Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darbelux

Oyunda mola cezası yememek için yol kenarındaki benzin istasyonunun birine girdim, park çizgilerinin olduğu yerde durdum ancak bir türlü şoförü uyutmayı beceremedim. ne yapmam gerekiyor? zırt pırt 150€ ceza kesip duruyor anlamadım gitti :(

ona en güzel çözüm ayarlardan uykusuzluk etkisini kaldırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ johnny_bravo_

Hocam öncelikle 2 sorum var;

1.cisi mahallenizde ne sıklıkla böle tırlar park halinde oluyor.

2.cisi kiralar ne kadardan başlıyor ve kiralık ev varmı ?

Birde yaşadıklarına gelirsek hocam diyeceğim şudurki hala nasıl şöför olmadın şaşıyorum. Sen, ben, metal_my666, ottomania ve suleymankahveci oturucaz çaylarımızı koyucaz. süleyman hocam resimleri masaya yayıcak sen seçp seçip bir anını anlatıcan resme göre. Böle bir hayalim var bakalım. Bu arada biraz büyük bir alan olsun 5 mizinde aracını parkedebileceği benim scania 6x2 olduğunda yer kaplıyor birazz . Birde ateş yakarız ateşte demleriz çayıda Allah Allah çayımızı yudumlarken bi yandan mangalda sucuklarda çızırdar böle domatesler suyunu salar biberler üzerindeki ince zarını patlatıp kendini özgürlüğe bırakır. Ahh Ahh neyse bir gün inş Allah göstersin bize bu günleri. Bu güne başka katılmak isteyen olursa pm ile bilgilerini atsın ben hayal etmeye çalışıcam

Hadi Herkes Allah'a emanet ...

İyi oyunlar ...

bu daf ara sıra geliyor bizim üst mahalleye sanırım uluslararası yola gidiyor işi bitince geri dönüyor yabancı plaka büyük ihtimalle şöförü Türk dür adamı görsem illa tanırım sima olarak :)

kiralar 400-450 arası hatta bizim binada 2 tane kiralık daire var ki bizim bitişik dairenin camından bu daf direk gözüküyor kaçırma gel derim :) :) :)

bu tır hevesi çok önceden beri var.. 25 yaşındayım ama çok küçükken de hep tır falan görünce kafamı çevirip bakardım özellikle otoban da falan giderken yabancı tır görünce daha bi merakla bakardım şöförlerine kim bilir kimdir nerelerden kalkıp geliyor diye senaryolar kurardım :) :) bu oyuna başladıktan sonra birden bire aşırı derecede arttı tır hevesim şu kadar söyliyim önceden yolda range rover bmw mercedes onları gözlerdim şimdi bmw lere range lere değil iveco daf volvo lara bakıyorum :) şu scs bu oyunu 3-5 sene önce çıkarsaymış yada bendeki bu aşk bi kaç sene önce bu kadar alevlenseymiş şimdi kesin tırcı olurdum ahhh scs ahh geleceğimlee oynadın :) :) :)

sohbet muhabbet olayına gelince 2009 dan beri üyeyim şu an 1100 mesajım olmuş abartısız 600-700 tanesini bu konuya atmışımdır ne zaman forumu açsam ilk önce buraya sonra nokia bölümüne bakıyorum en son da keyfim olursa konu dışını okuyorum birazcık ... içinde tartışma kavga gürültü kalp kırma olmayan nadir konulardan birisidir bu topic .. konunun demirbaşları olan otomania -- sen --- süleymankahveci--metal my --dominic torreto dan başlayıp konuda tek 1 tane mesajı olan arkadaşlara kadar herkes inanılmaz derecede iyi niyetli ve samimi insanlar olduğunu düşünüyorum ...

eh işte arada bir hoşuma giden video olursa koyuyorum yolumuzun üstüne tır denk gelirse çekip paylaşıyorum zaman zaman da biraz gevezeliğim tutuyor bugünkü unimog yazım gibi uzun uzun anlatıyorum bişeyler.. bunları yaparkende konudaki herkesin samimiyetine hoşgörüsüne sığınıyorum :) :)

keşke fırsat olsada gerçekten bir araya gelsek tanışsak :) :) :) gerçek hayatta biraz zor ama şu multiplayer işi çıkarsa belki bi konvoy yaparız

neyse yine uzadı ben giriyorum oyuna herkes iyi baksın kendine ...

• Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek olan var mı? TSM harita modunu yükledim fakat ses modlarımla çakıştıkları için çalışmıyor. Elimde 3 tane ses dosyası var teker teker çıkararak denedim bir tanesinde bile çalışmıyor. Yani ses modu yükleyince harita modu çalışmıyor. Çalışmıyor derken Afrika kısmı gözükmüyor yani. Bu çakışmayan ses dosyalari için ne yapabilirim. Kullandığım o ses modları;

1- Kabin motor sesi
    2- Çevre sesleri
    3- Araçların, bitkilerin, rüzgarların, yağmurların vb. sesleri (gerçekçi ve daha net işte)
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomania

quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

hocam kontrolün çok iyi yaaa bravo tebrik ederim peterbiltte yakıyo hani

Teşekkürler hocam ancak estafurullah, kendi çapımızda bizimkisi

Gerçekten yakıyor hocam, ancak gölgelendirmeleri sıkıntılıydı, denemeyi düşünürsen bilgin olsun hocam

oyunu kaldırdım hocam ya bağımlılık yaptı zannedersin gerçek şöför oldum(gerçi çoğumuz öylede burda) 29 leveldim save aldım acımadan sildim.Pişman mıyım? evet

• @ suleymankahveci

İnş hocam ...

@ ofyariz93

Çok saol hocam, bende özledim valla hocam insan alışınca arıyor sizlerin sıcak muhabbetini.

Evet şöförler selamını iletti hocam keşke orada olabilseydim ama yine beklerim. Boynu büküklük yorgunluktan sefer yapmıştık yeni ondandır, sen bakma biraz dinlensin canavar olur o canavar scaniam bitanedir benim

O gün bende hocam lastik almaya gitmiştim inanırmısın. Kalplerimiz birmiş. Değiştirdim şimdi taş gibiler

Bende bi ara senin aracı incelicem bakalım bi uğrayıp çayını içicem. Tabi beim cezalarım meşhurdur tek eksikte basarım cezayı ottomania hocam bilir

Sanada iyi oyunlar hocam ...

@ .:Romeo_Redline:.

Eline sağlık tamamını izleyemedim hocam ama başında Man coşkusu yaşandı resmen alayını dağıttı valla f1 aracı gibi kalktı maşallah. Ama amerikan tırıda pek güzeldi be bi amerika eklentisi gelse şöle tırlar olsa iyi olcak SCS duy beni

@ metal_my666

İnş hocam. Olmadı biz şöför olur buluşuruz tırlarımızla ne yapalım. Gerçeği daha makbul

@ zinedine_zidane

Rica ederim hocam. Valla çalışmayan modlarda eksik çıkan felan ilk işin başına z eklemek olsun en aşağı gelmesini sağla mod klasöründe gene çalışmazsa mod sorunlu olabilir hocam. Eğer aracın scania ise çok güzel bir interior modum var. İstersen yollayabilirim.

@ johnny_bravo_

Haberler şahane hocam tutuyorum Daf manzaralı muhteşem konutlar 1453 yaptım olucak

Bende eskiden severdim tırlarıda bu kadar ilgili değildim hocam. Haulin felanda denemişliğim var ama ETS 2 tam havasını yaşattı daha bir ilgi duymaya başladım nedense benim hala gelecek planlarımda var şöförlük

Dediklerine harfiyen katılıyorum hocam, bu konunun tadı başka samimiyet konusunda hocam hepimiz bağlıyız birbirimize bu konuda mesaj yazan herkesin bu huyu güzel samimiyet varsa samimi yaklaşılıyor bu dağılan birşey herkesi etkiledikçe konudaki yazılar sadece oyun muhabbetinden çıkıp arkadaş dost ortamındaki muhabbete dönüşüyor. Bu konuda sevdiğimde bu.

Videoların hocam zaten hep şahaneler keyifle izliyoruz sayende. Gevezelik lafını ise bir daha duymayayım hocam basarım cezayı hemde en yükseğinden Anlatıklarını harfi harfine keyifle okuyorum. Oyunda yaşananlar bir yere kadar gerçek anıların yerni tutarmı. Birde bunları ateş başında anlatıcan daha sucuk ekmek ve çay eşliğinde. Şimdiden hazırlan

Olmaz diye birşey yok hocam bakarsın bir gun olur hepimiz bir kaç yıla şöför olmuşuz almışsız araçları gerçek bir konvoy sonra mola yeri ateş başı muhabbetler bakmışsın. ETS 4 çıkmış biz video olarak buluşmamızı paylaşıyoruz. Hayaller güzel hocam ama olmaz diye bişey yok hayatın ne getirceği meçhul ama mp gelsin konvoy işi garanti

İyi oyunlar hocam kazasız belasız düzgün sür ama arada hata yap ben ceza yazayım ekmek parası Sende dikkat et kendine ...

@ Spycho

Hocam TSM mod sadece çevre sesleriyle kapışıyor. TSm modun afrika haritasınnı gözükmesi için yapman gereken başına bolcana z harfi eklemek 7-8 tane kadar mod klasöründe en aşağıda gözüksün düzelir. Ses konusuna gelince modun arşivinde def klasörü içinde game data.sii var onu note pad ile aç notepad+ tavsiyem daha sonra volume diye arat orada 2 değer görüceksin biri 0.05 biride 0.6 diye 0.05 i 0.9 olarak değiştir. Bir dene bakalım

• @fenah2007

Gönder hocam bekliyorum, kullandığın ve tavsiye ettiğin diğer modlar varsa onların da linklerini bekliyorum ;) Şimdiden teşekkür ettim ;)
  • dün akşam avrupa dan İngiltere ye geçiş yaptım yükü felixstowe a bıraktım ki zaten İngiltere nin en altındaki liman kenti :) Burdan sonra hiç yük almadan scania ile İngiltere turuna çıktım ...Haritada daha önce geçmediğimiz yollar gri ile gösteriliyor ya İngilterede ne kadar gri yer gözüküyorsa hepsinden tek tek geçiyorum şehir şehir sokak sokak bütün hepsini bitirip İskoçya ya doğru gidiyorum .. nerede yorulursam yada nerede güzel manzara bulursam hemen çekiyorum tırı vuruyorum kafayı :) :)

şaka bir yana ingiltere deki bütün gri yerlerden geçip bir daha ingiltere ye gitmeyeceğim .. Avrupa içerisinde çalışacağım sadece ...%81 civarlarında keşfedilen yollar

ne zamandır yazıcam unutuyorum bu arada oyunda şöför kalmadı hiç toplam 116 tane şöförüm oldu daha da çıkmıyor .. oyunda toplasan 4-5 tane keşfetmediğim şehir kalmıştır gidip oradaki işçi kurumlarını bulsam yeni şöförler çıkarmı yoksa limit bu kadarmı ...

bende kendime özel garaj aldım 2 tane doldurdum keyfime göre 0 km araçlarla sadece ben kullanıyorum canım ne zaman hangisiini isterse onu alıyorum :)

• yaşlar nedir
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Direksiyonu sağda olan bir tırla teslimat yapıyorum şirkette. Alışamadım zor geldi yav.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fenah2007
    Beklerim hocam, her zaman... Çay kahve ikram edelim size :)
    Ceza konusuna gelince, sizin karşınızda boynumuz kıldan ince, pardon o kanun kaşısında değil miydi?
    Bu arada kendime bi tane daha araç aldım Actros MP4 :) siz volvoyu biliyosunuz sanırım, volvo ile beraber actrosu da incelersiniz artık :)

@wox
    Yaş sormuşsunuz hocam, benimki 20

@ç.ronaldo
    Hocam çok güzel bi aracınız var. Ben de bundan aldım ama benimki üzerinde pek oynanmıyor. Hatta mavi renk seçeneği bile yok. En fazla 590 HP motor seçeneği var. Sizinki de öyle mi? Eğer değilse bana ulaştırabilir misiniz aracı?

BU arada buluşma gibi bişey düşünülmüş eğer olursa gerçekten çok güzel olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 5 Şubat 2013; 14:30:34 >

• Bu volvo interioru beni volvo dan başka araç kullandırtmaz oldu:)

[simage]
    [/simage]
  • ya dünden beri oyuna giremiyorum.windows çalışmayı durdurdu diye hata veriyor..bi çözüm var mı*
  • arkadaşlar bizim dorsenin detaylı resimlerini çeksem oyuna aktarabilirmiyiz skin olarak, skin dosyaları .dds ise becerebiliyorum ama tam değil hem çirkin oluyor benim yaptıkları hem de parlak çıkıyor.(ets1 de yapardım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 5 Şubat 2013; 20:18:29 >
  • @ zinedine_zidane

Hocam şöyle yapalım bende 1.6 gb lık mod var hepsini yollamaya yada linklerini bulmaya kalksam çok zor inan Sen başlangıç olarak kullanmak istediğin çekiciyi söle ona göre guzel modlar bulalım bide gerekli modların düşük boyutlularını ben upload eerim büyük olanların linklerini bulurum. Orta yol buluruz.

@ ofyariz93

Saol hocam içmeye gelicem çayını kahveni en kısa zamanda.

Kanun benim göbek adım, ben külyutmam basarım cezayı

Tüm araçları bilirim hepsini kullanmışlığım vardır merak etme hocam inceler eksiklerini bulur basarım cezayı öncedende dediğim gibi külyutmam

Buluşma aslında benim hayalim olarak kendi halinde takılmakta şuan ama herkes bu konuda istekli ama tabi biraz zor aliyle hepimiz başka şehirlerde ortak bi yer olmalı ortak zaman herkesin uygun olduğu biraz zor görünüyor. Ama imkansız değil bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 5 Şubat 2013; 16:25:29 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThErdemO -- 10 Haziran 2017; 16:51:3 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThErdemO -- 10 Haziran 2017; 16:51:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemonur34

an itibari ile 25 garajım-125 Tırlarım(her marka-en iyisinden)-125'te usta (2.5 ve üstü) şöförüm bulunmakta

Bravvoo ayakta alkışlıyorum kardeş seni seviye 6 ve 125 tır ve şöför gerçekten kolay birşey değil kanıtlarını koymasan inanmıyacaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemonur34

an itibari ile 25 garajım-125 Tırlarım(her marka-en iyisinden)-125'te usta (2.5 ve üstü) şöförüm bulunmakta

istesek bizde yaparız. öyle tadı çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThErdemO

.
    kendini akıllı sandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan032 -- 5 Şubat 2013; 17:05:01 >
  • 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.