Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video'yu paylaştığınız için teşekkürler ama gel gelelim doğru yer değil bence, altında paylaşım amacı yattığını biliyorum ama video içerik olarak konudan uzak bana kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Aynen hocam benide sıkıyor çok ayrıntı. Hastaları var ama haklısın tüms erileri oynamış oyuncular var. Tamamen sabır oyunu hocam o kadar sabırlı değilim ya

İnş hocam zaten genelde manuel kuallnıyorum klavye ile oynadığım zamanlar dışında hiç otovites kullanmadım

Öle hocam valla rüyalarımda bile şoförüm sanırım gidiş geliş olucam ben şöfeeeer

Evet haklısın hocam :)

bende oto kullanıyorum manuel vitesimiz varda tık tık ileri sıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

Bu da benden bir video arkadaşlar umarım beğenirsiniz, yorum ve eleştirilerinizi eksik etmeyiniz.

Hocam sonunda videonu izledim. Çok güzeldi keyifliydi özellikle müzikler bide sagopa ve kolera çıkınca beni benden aldılar. Yalnız diğer şöför arkadaşlara kızdım O kadar selam verdin biride almadı bea çok ayıp çok Bide hocam videonun son %30 unda bi çoşma oldu sende kökledin 100m en düşük hız bakıyorum bi sağ şerit bi sol şerit bi ara dedim surekli sinyalle uğraşma aç 4 luleri dal gitsin Baya NFS ye bağladın hocam

Kısaca keyifliydi severek izledim devamını bekliyorum Eline, Emeğine Sağlık ... ( diğer videolarınıda izlicem sayfa sayfa gidiyorum )

İyi oyunlar ...

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Sky^^

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Sky^^

ALLAHHHH ALLLAHHHH

kaç aydır konuya girmiyorum oyunda 16 seviye oldum herkese selamlar

Hocam aynısını 3-5 mesaj önce paylaştım video zaten tehlikeli bence kaldır. Sen bari kurtar kendini

Hocam senden alıntı yaptım zaten son sayfaya bakıyodum videoya gelincede atın ölümü arpadan olsun

iyi yaptında hocam bi yönden ottomania hocamda haklı aslında konuyla alakası tırlarda hocamın aslında neden videoya onay vermediğini biliyorum. ( yanlışmıyım hocam )

Neyse ben kaldırayım hocam sende kaldır. İsteyene pm ile atalım

quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Aynen hocam benide sıkıyor çok ayrıntı. Hastaları var ama haklısın tüms erileri oynamış oyuncular var. Tamamen sabır oyunu hocam o kadar sabırlı değilim ya

İnş hocam zaten genelde manuel kuallnıyorum klavye ile oynadığım zamanlar dışında hiç otovites kullanmadım

Öle hocam valla rüyalarımda bile şoförüm sanırım gidiş geliş olucam ben şöfeeeer

Evet haklısın hocam :)

bende oto kullanıyorum manuel vitesimiz varda tık tık ileri sıkıyor

Haklısın hocam o şekil bi süre sonra sıkar en fazla gerçek otomatik iyi olur DFGT ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 6 Ocak 2013; 17:06:13 >

• Beyler 29. Seviye oldum .

2 garajım var . 9 Tır + 9 Şöför İyi çalışıyolar

Az önce GTS ye girdim . SCS ekibi aslında GTS den sonra çok gelişmiş
  • Yeni Resimler geliyorrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 6 Ocak 2013; 19:29:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

quote:

Orijinalden alıntı: akt02

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanctuary33

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Arkadaşlar lütfen yardım edin.Oyunu oynarken bir süre sonra hoparlörlerden dırrrr diye bir ses geliyor ve siyah ekran çıkıyor.Reset atmadan da düzelmiyor.Yine oyuna giriyorum oynuyorum mesela 300km yol yapıyorum tak yine aynı problem.Başka hiçbir oyunumda böyle bir problem yok sistemimde kesinlikle bir problem yok ama bu oyunda bu sorunu yaşıyorum.

Ben bu sorunu her oyunda yaşıyorum hala bir çözüm bulamadım

yüksek bir ihtimalle ekran kartı yada cpu ısınması...bunun dışında az bi ihtimalle ramde olabilir ama ram o şekilde kitleme yapmaz genelde mavi ekran hatası verir..

ekran kartı ve cpu fanlarına arada bi hava tutmak lazım.zaman veremicem çünkü bilgisayarın bulunduğu ortama göre kirlenme zamanı değişir.kasayı arada açıp bakmak lazım(masa üstü bilgisayarlar için).ama özellikle oyunlarda yapıorsa sorununuz büyük ihtimal ekran kartının ısınması ile ilgili...eğer tek bir oyunda yapıyorsa diğer oyunlarda çalışıyorsa normal bir şekilde.o zaman oyunla ekran kartı arasında bir sıkıntı var demek oluyor.oyundaki grafik ayarlarını kurcalayıp düzeltilebilir.yada bir patch dosyası upgrade ile fln...

hocam icini temizledim . oyun acmasamda bu sorun oluyor . format atmayi denedim atarkende aynisi oldu

senin sorun kesin ramden hocam ramin sakatlanmış ekrankartı yada işlemci değil kesin rem enaz kırk 45liranın selamı var sana ram bazen mavi ekran hatası vermez direk kitlenir bilgisayar ramin bu şekilde sakatlanmasına birden çok şey sebep olabilir ama ençok elektrik kesintisi yada açıkken fişten çekme sebep olmaktadır

yani yeni ram mi almalıyım hocam

hocam ram'leri çıkart pc yi aç, bip bip ses gelir tabi kasada ses için hoparlor varsa zaten yoksa ekrana görüntü gelmez. sonra pc yi kapat. Rami diğer slota tak. kaç tane ram varsa diğer slotlara tak. sorun düzelebilir.

sorun düzelmedi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar lütfen yardım edin.Oyunu oynarken bir süre sonra hoparlörlerden dırrrr diye bir ses geliyor ve siyah ekran çıkıyor.Reset atmadan da düzelmiyor.Yine oyuna giriyorum oynuyorum mesela 300km yol yapıyorum tak yine aynı problem.Başka hiçbir oyunumda böyle bir problem yok sistemimde kesinlikle bir problem yok ama bu oyunda bu sorunu yaşıyorum.

yüksek bir ihtimalle ekran kartı yada cpu ısınması...bunun dışında az bi ihtimalle ramde olabilir ama ram o şekilde kitleme yapmaz genelde mavi ekran hatası verir..

ekran kartı ve cpu fanlarına arada bi hava tutmak lazım.zaman veremicem çünkü bilgisayarın bulunduğu ortama göre kirlenme zamanı değişir.kasayı arada açıp bakmak lazım(masa üstü bilgisayarlar için).ama özellikle oyunlarda yapıorsa sorununuz büyük ihtimal ekran kartının ısınması ile ilgili...eğer tek bir oyunda yapıyorsa diğer oyunlarda çalışıyorsa normal bir şekilde.o zaman oyunla ekran kartı arasında bir sıkıntı var demek oluyor.oyundaki grafik ayarlarını kurcalayıp düzeltilebilir.yada bir patch dosyası upgrade ile fln...

hocam icini temizledim . oyun acmasamda bu sorun oluyor . format atmayi denedim atarkende aynisi oldu

senin sorun kesin ramden hocam ramin sakatlanmış ekrankartı yada işlemci değil kesin rem enaz kırk 45liranın selamı var sana ram bazen mavi ekran hatası vermez direk kitlenir bilgisayar ramin bu şekilde sakatlanmasına birden çok şey sebep olabilir ama ençok elektrik kesintisi yada açıkken fişten çekme sebep olmaktadır

aynen öyle ama birden fazla ramin varsa rami tek tek dene 2 tane varsa ve slotta 2den fazla ise 1-3 ve ya 2-4 olanlara tak zaten 1-3 ve 2-ile dört eş renklerdedir eğer tek ramin varsa sıkıntı devam edebilir

• İmzamı Kağıda değil Asfalta atarım. Kalem Kullanmam Volvo F16 ile Yazarım
    Volvo F16 750HP - Yeni Kral Yollarda..
    Hangi resmi daha çok beğendiniz? Lütfen yazarsanız sevinirim.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Herkese selamlar,

Firsat buldukca bu konuyu takip etmeye calisiyorum ve cesitli fikirleri inceliyorum. Ama hala ETS 2 ile ilgili emin olamadigim bir konu var, sanirim fikir ayriligi da var bu konuda;

Bizim aracimizdan ziyade, soforun altina verdigimiz araclari upgrade etmenin gercek manada bir avantaji var mi? Gorsel ogeleri degil de ozellikle sasi tipi, motor tipi, lastik tipi icin soruyorum.

Kendi aracimiz icin olsa tamam ama soforlerde sistem nasil isliyor, bunu kapsamli gozlemleyenleriniz oldu mu? Paylasabilirmisiniz fikirlerinizi?

Tesekkurler, iyi aksamlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen öyle ama birden fazla ramin varsa rami tek tek dene 2 tane varsa ve slotta 2den fazla ise 1-3 ve ya 2-4 olanlara tak zaten 1-3 ve 2-ile dört eş renklerdedir eğer tek ramin varsa sıkıntı devam edebilir

bi degisiklik yok maalesef

• ozaman dediğim gibi 2 el bi ram bulabilirsen al yooksada sıfırı exada 36 lira filan zaten
  • ama sorun ramlerden mi kaynakli kesin

• Arkadaşlar biraz önce scania ile kaza yaptım hasar 92 oldu ve aracı çektim bi mercedes galerisine değiştirdim mercedes actros aldım o kadar da ilave yaptım çok kötü actros hemen satıcam bu sefer de man alıcam bakalım man ı deneyecem var mı başka araç önerisi olan ?
  • quote:

ama sorun ramlerden mi kaynakli kesin

eğer arkadaşında filan varsa dene nedezaman dır var bu sorun ufak bir ihtimal olsada anakartın bellek yuvalarındanda olabilir ama %90 ram dir %10 ise anakart ve diğer etkenler biz tamirci değiliz bilgisayarınızı görmedik bilmiyoruz sadece sizin verdiğiniz bilgilere göre bu şekilde gözüküyor sorun isterseniz bir bilgisayarcıya götürün ram almadan tanıdık filan varsa para almadan bakıyorsa
  • Fırsat bulunca götürüp baktıracağım hocam cok tesekkur ederim

• arkadaşlar aracın üstüne falan demir takıp sis farı takmak istediğimde sis farları çıkmıyor boş görünüyor sebebini bilen varmı acaba
  • bazı ayarları kıs düzelecektir
  • parçacıda çıkmıyor parçalar
  • eklediğin modlarla alakalı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

İmzamı Kağıda değil Asfalta atarım. Kalem Kullanmam Volvo F16 ile Yazarım
    Volvo F16 750HP - Yeni Kral Yollarda..
    Hangi resmi daha çok beğendiniz? Lütfen yazarsanız sevinirim.

Hocam 2. resim çok hoş görünüyor. Yollarda ki şerit ışıkları için hangi modu kullandınız acaba ? Linkini verebilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.