tasarruflu ürünlerin yaygınlaşması amaçlı ilave %10 daha indirim gelince, fiyat 1399 oldu. Dün Bosch a mail attım aradaki fiyat farkını bana geri ödeyin, kazıkladınız resmen diyerek. Aradilar, olmaz vb dediler ama işi hakem heyetien taşıyacağım olmazsa. siz de yazın talebinizi mail atın. sessiz kalırsak olmaz. para kolay kazanılmıyor.

Merhabalar , siz zaten ürünü aldığınız zaman alırken kazanmışsınız , 1750TL lik ürünü 1650TL ye almışsınız . Yalnız Bosch a attığınız mail de KAZIKLADINIZ demek bence komik olmuş. Bugün çeyrek altını 5TL ye alırsınız yarın 3TL ye düştüğünde kuyumcuya gidip,kazıkladın beni ver benim 2TL mi diyebilecek misiniz ? Bosch sadece şöyle bir uygulama yapacak , 1549TL ye düştüğünde satın alan tüketicilere , daha sonra 1399 a düştüğünden aradaki 150TL geri ödenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanTaha -- 12 Şubat 2012; 1:06:41 >

• merhaba arkadaşlar..ben dün itibariyle 10-02-2012 kocaeli DARTY mağazasından siemens WM10S763TR (bosch ile aynı model) aldım 1399 TL.siemens in kendi sitesinde stoklar ile sınırlı olduğu yazıyor 350 adetmiş..çoğu mağazada ocak kataloğu var kampanyadan haberleri yok,ve kampanyadan haberi olan mağazalarda ise ellerinde ürün yok sipariş veriyorsun gelcek diye beklemen gerekiyor..kargo firması ile anlaşmalı olduğundan beyaz eşyada 3 iş günü içerinde teslim ediyorlar..çarşambaya gelicek inşallah.gelip kullandıktan sonra kullanma ile ilgili yorumlarımı yazıcam..hafıza özellikleri ve varioperfect özelliği sebebiyle tercih ettim..http://www.siemens-home.com/tr/WM10S763TR.html buradan inceleyebilirsiniz.

• http://sustainability.bsh.com.tr/page.aspx?id=31

bu sitede bahsedildiği üzere """En fazla tercih edilen çamaşır makinesi serilerimizden ikisi, ne kadar deterjan gerektiğini hesaplayabilen çevre dostu teknoloji ile üretilmiş Bosch Logixx ve Siemens S serisidir. Bu teknoloji çamaşırı tartar, gerekli deterjan miktarını ekranda gösterir. Bu sistem sayesinde çamaşır makinelerimiz, 8 kg kapasiteli diğer makinelere göre daha az enerji ve su sarfiyatıyla en yüksek yıkama performansı sağlar."""

http://sustainability.bsh.com.tr/page.aspx?id=26

bölümlerini okumanızı tavsiye ederim.

• Arkadaşlar dün bayiye gittim, kampanya bitmiş malesef ve çok büyük satış yapmışlar Şu an kampanya olması zor dedi, stoklar epey azalmış çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan!

Arkadaşlar dün bayiye gittim, kampanya bitmiş malesef ve çok büyük satış yapmışlar Şu an kampanya olması zor dedi, stoklar epey azalmış çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: necoocen

merhaba arkadaşlar..ben dün itibariyle 10-02-2012 kocaeli DARTY mağazasından siemens WM10S763TR (bosch ile aynı model) aldım 1399 TL.siemens in kendi sitesinde stoklar ile sınırlı olduğu yazıyor 350 adetmiş..çoğu mağazada ocak kataloğu var kampanyadan haberleri yok,ve kampanyadan haberi olan mağazalarda ise ellerinde ürün yok sipariş veriyorsun gelcek diye beklemen gerekiyor..kargo firması ile anlaşmalı olduğundan beyaz eşyada 3 iş günü içerinde teslim ediyorlar..çarşambaya gelicek inşallah.gelip kullandıktan sonra kullanma ile ilgili yorumlarımı yazıcam..hafıza özellikleri ve varioperfect özelliği sebebiyle tercih ettim..http://www.siemens-home.com/tr/WM10S763TR.html buradan inceleyebilirsiniz.

Mağazaya özel bir fiyat mı acaba? Darty'nin internet sitesinde fiyat farklı.

• darty internet mağazası fiyatlarını güncellemedi herhalde..doğrudan siemens bayisi olan mağazaların bile haberi yok kampanyadan.bize katalog gelmedi diyorlar..ama darty mağazasındaki siemens reyonundaki bayan elindeki siemens şubat kataloğuna göre fiyatın avantajlı olduğunu ve kaçırılmaması gereken bir ürün olduğunu bahsetti.araştırmalarımda haklı çıktım.internet mağazalarının çoğu fiyatları yansıtmamış,güncellememişler. ama gerçek şu siemensin internet sitesine bakıp hatta gerkiyorsa bir sayfa çıktı alın size en yakın mağazaya uğrayarak indirimli fiyattan yararlanın..350 adet stoktan bahsediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cipiares

quote:

Orijinalden alıntı: necoocen

merhaba arkadaşlar..ben dün itibariyle 10-02-2012 kocaeli DARTY mağazasından siemens WM10S763TR (bosch ile aynı model) aldım 1399 TL.siemens in kendi sitesinde stoklar ile sınırlı olduğu yazıyor 350 adetmiş..çoğu mağazada ocak kataloğu var kampanyadan haberleri yok,ve kampanyadan haberi olan mağazalarda ise ellerinde ürün yok sipariş veriyorsun gelcek diye beklemen gerekiyor..kargo firması ile anlaşmalı olduğundan beyaz eşyada 3 iş günü içerinde teslim ediyorlar..çarşambaya gelicek inşallah.gelip kullandıktan sonra kullanma ile ilgili yorumlarımı yazıcam..hafıza özellikleri ve varioperfect özelliği sebebiyle tercih ettim..http://www.siemens-home.com/tr/WM10S763TR.html buradan inceleyebilirsiniz.

Mağazaya özel bir fiyat mı acaba? Darty'nin internet sitesinde fiyat farklı.

bence mağazaya özel indirim değil..türkiye geneli bir indirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: afacan!

Arkadaşlar dün bayiye gittim, kampanya bitmiş malesef ve çok büyük satış yapmışlar Şu an kampanya olması zor dedi, stoklar epey azalmış çünkü.

http://tvarsivi.com/player.php?i=2011120036918

Karşılaştır
    WM10S763TR
    IQ700 varioPerfect
    Otomatik çamaşır makinesi
    8kg,1000 devir,tek su girişli,A+++,varioPerfect,Süper-Kısa 15',varioSoft tambur,iQdrive,Anti-vibration design,yük sensörü ve detarjan dozajı önerme,16 otomatik leke programı, LCD
    Devamı
    WM10S763TR, Enerji Tasarruflu Ürünler Kampanyası kapsamında, 1.399,00 TL. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
    1.839,00 TL

• DİKKAT...... Arkadaşlar site içerisinde taraflı yorum yapan arkadaşlar var (Yani kullanıcı deil bu ürünü satan bayisi olan kişiler) lütfen bu ürünü almadan önce ürünü gerçekten almış ve kullanan arkadaşların yorumlarını dikkate alın...Burası reklam yeri değil insanları kandırmaya kimsenin hakkı yok..Satış yapmak isteyen arkadaşlar lütfen satışlarını bayilerinde yapsın forumlarda deil.. Makine 10 üzerinden 5 lik bi makine fiyat performans olayını iyice irdeleyin sonra verdiğiniz paranın karşılığı bi makinemi iyice bi araştırın..
  • arkadaşlar avrupabilişim sitesinden 1528 tl aldım. siparişi sabah verdim. akşama eve getirdileri.İstanbul içine kendi dağıtım elemanları ve kendi araçlarıyla getirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiuno06

DİKKAT...... Arkadaşlar site içerisinde taraflı yorum yapan arkadaşlar var (Yani kullanıcı deil bu ürünü satan bayisi olan kişiler) lütfen bu ürünü almadan önce ürünü gerçekten almış ve kullanan arkadaşların yorumlarını dikkate alın...Burası reklam yeri değil insanları kandırmaya kimsenin hakkı yok..Satış yapmak isteyen arkadaşlar lütfen satışlarını bayilerinde yapsın forumlarda deil.. Makine 10 üzerinden 5 lik bi makine fiyat performans olayını iyice irdeleyin sonra verdiğiniz paranın karşılığı bi makinemi iyice bi araştırın..

Bu makinede EcoSilence Drive , Yük tanımlama ve deterjan miktarı önerme , AntiVibration , SpeedPerfect , EcoPerfect , Otomatik leke çıkartma programı , Su damlası şeklindeki VarioSoft tambur sistemi , Süresiz miktar otomatiği, Köpük tarama sistemi,Otomatik dengeleme sistemi,Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi gibi özellikler varken ve 1399TL iken 10 üzerinden 5 puan vermek komik geldi bana.

Eğer varsa bu makine ile aynı fiyat gamında bulunan ve aynı özellikte bir ürün gösterin , bende haklısınız diyeyim size .

Bu arada bu açıklamayı Bosch bayiisi olduğum için üzerime alındım ve yazdım . Kimsede bana bundan evvel bu ürünü satmak için övdün diyemez,zaten ürünü bilen biliyor

Eğer makine ile ilgili şikayetleriniz devam ediyorsa yetkili servisi arayın,yıkama testine gelsinler.Eğer ürününüz de bir sorun varsa değişimi yapılır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanTaha -- 14 Şubat 2012; 23:51:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Makine çalıştırılıp herhangi bir program başlatılmazsa veya devam eden program sona erip kullanıcı tarafından cihaz kapatılmazsa enerji tasarruf modu devreye giriyor. Cihaz devredeyken aydınlatmanın sönmemesi gerekli bir durum, çünkü cihaz sürekli program akışı hakkında yazılı bilgi veriyor. Bunları okuyabilmek ve cihazın devrede olduğunu algılayabilmek için aydınlatmanın açık olması gereklidir.

Burada konunun tekrar hortlaması olacak belki ama benim de aklıma takıldı. Daha bugün aldım was24763tr modelini.(Tercihim bu değildi ama ellerinde bu kalmış. was20763 ilk tercihimdi.) 1630 TL ve on taksit. iki ay taksit ertelemesi ile. Buradaki bayi kapatıp sektör değiştireceği için indirime gitmiş. Ocaktaki kampanyayı kaçırdık. Bir daha gelir mi bilmiyorum.

Gelelim asıl konuya: Ekranın yaklaşık 3 saatlik bir pragram sırasında sürekli aydınlatma ışığının yanması bana da gerekli gelmedi. Eğer ki enerji tasarrufu ise 5 dk ya da 3 dk gibi bir süre yanıp sonrasında sönmesi ve ihtiyaç anında herhangi bir tuşa basıldığında ekran aydınlatmasının açılması sanırım bosch mühendislerinin altından kalkabileceği bir kaç satırlık yazılım ile mümkün olabilirdi. Bu arada kendime sormadan da edemiyorum: Acaba neyi düşünerek bu aydınlatma işine anlattığım gibi bir çözüm bulmamışlar ya da neden öyle yapmışlar. Sonuçta çamaşır makinesi. Karşısına geçip film izler gibi vaktiniz varsa o sizin tasarrufunuzda olan bişey. Ama ben ihtiyaç duyduğumda aydınlık olsa daha bir sevinirdim. Makineyi daha kullanmadım. Kullandıkça edinimlerimi buradan paylaşacağım.

Konu açılmışken: candoğan62 arkadaşım gorenje nasıl? O da ekran aydınlatmasını çamaşırları yıkarken sürekli açık tutuyor mu?
    Aklımın bir köşesinde hala...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robosapiens17 -- 21 Şubat 2012; 0:05:38 >

• Siemens 10s763 modelinde indirim halen devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robosapiens17

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Makine çalıştırılıp herhangi bir program başlatılmazsa veya devam eden program sona erip kullanıcı tarafından cihaz kapatılmazsa enerji tasarruf modu devreye giriyor. Cihaz devredeyken aydınlatmanın sönmemesi gerekli bir durum, çünkü cihaz sürekli program akışı hakkında yazılı bilgi veriyor. Bunları okuyabilmek ve cihazın devrede olduğunu algılayabilmek için aydınlatmanın açık olması gereklidir.

Burada konunun tekrar hortlaması olacak belki ama benim de aklıma takıldı. Daha bugün aldım was24763tr modelini.(Tercihim bu değildi ama ellerinde bu kalmış. was20763 ilk tercihimdi.) 1630 TL ve on taksit. iki ay taksit ertelemesi ile. Buradaki bayi kapatıp sektör değiştireceği için indirime gitmiş. Ocaktaki kampanyayı kaçırdık. Bir daha gelir mi bilmiyorum.

Gelelim asıl konuya: Ekranın yaklaşık 3 saatlik bir pragram sırasında sürekli aydınlatma ışığının yanması bana da gerekli gelmedi. Eğer ki enerji tasarrufu ise 5 dk ya da 3 dk gibi bir süre yanıp sonrasında sönmesi ve ihtiyaç anında herhangi bir tuşa basıldığında ekran aydınlatmasının açılması sanırım bosch mühendislerinin altından kalkabileceği bir kaç satırlık yazılım ile mümkün olabilirdi. Bu arada kendime sormadan da edemiyorum: Acaba neyi düşünerek bu aydınlatma işine anlattığım gibi bir çözüm bulmamışlar ya da neden öyle yapmışlar. Sonuçta çamaşır makinesi. Karşısına geçip film izler gibi vaktiniz varsa o sizin tasarrufunuzda olan bişey. Ama ben ihtiyaç duyduğumda aydınlık olsa daha bir sevinirdim. Makineyi daha kullanmadım. Kullandıkça edinimlerimi buradan paylaşacağım.

Konu açılmışken: candoğan62 arkadaşım gorenje nasıl? O da ekran aydınlatmasını çamaşırları yıkarken sürekli açık tutuyor mu?
    Aklımın bir köşesinde hala...

Aydınlatmanı kapatılması doğru değil, çünkü ekran sürekli güncel yazılı bilgi veriyor. Takip edilebilmesi gerekiyor.

Kapatılmasından ziyade kısılması daha doğru olurdu.

Benim Gorenje'min kapak camı koyu, içi karanlık oluyor. Ekran aydınlatması ise makineye ellenmediğinde hafifçe kısılıyor. İnfo tuşuna bastığımda hem ekran daha da aydınlanıyor, hem de kazan aydınlatması açılıyor.

• Bugün yeni bişey daha öğrendim: vestel hidra 2000 t modeli. candoğan62 arkadaşım. şaşıracaksın

Şimdi gördüm ve ben şarşırdım:

http://forum.donanimhaber.com/m_28150820/tm.htm#msglink_28166216

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robosapiens17 -- 21 Şubat 2012; 22:50:30 >
  • Ben de bu makineyi kampanya dahilinde aldım ancak 1 ay geçmesine rağmen hala göndermediler. Stoklarda yok.

Bosch mu bir daha asla!
  • quote:

Orijinalden alıntı: robosapiens17

Bugün yeni bişey daha öğrendim: vestel hidra 2000 t modeli. candoğan62 arkadaşım. şaşıracaksın

Şimdi gördüm ve ben şarşırdım:

http://forum.donanimhaber.com/m_28150820/tm.htm#msglink_28166216

O zaman Arçelik ve Vestel aynı anda bu makineyi fason olarak yaptırıp pişti olmuşlardı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomania

Siemens 10s763 modelinde indirim halen devam ediyor.

indirim devam ediyor mu pazartesi darty yenibosnadan alayım diyorum 2 adet abime ve anneme
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.