Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah akşam oynuyorum hastayı mdiyip işe gitmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomania

quote:

Orijinalden alıntı: etacarinae32

böyle araç dışından nasıl fotoğraf çekiyorsunuz?
    dün akşam bir kavşakta çok feci trafik sıkıştı. benim sola dönmem lazım ve önümdeki araç hareket etmiyor, karşıdaki araçlar da bizim yanımızdaki şerite girmeye çalışıyorlar. onlar yüzünden sola dönüş de yapamıyoruz, sayelerinde yol tıkandı (bkz: berbat çizim ) önce tırı iyice sağa yanaştırdım dar alanda, zar zor öndeki aracı geçtim ama hala karşı şeride geçmek isteyen ve trafiği kesen araçlar vardı. bir otomobil ve tır peşpeşe durmuş. otomobile selektör attım ve hareket etti sonra arkadasındaki tırın hareket etmesine fırsat vermeden iki aracın arasından zor da olsa sıyrıldım ama gerçek zamanla rahat 10 dakika falan kaybetmişimdir. yine de çok keyifliydi. dışarıdan ss almayı bilseydim daha rahat anlaşılır olacaktı ama kötü çizimimle idare edin artık :)

edit: dikdörtgenimsi şeyler araç oluyor

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Ben demek istediğinizi gayet iyi anladım hocam, karakalem çalışan biri olarak çizim anlaşılır diyorsam bence siz de kendinize haksızlık etmeyin ve özverili anlatımınız için de size teşekkür ederim

Onun haricinde, kamerayı dışarı alıp "2 tuşu ile", ve" F10" tuşuyla da kolayca SS alınabiliniyor, mouseunuzun orta tekerleği ile de ufak aralıklarda olsa da yakınlaştırma ve uzaklaştırma alabiliyorsunuz almak istediğiniz alana göre

Tabi sorunuzu anlamamış böyle kolayca cevaplamış isem kusura bakmayın

Evet hocam bunu sormustum, cok tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun süredir yoktum . Bayağı değerlenmiş konu ... Kendime snoopy direksiyon aldım oyunun zevki daha bi çıkmaya başladı .
  • Dün akşam 1844km lik yolculuk yaptım ve dehset keyıflıydı Hıc kaza yapmadan ve tamamen kurallara uyarak (hız hariç) bitirdim.84bin euro da para kazandım.İngilterede yolculuk bence zevkli ama dikkat etmek gerekiyor tabelalara.Ben önceleri hiç sevmiyordum İngiltereyi malum ters yol olduğundan ama şimdi çok kolay oluyor.Direksiyon soldan olması benim için yeterli sağdan direksiyona bir türlü alışamadım...
  • Uzun zamandır konuyu takip edemiyordum. Oyunu eskisi gibi keyifle oynayamıyorum çünkü 1.2.5.1 güncellemesini yapınca oyunum çalışmıyor Yakın zamanda çıkacak güncelleme haberi var mı ? Yada benim gibi bu sorunu yaşayıp çözümünü bulanlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES
    .Ben önceleri hiç sevmiyordum İngiltereyi malum ters yol olduğundan ama şimdi çok kolay oluyor.Direksiyon soldan olması benim için yeterli sağdan direksiyona bir türlü alışamadım...

aynen bende ingiltereye bayılıyorum hele abberdeen yakınlarında bi yollar var enfes bende sağ diresyonlu arabayı kullanamıyorum sol direksyon oldu mu sorun yok ingilteredede olsa

bu arada otomania hocam aracın linkini özelden atacaktım ama özel mesaj alamıyorsunuz burdan atıyorum

bu arada araç la ilgili bi tavsiye araçla yokuştaan düzlüğe inerken yada düzlükten yokuşa çıkarken kesinlikle yavaşlayın arabanın önü yere sürtüyor hasarlanıyor yoksa düz yolda sorun yok

Scania 113h
    http://www.ziddu.com/download/21352421/EuroTruck2Mods-ScaniaFrontal113HByJooV..7z.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 15 Ocak 2013; 20:52:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

bu arada otomania hocam aracın linkini özelden atacaktım ama özel mesaj alamıyorsunuz burdan atıyorum

bu arada araç la ilgili bi tavsiye araçla yokuştaan düzlüğe inerken yada düzlükten yokuşa çıkarken kesinlikle yavaşlayın arabanın önü yere sürtüyor hasarlanıyor yoksa düz yolda sorun yok

Teşekkürler hocam pm bilgilendirmesi için, bende tahmin edip bir iki saat öncesinde tamamen sildim gelen ve giden kutularını ama bakalım devam ederse yöneticilere yazarız

Tır için teşekkür ederim ayrıca, tavsiyenize de uyarım sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 15 Ocak 2013; 20:52:59 >

• @ ottomania

Hocam nasılsın videolarına hasret kaldık. Resminide inceledim çok şahane bir kare + dorse ye bittim bi ara paylaşırsan sevinirim. Kazasız belasız iyi yolculuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007
    Yeni bir video ile karşınızdayım ...

Sonalrda küçük bir kaza yaşadım ama tamamen yapay zekanın zekasızlığından Onun dışında sorunsuz bir yolculuk oldu.

Umarım beğenir ve izlerken keyif alırsınız ...
    İyi Seyirler ...

Vidyonu izledim hocam gerçekten garajdan başlaman farklı olmuş begendim bu açıdın ve dorse alırken 10 numara olmuş park edersen sende benim gibi biraz zorlanmışsın :)karlı yollarda merak ediyordum iyi oldu bu video. biraz geç oldu ama kusurumuza bakma artık.

quote:

Buyrun, Magnum eskilerden ama DAF ile yeni bir ss paylaşayım dedim, her zamanki gibi sade

Güzel bir ss yakaladığımı düşünüyorum, buyrun;

Fotoların hepsi fena hocam yine göz sevkimize hitap ediyorsun. tşkler.

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Sky^^

Polonyadan selamlar

Güzel premıum olmuş hocam begendim

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Bu oyunun çıkmasına 1-2 yada 3 ay önce buralardaki mesajları okurdum çok bekleyeni vardı.Sorum şu, beklediğinize değdi mi?

Kesinlikle degdi hocam çok çok hemde benim isteklerimi karşıladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Yeni bir video ile karşınızdayım ...

Sonalrda küçük bir kaza yaşadım ama tamamen yapay zekanın zekasızlığından Onun dışında sorunsuz bir yolculuk oldu.

Umarım beğenir ve izlerken keyif alırsınız ...
    İyi Seyirler ...

Vidyonu izledim hocam gerçekten garajdan başlaman farklı olmuş begendim bu açıdın ve dorse alırken 10 numara olmuş park edersen sende benim gibi biraz zorlanmışsın :)karlı yollarda merak ediyordum iyi oldu bu video. biraz geç oldu ama kusurumuza bakma artık.

Teşekkürler hocam beğenmene sevindim Park ederken hocam aynen zorlandığım taraflar oluyor bazen direk oturtuveriyorum bi istirara tutturamadım Karlı mod güzel hocam ama nebileyim görüntü doğal değil yani dar yolalrda çiftlikler ağaçlar felan hep görürdük böle değişiklik olurdu şimdiyse sadece beyaza boyanmışlık kar yağmıyor zincir bile görüntüde sadece yinede o havayı hissetirmiyor scs çıkarana kadar kullanmam bi daha
    Ne kusuru hocam öle şeymi olur. Helede far cry 3 için 1 hafta sonra izleyen ben senin sınavların varken sana bu konuda laf söyleme hakkım olabilirmi hocam

• quote:

Teşekkürler hocam beğenmene sevindim Park ederken hocam aynen zorlandığım taraflar oluyor bazen direk oturtuveriyorum bi istirara tutturamadım Karlı mod güzel hocam ama nebileyim görüntü doğal değil yani dar yolalrda çiftlikler ağaçlar felan hep görürdük böle değişiklik olurdu şimdiyse sadece beyaza boyanmışlık kar yağmıyor zincir bile görüntüde sadece yinede o havayı hissetirmiyor scs çıkarana kadar kullanmam bi daha
    Ne kusuru hocam öle şeymi olur. Helede far cry 3 için 1 hafta sonra izleyen ben senin sınavların varken sana bu konuda laf söyleme hakkım olabilirmi hocam

Rica ederim ne demek.

Evet kar modu konusunda haklısın dogallık bende hissedemedim daha gerekçi olmasını isterim SCS den :)

Eyvalla hocam anlayışın için teşekkür ederim. Evet koptum sayfadan telafi etmeye çalışırız.

Diger arkadaşlarada selamlar olsun affola adımız geçmişte cevaplamadıgımız bir yazı varsa...

saglıcakla kal hocam bekleriz başka video senden

• quote:

Orijinalden alıntı: iea96

Uzun zamandır konuyu takip edemiyordum. Oyunu eskisi gibi keyifle oynayamıyorum çünkü 1.2.5.1 güncellemesini yapınca oyunum çalışmıyor Yakın zamanda çıkacak güncelleme haberi var mı ? Yada benim gibi bu sorunu yaşayıp çözümünü bulanlar ?

oyunu kaldır sıfırdan kur çalışır çalışmazsa direk 1.2.5i indir kur saven gitmez merak etme
  • quote:

quote:

Rica ederim ne demek.

Evet kar modu konusunda haklısın dogallık bende hissedemedim daha gerekçi olmasını isterim SCS den :)

Eyvalla hocam anlayışın için teşekkür ederim. Evet koptum sayfadan telafi etmeye çalışırız.

Diger arkadaşlarada selamlar olsun affola adımız geçmişte cevaplamadıgımız bir yazı varsa...

saglıcakla kal hocam bekleriz başka video senden

Teşekkürler hocam inş videolar devam edicek bu ara bi farming simulator 2013 takıldı gozume az ona bakıyorum. Aslında bide şu var eurotruck2.comda sanal şirketler var belki görmüşssündür böle multi gibi oluyor şirket dorsesi felan alıcam oradan seferlerimi forumda paylaşıcam burayada video olarak koyucam. İşte sitenin hostunda sorun oldu 3-5 gundur kapalı ondan farminge bakıyorum site gelsin inş oradan devam edicem.

Sende sağlıcakla kal Allah'a emanet sınavlarda başarılar tekrardan ...

• quote:

@ ottomania

Hocam nasılsın videolarına hasret kaldık. Resminide inceledim çok şahane bir kare + dorse ye bittim bi ara paylaşırsan sevinirim. Kazasız belasız iyi yolculuklar.

İyiyim hocam seni sormalı, iyisindir inşallah, bende anca ters vakitlerde bakabiliyorum şu sıralar Bu arada hocam, "otomania", çok önemli bir detay değil hatta sen söyleye söyleye alıştım "ottomania"ya

PM ile gönderirim hocam birkaç versiyonu vardı

Video konusuna gelince zaman sıkıntım var şu sıralar, kısa süre içinde biter ben de yeniden başlarım hocam ama senden de bekliyorum, karşılıklı

Bu arada Farming Simulator 2013 demişsin, çok tehlikeli hocam uzak dur bende bir ara sardım, cidden bırakması zor oluyor ama oyunun mod kitlesine imrendim, SCS Steam'e nasıl o kadar kolay girdiklerini merak ediyordu ama gördüm kü o oyunun kitlesi kesinlikle küçümsenemeyecek kadar fazla

quote:

Fotoların hepsi fena hocam yine göz sevkimize hitap ediyorsun. tşkler.

Rica ederim üstadım, sen beğen gerisi önemli değil Özlettin valla kendini, nadir giriyorum bende girince de çok zor görüyorum seni, Allah kolaylık versin bende seninle aynı dertten müzdaribim şu sıralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 16 Ocak 2013; 0:43:25 >

• quote:

quote:

@ ottomania

İyiyim hocam seni sormalı, iyisindir inşallah, bende anca ters vakitlerde bakabiliyorum şu sıralar Bu arada hocam, "otomania", çok önemli bir detay değil hatta sen söyleye söyleye alıştım "ottomania"ya

PM ile gönderirim hocam birkaç versiyonu vardı

Video konusuna gelince zaman sıkıntım var şu sıralar, kısa süre içinde biter ben de yeniden başlarım hocam ama senden de bekliyorum, karşılıklı

Bu arada Farming Simulator 2013 demişsin, çok tehlikeli hocam uzak dur bende bir ara sardım, cidden bırakması zor oluyor ama oyunun mod kitlesine imrendim, SCS Steam'e nasıl o kadar kolay girdiklerini merak ediyordu ama gördüm kü o oyunun kitlesi kesinlikle küçümsenemeyecek kadar fazla

İyiyim şükür hocam bende. Valla o dediğini ilk zamanlar farkettim nedense 2 t yazınca hoşuma gitti sendende ses çıkmayınca öle kaldı sonra alıştım hep böle gitti. Sıkıntı oluyorsa düzelteyim hocam ama bi yöndende benimki gibi yazınca osmanlı anlamına geliyor nickin anlamı değişiyor açıkçası hiç düşünmemiştim

Pm dekiler için saol hocam eline sağlık

Bekliyoruz hocam ne zaman müsait olursan.

Valla sorma hocam sarmadı desem yalan olur bakalım gidiyor şuan tavuk seslerine bitiyorum hele gıt gıt gıt boş zamanda tavukların arasındayım kerataları dinliyom pek tatlılar yaw Mod konusunda haklısın hastasıda çokmuş. Orjinal düşünüyorum bakalım

İyi oyunlar ...

• quote:

İyiyim şükür hocam bende. Valla o dediğini ilk zamanlar farkettim nedense 2 t yazınca hoşuma gitti sendende ses çıkmayınca öle kaldı sonra alıştım hep böle gitti. Sıkıntı oluyorsa düzelteyim hocam ama bi yöndende benimki gibi yazınca osmanlı anlamına geliyor nickin anlamı değişiyor açıkçası hiç düşünmemiştim

Valla sorma hocam sarmadı desem yalan olur bakalım gidiyor şuan tavuk seslerine bitiyorum hele gıt gıt gıt boş zamanda tavukların arasındayım kerataları dinliyom pek tatlılar yaw Mod konusunda haklısın hastasıda çokmuş. Orjinal düşünüyorum bakalım

İyi oyunlar ...

Allah iyilik versin hocam Canın nasıl istiyorsa öyle de hocam, muhabbetimiz var şurada bir nick alt tarafı zaten

Rica ederim hocam, dediğim gibi işini görsünler bana en büyük teşekkür odur

Bir hafta zamanı kaldı hocam, sonra boşum inşallah bir iki seyahat planı var onlar dışında

Evet, yumurta toplarken baya baya insan kendini köy yerinde hissediyor Orjinal edinirsen beni de haberdar et hocam, multisi olan bir oyun, beraber yaparız inşallah birşeyler

• quote:

quote:

İyi oyunlar ...

Allah iyilik versin hocam Canın nasıl istiyorsa öyle de hocam, muhabbetimiz var şurada bir nick alt tarafı zaten

Rica ederim hocam, dediğim gibi işini görsünler bana en büyük teşekkür odur

Bir hafta zamanı kaldı hocam, sonra boşum inşallah bir iki seyahat planı var onlar dışında

Evet, yumurta toplarken baya baya insan kendini köy yerinde hissediyor Orjinal edinirsen beni de haberdar et hocam, multisi olan bir oyun, beraber yaparız inşallah birşeyler

Amin cümlemize hocam Aynen hocam bi önemi yok ha oto ha otto ( ama bence otto )

Saol hocam Allah razı olsun

Hadi bakalım kolay gelsin hocam 1 hafta daha hasret çekin sonra bomba gibi dönücem diyosun

Aynen hocam bide kümes sistemi olsa iyi olurmuş böle ortalık yere şey etmeleri pek münasıp değil tavukta olsa özel hayat denen bişey var

Orjinal varsa hocam sende edinirim valla şuan bu oyunu orjinal edindiğime değicek bir arkadaş aramaktayım. Forumdaki konudan 1-2 üyeye yazdım 1inden cevap geldi sıkıldım oynamıyorum artık dedi. O yüzden sen orjinal var bende oynarız dersen alırım. Sıkarmı düşüncesi her ne kadar kafamı kurcalasada skype ile microfondanda muhabbet ile sanırım baya keyifli olur düşünsene sen hasat ederken ben kamyon ile hasatı bi yandan boşaltma işlemini yaparım. Sonra sen tarlayı düzeltirken çıkan ürünü satışa götürürm felan baya zevkli olur kafamda planlar oluştu bile

Son olarak yine pm alamıyorsun hocam haberin olsun

İyi oyunlar ...

• ne kar lastiğine gerek var ne zincire :)

• quote:

Teşekkürler hocam inş videolar devam edicek bu ara bi farming simulator 2013 takıldı gozume az ona bakıyorum. Aslında bide şu var eurotruck2.comda sanal şirketler var belki görmüşssündür böle multi gibi oluyor şirket dorsesi felan alıcam oradan seferlerimi forumda paylaşıcam burayada video olarak koyucam. İşte sitenin hostunda sorun oldu 3-5 gundur kapalı ondan farminge bakıyorum site gelsin inş oradan devam edicem.

Sende sağlıcakla kal Allah'a emanet sınavlarda başarılar tekrardan ...

Biliyorum hocam farklı bir olay deneyimlerini aktarırsın vidyo ile hocam. bekleriz. Bende bu tarım işini sevmedim oldum olası.

Teşekkür ederim iyi dileklerin için. selametle...

quote:

Rica ederim üstadım, sen beğen gerisi önemli değil Özlettin valla kendini, nadir giriyorum bende girince de çok zor görüyorum seni, Allah kolaylık versin bende seninle aynı dertten müzdaribim şu sıralar

Eyvallah hocam bekliyorum SSlerin devamını. dorse v.s bu işin pirisin gözümde. Evet finaller sancılı oluyor biraz. Sanada Allah kolaylık versin hocam sınavlarda. tatilde acısını çıkarırız az kaldı :) selametle saglıcakla kal...

• şöyle sağlam hatasız bugsuz kış modu varmı arabanın kaydığı falan patanaj attığı falan
  • 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.