Şimdi Ara

Pasaport kaydı onaylanmadan telefona hat taksam nolur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
37.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon dün Türkiye'ye geldi. Kayıt için başvurduktan sonra tahminen kaç günde açılır? Ve ben daha açılmadan hat taksam ne olur?

• Ben Turkcell'den cikip eve gidene kadar acilmisti. Kucuk sehrin avantajlari...
    Maks. 1-2 gun surer diye dusunuyorum.
  • Telefonu alır almaz hattı taktım 3 gün sonrasında 1 hafta sonra kapanacaktır mesajı geldi nitekim kapandıda. 2 gün önce kaydını yaptırdım bugün imei sorgulamada yolcu beraberinde muhabbeti yazıyordu akşam eve gidip hattımı taktım açılmış. bende korkmuştum 1 hafta 10 gün içinde açılır demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Telefonu alır almaz hattı taktım 3 gün sonrasında 1 hafta sonra kapanacaktır mesajı geldi nitekim kapandıda. 2 gün önce kaydını yaptırdım bugün imei sorgulamada yolcu beraberinde muhabbeti yazıyordu akşam eve gidip hattımı taktım açılmış. bende korkmuştum 1 hafta 10 gün içinde açılır demişlerdi.

Hocam, zaten aklıma takılıyodu, soracaktım, konunun burda geçmesi iyi olmuş.. Mesala;
    Ben yurtdışından bir tel getirdim, hemen kayıt ettirmedim ve kullanmaya başladım ve 1 hafta içinde kapandı. Aradan 3 ay geçti ve ben bir pasaport bulup ancak kaydettirdim, tel yine açılırmı?
    Özetlersek, kayıtsız olduğu için kapatılan bir telefon daha sonra kayıt ettirilerek kullanıma açılabilirmi? - Bir süresi varmıdır vs?

• Kayıt ettirme tarihiniz< önemli değil ne zaman kayıt edilirse o zaman açılır
  • Yani kayıt kabul edilmeden hat taksam sorun olmaz?
  • @hakangundogdu

sorun olmaz.

@JasonNewsted

sorun olmaz sadece kapanması için gün işlemeye başlar sonrasında bulursanız pass kayıt yaptıktan sonra açılır.
  • Anladım sağolun yarın cihaz geliyor kayıtta ettircem o zaman kapanana kadar kayıt kabul edilir heralde
  • Vodafone bana 2 günlük arıza çıkarttı anında sisteme düşmedi. O yüzden tim leri dene derim.
  • Bende kayıt ettirmeden 15 gün kullanabildim.. Bugün öğlen kayıt işlemi yapıldı, imei sorguda kayıtlı olarak görünüyor ama hala hattım açılmadı. Bakalım kaç günde açılcak..
  • Bütün timler kayıt yapıyor değil mi?
  • Bu arada kontörlü hatlara mikrosim yok değil mi? (turkcell)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Bu arada kontörlü hatlara mikrosim yok değil mi? (turkcell)

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Bende kayıt ettirmeden 15 gün kullanabildim.. Bugün öğlen kayıt işlemi yapıldı, imei sorguda kayıtlı olarak görünüyor ama hala hattım açılmadı. Bakalım kaç günde açılcak..

Açılmış
  • quote:

quote:

Bende kayıt ettirmeden 15 gün kullanabildim.. Bugün öğlen kayıt işlemi yapıldı, imei sorguda kayıtlı olarak görünüyor ama hala hattım açılmadı. Bakalım kaç günde açılcak..

Açılmış

Hayırlı olsun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

quote:

Açılmış

Hayırlı olsun kardeşim.

Darısı başıma arkadaşlar akşam 7'de geliyor

• Arkadaşlar,bu pasaport kaydından sonra herhangi bir unlock vs işlemi gerekmiyor sanırım,konuşmalarınızdan böyle anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cahithan

Arkadaşlar,bu pasaport kaydından sonra herhangi bir unlock vs işlemi gerekmiyor sanırım,konuşmalarınızdan böyle anladım.

Dostum ben İngiltere Apple Store'dan aldırdığım için sim kilitsiz. Ancak Amerika'dan alırsanız unlock şart.
  • İp4 ve 3g kayıtsız olarak yaklaşık birer ay kullandık. Sonrasında uyarı mesajı geldi. İp4 ü kaydettirdik. 3g kapandı. Kaydettirdik tekrar açıldı. Her iki tel da 2 saat icinde kullanıma açıldı. Yer izmir
  • Valla güzel haberler alıyorum Bir konuda sylargray 3 ayda açıldı falan dedi umarım öyle olmaz benimki.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.