Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş genişletilecek ülkelere bak keşke fransa tamamlanıp ispanya 4-5 şehir çıksaydı daha iyiydi. banane polonyo'dan slovakya'dan
  • Arkadaslar bu oyunun guncellestırmesı var mı? varsa nerden yapılıyor?
  • Bir gece vardiyası yapayım dedim uyku tutmadı, gezinirken bulduğum Peterbilt 387 ile birşeyler çıkardım ortaya, buyrun, umarım beğenirsiniz, her türlü yorumunuzu bekliyorum

Not: fenah2007, hocam seninle avrupada amerikan tırı olur mu diye konuşmuştuk, olmaz demiştik ama ne yalan söyleyim keyifli oldu yolculuk

• @ otomania

Öncelikle zaman ayırıp bizi aydınlattıgın için çevirinle çok teşekkür ederim.

Metinde yeni araçlar falan diyor umarım bekledigimiz şeyler çıkar :)

Evet haklısın bu konuda kolaya kaçıyorum bu aralar , şoylede birşey var sizden seyretmek keyfli geliyor vidyo.

Vallahi pack dedik gelsin video yapalım adamlar pack çıkarmayacak bu gidişler

Vidyoyu izlemedim izliyim yazıcam

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

şu yeni patch mi yayınlayacaklarsa önce yayınlasınlar artık şunu bir an önce ... ayrıca dlc çıkarıcaklarsada çıkarsınlar 10 euro bişey değil alırızz ... ulan hadi 1 ay içinde bişeyler yapın edin askere gidecem ben gitmeden önce çıkmazsa varyaa şu patch ve dlc ler kıyamet i koparırım

Pack önce gelicek hocam DLC daha uzun zaman içerisinde gelmesi büyük ihtimal. Alırız hocam dedigin gibi :) ama içinde sadce harita olmasa keşke. Pack çıkar siz gitmeden de DLC sanmıyorum 2 ay dan fazla sürer yapımı tahmini tabi.

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES
    Arkadaşlar bu oyunu nasıl oynayabiliyorsunuz? Oyun sizde hiç mi hata vermiyor hiç mi oyun donmuyor kilitlenmiyor.Bendeki sistemle oynayamıyorum adam laptop da oynuyor kafayı yiyecem.Sürekli kernelbase.dll hata veriyor ve masaüstüne atıyor.O da olmazsa siyah ekran çıkıyor oyun donuyor reset atıyorum.Defalarca format attım denemediğim şey kalmadı yine sorun yine sorun.Yoksa çoğu kişi bu sorunları yaşıyorda görmezden mi geliyor anlamıyorum

OYUNUM STEAMDEN ALINDI ORJİNAL

PM attım cevap gelmedi hocam sizden.

quote:

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Arkadaşlar şimdi oyunu indireceğim kısa süre de olsa oynayabileceğim ilk defa çok heyecanlıyım. Sitesinden indireceğim değil mi?

Sitesinden çek hocam en temizi orası. geç cevapladık kusurumuza bakma :(

• @ otomania

Araç güzel yapılmış vallahi helal olsun. ben pek sevmesemde bu tarz araçları nedense

tünelde yine MB selamı çakmışsın

8.XX lerde bug olmuş sanki araç havada gidiyor gibiydi ben mi yanlış gördüm

yagmura yakalanmışsında o silecekleri degiş üstad temizlemiyolar artık

Park = yorum yok

• arkadaşlar FAR İHLALİ CEZASI yedim..bu nedemek oluyo ilk kez başıma geldi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercand

arkadaşlar FAR İHLALİ CEZASI yedim..bu nedemek oluyo ilk kez başıma geldi:)

Tabelalara bakarak yolculuk yap hocam, örnegin tünele girerken tabelada farları yakman gerektigi levhası oluyor tünelde farları yakmazsan ceza yersin. ben denk gelmedim ama gece giderkende farları kaparsanız ceza kesebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

@ otomania

Araç güzel yapılmış vallahi helal olsun. ben pek sevmesemde bu tarz araçları nedense

tünelde yine MB selamı çakmışsın

8.XX lerde bug olmuş sanki araç havada gidiyor gibiydi ben mi yanlış gördüm

yagmura yakalanmışsında o silecekleri degiş üstad temizlemiyolar artık

Park = yorum yok

Biliyorum hocam bu tarz araçları çok da sevmediğini, ama benim Amerikan tırı sevgime rağmen alışmışım Avrupa tırlarına galiba, bana da bir garip geldi

MB olunca kaçırmam hocam, yalnız olsun yeter

Orada araç havada değil de gölge kodlarında bir sorun var hocam, lastiklerin oraya gölge düşmeyince o izlenimi veriyor doğal olarak yoksa aracı ilk aldığımda aynı şeyi düşündüm bende

Evet hocam lastikleri çürüyüp çatlamış

Aslında bu araçla parkı yapıp yapamayacağımdan şüpheliydim

Bu arada çeviri konusunda görüşümü biliyorsun hocam, ancak dediğin gibi yeni araç modellemeleri falan denmiş, sevindim ama aralık geniş, koskoca 2013, bakalım artık bekleyeceğiz

• @ otomania

Evet hocam burunlu araçlar hoşuma gitmiyor tipi güzelde içi falan alıştık 2012 model araçlara bunlar eski geliyor. Ring N roll da vardı bunlar hep.

fark ediyorum hocam kaçırmadıgını

He haklısın bende baktım çözemedim olayı

silekcekler acayipti ya bakım yaptıralım hocam olmaz öyle. yaparsın hocam sen her türlü park sorun olmaz

Olsun hocam emek var sonuçta bir teşekkürün kısymeti nedir hocam emegin karşılıgında bizim borcumuzdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercand

arkadaşlar FAR İHLALİ CEZASI yedim..bu nedemek oluyo ilk kez başıma geldi:)

yağmurlu havalarda farları yakmazsan da kesiyorlar saat 14 civarıydı gidiyodum yağmur bastırdı gidiyorum yolda baktım far ihlali cezası 150 euro, gündüz de olsa yağmurlu havalarda farları açmak lazımmış
  • Blog sitesindeki haberde resimlerde var bunları sonradan mı eklediler yoksa yukarda haberle beraber paylaşıldı da birtek ben mi göremiyorum

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni ülke olarak sadece Macaristan var, Slovakya' ya ek şehirler eklenmiş, Polonya odaklı olduğu resimden de belli oluyo Almanya' dan sonra en kapsamlı ülke olmuş diyebiliriz. Şu haliyle 10 euro biraz fazla gibi ama daha zaman var yeni şeyler eklenebilir. Bizim açımızdan en önemlisi ilerde Balkanlar da eklenirse belki sadece İstanbul olarak ucundan Türkiye'yi görebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangstarr34 -- 1 Şubat 2013; 14:51:38 >

• arkadaşlar benim yolda giderken ben zinim bitti ne yaparız bide ben scina hastasıyım en güzelini modeli nedir
  • Oyunu yükledim çok hoşuma gitti klavyeyle oynamak biraz zor en kısa zamanda DFGT alacağım. Birazdan bir kaç ss atarım.
  • 2 kere motor arızası verdi be.
  • Dayanamadım yeniden kurdum oyunu
  • @ metal_my666

Saol hocam siz keyifle izledikten sonra bende zevkle hazırlarım hocam Şarkılardan bi buket yapıcam her videoda ayrı şarkılar olucak bakalım aklımda öle bişey var. 3-4 gundur adam gibi oynayamadım bile baya özledim valla

Saol Allah razı olsun hocam inş.

ottomania hocamın dediği gibi kolaya alıştın hocam valla ağlarız bak piskevüt isyanı gibi isyan başlatırız

Hocam haber içinde saol eline sağlık, valla haber çok güzel ayrıca değinicem.

@ ottomania

Allah razı olsun hocam saol.

Ya diğer forumda bi ara paylaşmıstı biri oradan aklımda kaldı hocamda. Senin selam olayınla hiç bir bağı yok hocam hatta aklıma bile gelmedi. Dans olayına dokundurdum ben sen iyi şöförsün yapmazsın dedin ya bende bu kadarını yapmam dedim ( yani azda olsa göbecika tıyom direksiyonda onu diyom ama abartmıyom )

Ne mutlu hocam bana hep gül inş .

Videounuda IDM ye teslime ttim indiriyor hocam eline sağlık. Yalnız bukadar olur, dün akşam bakınırken gordum o modu denemek vardı aklımda hatta hazır saveimde bi denedm attı oyundan bidaha denicem yada yeni profille denicem bakalım. Benimme aklımda vardı video yapmak 1-2 gune hocam ama senin yapıcagında aklıma geldi. Avrupada olmaz dedikte hocam bu amerikadan gezmeye gelmiş haydar abimizin tırı bize verdi tek seferlik yoksa ne arar avrupada dimi. Artık ben çekersem o aracı tam bir höykürtmek üzerine olur Amerikan tırı tam höykürtülür o ya fena höykürtülür bak cnm çekti

Her ne kadar gerek yok desende hocam çeviri için saol. Eline sağlık hocam.

@ ofyariz93

Çok saol hocam, ediyozda hocam işte arada camdan bakıyoruz, selamlaşıyoruz felan o arada üşüttük galiba hocam

Adam çoşmuş ya ne içtiyse dediğin gibi arkadaki adam ya cidden çok yorgun yada yuyuor numarası yapıyor bu 2 deliyle 1 olmayayım dedi

Habere gelirsek, bir üstad paylaşmış bir üstad çevirmiş bende hani bana hani bana dedim serçe parmak misali İnş en kısa sürede gelir içinde bir kaç yeni araçla. TSM maple yeni profil düşünüyodum haber ile vazgeçtim

Şimdlik bu kadar video yorumu ile tekrar dönüş yapıcam. Herkese iyi oyunlar ....

• Arkadaşlar,sorularımla çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Belki daha önce cevaplanmış olanlar vardır ama, 347 sayfayı da okumamı beklemezsiniz zaten.

Bir tane çekicim, onun haricinde 200 bin gayme param, Paris'te de garajım var.

Şimdi ben yeni bir çekici daha mı almalıyım, başka parçalar filan mı almalıyım, iyi bir garaj mı almalıyım, ne yapmam gerek acaba?

Aklıma takılan bir şey: Araçların hızı ve taşıma kapasitesi aynı ise, neden bazı araçlar daha pahalı? Hepsi ile 90 yapıyor ve aynı yükü taşıyabiliyorsak, neden daha fazla vermeliyiz acaba?

İşçi alımını ne şekilde yapmak gerekiyor, bir de?

Son olarak, Avrupa'da onun bunun arabası ile direksiyon sallarken, "pis şöfer" muamelesi görüyordum. Şimdi çekicim var, garajım var deyince, otoyol gişelerindeki memurlardan bir hürmet, bir hürmet görüyorum sormayın gitsin. Ama bir tek polisler kafamı attırıyor. "Avrupa krizden senin ödediğin cezalar sayesinde çıktı" diye dalga geçiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

ıııııı ufak bir kaza oldu daa
    Ben bu yükü nasıl takabilirim ?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Ben çok denedim ama bir türlü alamadım en son çekici ile servise attırdım ...

• Arkadaşlar şuan 1.1.1 sürümü kullanıyorum. Hangi sürümü yükleyeyim. Bazılarında hata vs vardı galiba.
  • Hız hilesi falan kullanmıyorum normalde 90'ı geçmiyor ama burada 99 oldu zaten hemen ilerideki virajı alamadım araç savruldu ve bariyerlere vurdum. %57 hasar çıktı teslimat yerine gidene kadar hep stop etti motor arızası verdi. Bu da o andan bir kare.

Buyrun burada manzara hoşuma gitti, profilden..

Arkadaşlar neyse teslimatı yaptım 4. seviyenin yarısında deneme sürümü bitti diyor etkinleştirin diyor. Bu yazıyla karşılaşanlar ne yaptı?

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.