Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Bilgi ve resimler için teşekkürler hocam.

Selametle.

ne demek hocam rica ederim.

Teşekkürü asıl ''goodorevil'' hak ediyor. çeviri için çok saol bilgimiz oldu ne dedikleri hakkında
  • Arkadaşlar aslında bi yandan SCS haklı önemli olan diğer özellikler elbetki arkadaşlarımız Mario Mix Map benzeri bir harita yapacaklar bizde onu kullanırız Çünkü oyunun çok fazla moda ihtiyacı yok bence zaten herşey dört dörtlük gibi
  • oyuna yayada eklemişler sonunda bişeye benzeyecek oyun
  • mario haritasını yapan arkadaşa cüzi bi miktar para vercekler, adam haritayı dayar döşer (: referans olur ayrıca.. Neden böyle sağlam mod ve harita yapanlarla iletişime geçmezlerki, türkiyenin bulunduğu haritaya 1yıl uğraşmadıki bu, kuzeyi güneyi doğusu batısı var haritada, yolları bu yapsa şehir modellemeyi scs den adamlar yapsa mükemmel bir harita çıkar ortaya bence

------------
    ek
    ------------
    ve farkettinizmi ilk resimde tırın bulunduğu bölge BERN, yükün taşınacağı yer Lille-Birmingham yani bu illa bulunduğumuz yerden yük alabiliyoruz manasına gelmiyor.. İstediğimiz yerden yük alabilecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MJoRaYuLuN -- 22 Nisan 2012; 23:08:52 >

• Scs den tek isteğim adam gibi yol yapsınlar dümdüz yolda gide gide iflahımız kesildi.Şu görevli oyunu extreme miydi neydi ondaki dağ gibi yapılar iyidi ama bunları ets gibilerinde de görmek istiyoruz.
  • biraz kar yagsın ya :D zincir takak :D

birde su trafikteki arabaların zekası cok düsük :D

4 lüleri yakınca Herkez duruyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteRoot

biraz kar yagsın ya :D zincir takak :D

birde su trafikteki arabaların zekası cok düsük :D

4 lüleri yakınca Herkez duruyor :D

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Harita asla tatmin edecek büyüklükte olamaz

Euro Truck Simulator 2 dünyasındaki harita ölçeği, bir öncelik ve tolerans kombinasyonudur.

ETS1'i bitirdikten sonra, çok büyük bir "daha fazla normal yol" isteyen insan topluluğu gördük. O kadar çok istiyorlardı ki, bunu gözardı edemedik ve bu konuda birşeyler yapmak istedik. Ancak ETS1 ölçeğindeki bir haritaya yeterince otoban harici yol sıkıştırmak pekte mümkün değildi, biz de daha detaylı bir harita yapmaya karar verdik. Biliyorduk ki daha büyük ölçekli bir haritada otobanların büyük bir kısmını kesmek zorundaydık. Çünkü, gerçek dünyayı birebir sanal ortama aktarmak pekte mümkünatı olan birşey değil (kimse gerçekte yük taşımanın dakikalar değil günler sürdüğünden bahsetmesin), ama daha fazla detaya ihtiyaç olduğunu hissettik.

Seçtiğimiz ölçek ise, GTS ve UK TS'de kullanılan "Kızkardeş" projeleri oldu. Bu oyunları daha ileriye gideceğimiz oyunların başlangıç noktası olarak yapmıştık ve bununla beraber ETS2 dünyası genişliyor. Kısaca detay için alandan vazgeçeceğiz. Önce elinizdeki bulunan detay seviyesi ile başlarsanız, alan için bastırabilirsiniz - sanal dünyanın genişletilmesi - zaman içinde, devam edebildiğinz kadar. Ancak küçük ölçekle başlarsanız, koyabileceğiniz detayların da katı limitleri olacaktır. Yani bizim 4 yıl önce izlediğimiz yol gibi.

Şimdi ise, 30 adam 1 yıl boyunca, ETS 2 haritasına emek verdi, (haritanın kurulması, oyun dünyası için binaların modellenmesi). Şimdi ise, yeni bölgeler ekledik ve o bölgeleri daha önceden olan alanlara bağlayan yollar koyduk. Ancak bu zahmetli ve meşakkatli bir iş. Harita yapımı, geniş bir para ve zaman yatırımıdır ve bizim için küçümsenmeyecek bir risktir. Daha önceki oyunlarımızdan kazandığımız herşeyi yatırdık.

Elbette, şimdi daha güzel yol ağımız var ve sizlerden gelen tüm Avrupa'yı eklememiz konusundaki baskı. Ancak ne yazık ki, her ne kadar tüm Avrupa'yı yapmayı istesekte, bunu yapmak çok daha fazla iş ve zaman demek. ETS2'ye bu hedef için bir kilometretaşı olarak bakabilirsiniz - umuyoruz ki oyun satışları Euro Truck konseptinin değişimini ve oyun dünyasında bir yer edinmesini sağlayacak maddi desteği bize sağlar.

Adamların düşüncesi "size zaman geçirtecek ve bize para kazandıracak bir oyun yapıyoruz, diğer gelişmiş özellikleride bu oyundan para kazanırsak yaparız" gibi birşey yani.

• Aynen öyle
  • bende bu oyun için sabırsızlanıyorum ve buradan 'kar yağsın zincir takak' gibi şeyler diyenlere sesleniyorum.bunları oyunun yapım aşamasının ilk adımından beri tartışılıyor ancak bu konuda henüz bi bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 827sukru

bende bu oyun için sabırsızlanıyorum ve buradan 'kar yağsın zincir takak' gibi şeyler diyenlere sesleniyorum.bunları oyunun yapım aşamasının ilk adımından beri tartışılıyor ancak bu konuda henüz bi bilgi yok.

Biliyorduk zaten
  • quote:

bende bu oyun için sabırsızlanıyorum ve buradan 'kar yağsın zincir takak' gibi şeyler diyenlere sesleniyorum.bunları oyunun yapım aşamasının ilk adımından beri tartışılıyor ancak bu konuda henüz bi bilgi yok.

arkadaş ne içtiyse banada aynısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fero10

quote:

Biliyorduk zaten

madem biliyonuz nie yazıyonuz
  • quote:

quote:

quote:

Biliyorduk zaten

madem biliyonuz nie yazıyonuz

Çoğul konuşma.Ayrıca yazan arkadaş kar yağıcakmı öyle bir bilgi var dememiş,olmasını istediği şeyleri sıralamış.

• Tamam tartışmanın lüzumu yok.

Oyun şu anda listemde durup, çıktığı zaman alacağım 2 oyundan birisi. Paraları da hazır şimdiden.

Hani bir laf vardır ya; kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye, o hesap olsun, gidelim alalım oyunu ki ben kutulu tercih ediyorum.
  • quote:

Tamam tartışmanın lüzumu yok.

Oyun şu anda listemde durup, çıktığı zaman alacağım 2 oyundan birisi. Paraları da hazır şimdiden.

Hani bir laf vardır ya; kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye, o hesap olsun, gidelim alalım oyunu ki ben kutulu tercih ediyorum.

Bende kutulu alıcam.1.si hangisi ? :)
  • quote:

oyunu nerden alıcaksanız rica etsek bizede alırmısınız TR satılmayacak diye biliyorum yanlışsam düzeltin ?
  • quote:

quote:

1.'si Diablo III

@metal_my666, yurtdışı sitelerden almayı düşünüyorum. Türkiye satış rakamları konusuna gelince de, Türkiye'de kutulu satılmayacak bir oyunu, sadece Steam gibi bir platform üzerinden kıyaslayamazlar.
  • quote:

quote:

quote:

1.'si Diablo III

@metal_my666, yurtdışı sitelerden almayı düşünüyorum. Türkiye satış rakamları konusuna gelince de, Türkiye'de kutulu satılmayacak bir oyunu, sadece Steam gibi bir platform üzerinden kıyaslayamazlar.

steamdan kesin olcagını bilsem beklerimde sanmıyorum pek. ama kutulu oyunda hoş olur acaba TR girişte sorun olmasın gümrükte takılma falan ?

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.