Şimdi Ara

'Bosch WAS20763TR' Alındı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
25.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önceki mesajlarımı okuyanlar belki bilir, 20 yıllık çamaşır makinemizin artık bozulmasından dolayı yeni çamaşır makinesi arayışına girmiştim. Vestel Olympus 1200 CL ile başlayan araştırma serüvenim, Profilo CM1001 CTR, CM1000STR ile devam etti ama eve giderken gözüm hep Bosch mağazasında vitrinde duran WAS20763'e takılıyordu. Bosch'un kalitesini hep överlerdi, en sonunda sevgili Can DOĞAN Bey'in de yardımcı olmasıyla Bosch WAS20763TR marka çamaşır makinesini almaya karar verdim.

Merak eden arkadaşlar için söyleyeyim HızlıAl'dan aldım. Daha önce kendilerine de e-posta atmıştım WAS20762'yi değil de 20763'ü yollamaları konusunda. Onlar da 20763 yolluyoruz dediler, güvenip sipariş verdim umarım 20763 gelir yoksa iade edeceğim. Fiyatı sitede 1687 TL yazıyor, 2 farklı kredi kartımda toplam 111 TL puanım mevcuttu ve 3. kart olarak bendeki Advantage kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit + %6 indirim vardı, parçalı ödeme fırsatı sayesinde 3 farklı kredi kartı kullanabildim.Böylece makine toplam 1483 TL'ye geldi. Ayda 123 TL (x12) yapıyor. Fiyat sizce iyi mi?

Bu arada makine bu hafta gelir gelmez eğer isterseniz sıkarken, yıkarken, menüyü kullanırken, programlar ilerlerken video çekebilirim. Alacak arkadaşlara da faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü bu makineyi bana çok övdüler. Yük sensörü sayesinde içindeki çamaşıra göre su ve deterjan tüketiyormuş, göreceğiz inşallah övüldüğü kadar iyidir. :)

Özellikle fiyat hakkındaki görüşlerinizi konuya yazarak benimle paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar, selametle.

• Hayırlı olsun.
    Özellikle yük sensörünü ayarlarken video çekerseniz memnun olurum.
  • Hayırlı olması dileklerimle söze başlayıp videoları sabırsızlıkla beklediğimi belirterek bitiriyorum.

Makine konusunda sıkıntı yaşayacağınızı sanmam bizde 6 senelik WFO2062 modeli var şu ana kadar tek bir problemi oldu teyzem kapak mandalını kırdı nasıl becerdi bilemiyorum o değişti bi 6 sene daha gidecek gibi umarım sizde uzun süreli kullanırsınız.Yük sensörü dediğinizde size ne kadar deterjan koymanız gerektiğini belirten özellik, ne kadar su harcayacağına karar veren miktar otomatiği yanılmıyorsam.Neticede güzel bir seçim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 30 Ekim 2010; 17:17:41 >

• hayırlı olsun iyi günlerde güle güle kullanın inşallah
  • hayırlı olsun dostum güle güle kullanın. . resimleri veya mümkünse videoları asıl önemlisi yorumlarını bizden eksik etme sakın. . ben de çamaşır makinesi almayı düşünüyordum ki bu forumda aldığım yorumlar sayesinde bu makineye yöneldim o yüzden yapacağın yorumlar benim için gerçekten önemli. . acaba ürünü herhangi bir bosch bayine sordun mu fiyat konusunda ne dediler onu merak ediyorum öncelikle? bir de servis ağı kısmını araştırdın mı dostum acaba??
  • Makineniz hayırlı olsun güle güle kullanın bende bugün yarın almayı düşünüyorum sadece 24763 mü 20763 mü karar veremedim Ankarada birkaç bosch bayiinden fiyat aldım world karta 8 taksit 1425 - 1450 tl arası fiyat verdiler
  • farkları nedir dostum bu iki modelin peki??
  • 24763 1200devir başka fark yok sanırım arasında 100tl fark var
    karar veremedim
  • dostum şimdi bu iki model de çamaşırı tartıp kg a göre su kullanma özelliğine sahip değil mi? peki sen hangisi için 1425 fiyat aldın acaba? 20763 için mi?
  • fiyat uygun hayılı olsun, güzel ürün almışsınız açıkçası
  • evet arkadaşım 20763 için aldığım fiyat o.
    24763 modeli ile arasında sadece devir farkı var
    mağazadaki yetkiliden aldığım bilgide bu yöndeydi
  • ben de bugun tokatta danışacağım bayiye olmadı ben de ankaraya geldiğimde alırım hesaplı olmazsa burası dostum. . teşekkürler ilgin için
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, makine hala tedarik sürecinde. Gelir gelmez videoları çekip koyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERSİNN_D

Makineniz hayırlı olsun güle güle kullanın bende bugün yarın almayı düşünüyorum sadece 24763 mü 20763 mü karar veremedim Ankarada birkaç bosch bayiinden fiyat aldım world karta 8 taksit 1425 - 1450 tl arası fiyat verdiler

arkadaşım bende ankaradayım hangi bayi en uygun fiyatı verdi taksitle alımda
  • Kısmetse bende 1-2 güne

24763 modelini alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERSİNN_D

Makineniz hayırlı olsun güle güle kullanın bende bugün yarın almayı düşünüyorum sadece 24763 mü 20763 mü karar veremedim Ankarada birkaç bosch bayiinden fiyat aldım world karta 8 taksit 1425 - 1450 tl arası fiyat verdiler

Ankara'da bu fiyatı hangi bayi ya da bayilerden aldığınızı belirtebilir misiniz acaba? BEn peşin olarak 1450 TL'ye indirebilmiştim en son. Aldığınız fiyatın taksitli olduğu düşünülünce çok avantajlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Kısmetse bende 1-2 güne

24763 modelini alacağım.

Arkadaşlar,

Bosch was 24763 modelini aldım, 1500 tl peşin.

Maşallah süper makine, alman yapımı (Bosch'un 50 civarı modeli var sadece 34 tanesi made in germany)

Kesinlikle almak istiyenlere tavsiye ediyorum.
  • quote:

quote:

Kısmetse bende 1-2 güne

24763 modelini alacağım.

Arkadaşlar,

Bosch was 24763 modelini aldım, 1500 tl peşin.

Maşallah süper makine, alman yapımı (Bosch'un 50 civarı modeli var sadece 34 tanesi made in germany)

Kesinlikle almak istiyenlere tavsiye ediyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Yıkama esnasındaki sessizliği eski makineniz neydi bilmiyorum ama ses konusundaki fark dikkatinizi çekmiştir :) Eco Silence Drive sayesinde yıkama esnasında sadece çamaşırların suya çarptıklarındaki ses var başka hiç ses yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, makine hala tedarik sürecinde. Gelir gelmez videoları çekip koyacağım.

2 aydır video koyamadığınıza göre alamadınız sanırım makineyi?
  • @TuVNeRa

Cihazı aldı @zipmaker ama cihazı aldıktan 2-3 gün sonra sırra kadem bastı bende bir video isteğinde bulundum ama 20-25 gündür foruma giriş bile yapmamış profilinden baktım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.