Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

zevkle izledim hocam bi an dalıp gittim, bunu gördükten sonra ben oyun oynamıyormuşum dedim birde hocam sistemini yazarmısın sana zahmet takılma yok böyle daha zevkli oluyor

• quote:

Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

Hocam ellerinize sağlık, gerçekten güzel bir video olmuş, düzeneği görünce imrenmedim değil tabi

Gelip kameranın önüne oturunca şehirler arası otobüs yolculuğu gibi oldu, haydi kaptan diyesim geldi

Çayınızdan da bir iki yudum alsaydınız keşke hocam soğutmasaydınız

Teşekkürler paylaşımınız için

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • @ otomania

Anlıyorum hocam seni umarım SCS seni mutlu edicek bir DLC ile gelir. Vallahi o kadar oynadım UK avrupa da böyle görmedim trafik ta ki steamdan kurulum yapana kadar bakalım packle düzelir umarım.

Evet hocam çok iyiydi sürüş keyle izledim. estafurullah ne ustadlıgımız olcak

Rica ederim keyle izledim hocam emegine saglık tekrardan.
  • @ metal_my666

İnşallah hocam, DLC'lerden umutluyum, bakalım neler çıkacak ilerleyen zamanlarda

Videolarına hasret kalınacak birisin hocam, bu konuda bile bir üstadlık sergilemişsin demek ki

Buyrun bu da yeni video, beğenmenizi umarım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 29 Ocak 2013; 17:22:13 >

• quote:

Tamam hocam oyunu silebiliriz artık bugüne kadar oynadığımız hiç birşeymiş meğersem

• @otomania
    Eminim yine güzel bi videodu hocam, ama ilerleyen saatlerde izleme fırsatım olcak sanırım
    Size bi haberim var: Bugün bi yerden gamepad budum. Şu an bende gamepad ancak kuramadım, bana yardım edermisiniz :)

fantastik74
    Sanırım sistem özellikleri sorusu bana idi :)
    Bilgisayarım Asus K56CM-XX007H
    Ram 8GB
    nVIDIA GEFORCE GT 635M- 2GB
    İşlemci İ7

Çok ince, hoş bi notebook, çizim konusunda bana yardımcı olsun diye almıştım ama şu ana kadar oyundan başka bi konuda yardımcı olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

@otomania
    Eminim yine güzel bi videodu hocam, ama ilerleyen saatlerde izleme fırsatım olcak sanırım
    Size bi haberim var: Bugün bi yerden gamepad budum. Şu an bende gamepad ancak kuramadım, bana yardım edermisiniz :)

Ne zaman müsait olursanız o zaman izlersiniz hocam acelesi ya da zorunluluğu yok

Elbette yardımcı olurum hocam, bir video hazırlamıştım öncelerde buradan ulaşabilirsiniz, yeterli olmazsa PM'den de anlatabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Tadımlık olsun

Sözkesen ile devam

Hocam skin pack'İni atarmısın ?
  • @ ottomania

Sormayın hocam 3-5 gündür rahatsızım özellikle pazar gecesi ve dun gece baya zor geçti. Son paylaştığım videoyu bile çektikten 3 gun upload edebildim. Allah'a şükür daha iyiym bugün şimdi iste senin 2 videonu bir önceki sayfada ferevon hocamızın videosunu bide Rock_Rage hocamızın videosunu izleyip toplu bir video yorumu yapıcam. Sonrada ok nakliyat videosu man ve merso ile gelicek inş..
    Amin hocam inşallah.

Bulursan haber et hocam her foto için özenle ceza yazarım ben külyutmam.

Çok saol hocam beğenmene sevindim.

Napalım hocam para çok yenisini alıcaz da ben 750de sanmıyorum 500de gidebilir ama en olmadı sana ceza yazarım bir tır parası kadar bi şekilde yenilerim.

O hasar olayını bende çözemedim hocam çarpan aracı tespit ettim 10 cu dakikanın başında aynadan gözüküyor. 4luleri yakıp bekliyor, işin garibi arkadan çarptıklarında başıma geldi gümbürtü gelirdi dorseden anlardım. Gümbürtü koptuğunda bile %8den fazla hasar geldiğini görmemiştim. Bunda belirtisiz %13 hasar sanki hayalet araba dorseye sızıp direk içindeki malları ezdi

Fren olayı hocam öncedende 6x2 scania frende çok iyidi. Bu son yamayla gelen fren ayarından sonra böle oldu ayar scs nin belirlediği ortada ellemedim ama sanırım biraz düşürmem gerekiyor. Özellikle scaniada çabuk durma benimde gözüme takılıyor biraz düşüreyim bari. Direksiyondan ise sanmıyorum olucağını bakmadım gerçi ama zöel bir fren ayarı varmı bilmiyorum bi karıştırayım bakalım. Zaten Logitech özellikle baya sert yapmış freni ben birazda köklüyorum sanırsam bide dediğim gibi ayarı düşürürüm. Yine köklerim pedalı, yine çabuk durusa büyük ihtimal pedaldan.

Öğreniyoz öğretmenim Bu arada biraz gider çıkıyor tabi

@ ofyariz93

Canınız saolsun hocam ne zman uygun olursa ozaman izleyin. Size tavsiyem İnternet Download Manager yüklemeniz. Bu video yuklenmeme sorunu genelde youtube kaynaklı yogunluğa bağlı bişey. Öle durumda IDM ile direk videoyu 720 lik olarak indiriyorum rahat rahat izliyorum. Son hızda çekebiliyor IDM.

Bi ara uğrar bi çayınızı içerim hem de çekicimi gösteririm ama bakmayın scaniam sağlamdır benim kolay kolay yıkılmaz. Recep ivedik gibidir böğürmek kanında var

@ metal_my666

Çok saol hocam. Aynen müzikle dedim akalım yollarda bu sefer az hareketli olsun. ( Bide gene git gel yol yoktu neredeyse bende muzikle metal hocamı rahatlatayım dedim )

Tanıdığına göre hayranısın sanırım hocam Breaking Benjamin'nin, şarkıya gelicek olursak pek mp3 sitelerine güvenmediğimden videodan mp3 olarak şarkıyı isteidğin ses kalitesinde çekebilen bir programım var hocam o şarkıyıda youtube daki kliplerinden çektim kliplerinde şarkıda değişiklik yaptılarsa orjinal albümdeki halini dinlemedim ne yazıkki

Teşekkürler hocam. Yalnız 1 üstad (ottomania) üst üste 2 video ile hayranlarının hasretini dindirdi. Bir diğer üstad olan sendende hasretimizi dindiricek bir video bekliyoruz hocam en kısa zamanda.

Sağlıcakla kalın ... İyi oyunlar ...

• @ fenah2007

Çok geçmiş olsun hocam, üzüldüm hasta olmana, en kısa zamanda en sağlıklı haline ulaşman dileğiyle

Hepsi güzel videolar hocam, sağlığına kavuşunca izle arkadaşların videolarını da

Alıştım hocam, ne kazansam yarısı sende zaten, artık normal karşılıyorum

Sanırım öyle fantastik birşey oldu hocam, ya da müziğe kaptırdın kendini

Freni de halledersen harika olur hocam, şu haliyle de çok büyük keyif veriyor videoların ama orası da ayrı

Estafurullah ne öğretmeni hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Bu ne yaaa o ara sokaklarda ne işi var koskoca tırın yolunu mu şaşırdı acaba ama adama helal olsun geçti o labirentten ...

bende çözemedim büyük ihtimalle yolunu falan kaybetmiş olabilir :) :)
  • @fenah

geçmiş olsun dikkat et kendine bak .. sen bize lazımsın işler yoğun bu aralar şirkette sen bizim önemli şöförlerimizdensin aman diyelim :) :) :) :)

bu arada dlc mi gelecek yoksa yine patch mi olacak gelişme yok değilmi hala ?? 3-5 gün önce bişeyler yayınlamışlardı scs blog dan oyundaki yeniliklerle ilgili önümüzdeki günlerde bilgi vericez diye .. birde yazacaktım o zaman unuttum bu keylerle ilgili bir şeyler demişlerdi bu patch mi dlc mi ne geldikten sonra yeniden key gireceksiniz falan filan tarzında benim oyun orjinal kutulu bi sıkıntı çıkmaz umarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Arkadaşlar bu oyunda kendi aracınla mı daha çok para kazanılıyor yoksa tek seferlik şoförlükte mi ?
    Ben hiç kendi aracımı kullanmadım hep tek seferlik 30.000 küsürlük getirilerle çalışıyorum

ben şahsen hep tek seferlik şöförlükte çalıştım.en azından masrafları firmanın karşılaması güzel birşey.çünkü oyundaki yapay zeka çok kötü saçma sapan kazalar yapabiliosun suçun olmadığı halde gelen gelirin yarısını servise veriordum.(belkide klavye ile oynadığım için)...hep söförlerime araç aldım işleride büyütünce artık para yağmaya başlayınca tırları tek tek alıp denedim test ettim vurdum kırdım çarptım:)sonuç nemi oldu .okunu çıkardım oyunun sildim şimdilik.daha sonra tekrardan yüklicem en baştan oynamaya başlicam.

• Bu İngiltere'ye gitmek ölüm gibi birader ne böyle. Şeritleri hep karıştırıyorum %47 hasar oldu tırda. Halbuki daha yeni servisten çıkmıştı. Arkadaşlar bu arada gerçekten 90 km hız sınırını kaldırabilen varsa modu paylaşabilir mi? Hala birkaç mod denedim düzelmedi. 750 bg'lik Volvo kullanıyorum hala 90 km...
  • hız modu yapmış eleman ,ancak dorsesiz..dorseli ne kadar hız yapar yazmamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox -- 29 Ocak 2013; 22:00:01 >
  • buda dorseli 150 km hız yapmış eleman..
  • buradan hız modunu indirebilirsiniz..
    http://www.mediafire.com/?26mwwbcs0atjz05
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

hız modu yapmış eleman ,ancak dorsesiz..dorseli ne kadar hız yapar yazmamış..

bu koyduğun 2 video baktım bu mod la fizik modu kullanmayın yoksa volvo ile 180 yapıyor araba motor yiyor şahsen önceden denedim 200 bile basmiştım yokuşda

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.