Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Glacie

quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

VOLVOYU SATIP BU CANAVARI ALDIM

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Hocam oyununun acemisiyim merak ettim de bu mercedes gaiba majestic olarak geçiyor ama sizde mercedes logosu var mod olarak falan mı indirdiniz acaba?

Evet hocam majestic logosunu mercedes logosuna çeviren mod var oyun ilk çıktığında indirmiştim.

• Mükemmel bişey izlemenizi mutlaka tavsiye ederim.

Mercedes Benz Actros 2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 28 Aralık 2012; 0:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylz93

Mükemmel bişey izlemenizi mutlaka tavsiye ederim.

Eyvallah hocam, hem Actros'u yeniden görmüş hem de müzikle rahatlamış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylz93

Mükemmel bişey izlemenizi mutlaka tavsiye ederim.

İçimin yağları eridi aktı gitti böle Eline sağlık hocam bitirdin gece gece beni. Aramızda para toplasak şu actrosu alsak her gün bir uye binse gezse hatta kalbi temiz dost canlısı bir uye yanındaki koltuguda aramızdan birini seçse. Bunun ardından ben uyanırım sabah olmuş felan neyse. İyi oyunlar ben yatıcam rüyamda actross u görücem yan koltuktada adriana lima

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 28 Aralık 2012; 2:39:49 >

• orjinal ets2 key satıyorum ilgilenen arkadaşlar irtibata geçebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Buyrun, screenshot klasörüne bakayım demiştim, bunları buldum paylaşayım dedim

Çok güzel olmuşi hocam beyaz cam dorsesine bayıldım pek hoşuma gitmeyen bir dorse beyaz ile kendine gelmiş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

İyi Oyunlar :)
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

:)
  • Arkadaşlar bu mercedes tırlar sadece mod damı var yoksa level ilerledikçe açılıyor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glacie

quote:

VOLVOYU SATIP BU CANAVARI ALDIM

Hocam oyununun acemisiyim merak ettim de bu mercedes gaiba majestic olarak geçiyor ama sizde mercedes logosu var mod olarak falan mı indirdiniz acaba?

Evet hocam majestic logosunu mercedes logosuna çeviren mod var oyun ilk çıktığında indirmiştim.

kardeşim resimdeki tırın mod linkini pm atarmısın? çok güzel bu alet. motor ve vitesleri nasıl volvodan güçlümü ve yol tutuşu nasıl ? çok soru oldu

• tekrardan merhaba...

geçen akşam yazdığım ara sokakda gördğüm dediğimm 480 hplik volvo fh karanlık olması nedeniyle net değil fotolar kusura bakmayın

------

bu fotoğraflarda taze taze saat 11.30 civarları otobüs hendek civarı parkshopda mola verdiğinde çektim... man ve iveco otobüsün mola verdiği yerin 200-300 metre ötesinde park etmişlerdi şeytan dürttü hadi git yakından bak diye :) :)

---

resimleri çaktırmadan çektim biraz daha yaklaşmak istedim ama çekindim man çok güzel gözüküyordu

----
    tırın yanındaki şöförüydü beyaz saçlı 50 li yaşlarda göbekli tonton bi amcaydı :)

---
    iveco yola çıkarkenn ama man peşinden gitmedi iveco kalktıktan 5-10 dakika sonra bizim otobüs kalktı man hala hazırlanıyordu çıkmaya :)

--------

buda tam otobüsün mola verdiği yerin yanına park etmiş çek plakalı bir daf ... daha yeni yanaşmıştı tırın perdelerini falan kapatıyordu adam sanırım istirahate çekilecekti...

---
    bu resimle ilgili bilgisi olanlara da soralım 10-15 dakika boyunca tır çalışır vaziyetteydi ben önünden geçip iveco ile man ın yanına gittim tam dönüşte resimdede görüldüğü gibi sol tekerin oradan çamurluk bölgesinde bir duman çıkıyordu ilk başta daha da yoğun du 1--1.5 dakika falan tüttü bu duman geçerken de biraz böyle mazot kokusu duydumm benim aklıma vebasto olayı geldi hani şu kabin ısıtıcısı onunla ilgili olabilirmi merak ettim

---

----

sonuç olarak sayfayı biraz kirlettim sanırım affınıza ve dostluğunuza sığınarak ekledim fotoları :)

valla orada dururken bunları izlerken çok hoşuma gitti canım çekti değişik bir meslek sürekli geziyorsun bilmediğin bambaşka yerler bana çekici geliyor çok..

tabi içlerine girip konuşsan eminim çoğunluğu şikayetçidir evinden ailenden çoluk cocuğundan uzaksın vs vs bir sürü kötü yanı elbet vardır ama derler ya davulun sesi uzaktan hoş gelir diye bizimkiside o hesap .....

• parkshopta cok tırcı varya dinlenen.

baya büyük bi yer olduğu için :)
  • selam arkadaşlar taxi isteyen var mı ?

• 2012 Mercedes Actros mod linki verirmisiniz ben sağlıklı bişey bulamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

sonuç olarak sayfayı biraz kirlettim sanırım affınıza ve dostluğunuza sığınarak ekledim fotoları :)

valla orada dururken bunları izlerken çok hoşuma gitti canım çekti değişik bir meslek sürekli geziyorsun bilmediğin bambaşka yerler bana çekici geliyor çok..

tabi içlerine girip konuşsan eminim çoğunluğu şikayetçidir evinden ailenden çoluk cocuğundan uzaksın vs vs bir sürü kötü yanı elbet vardır ama derler ya davulun sesi uzaktan hoş gelir diye bizimkiside o hesap .....

Hocam ne kirletmesi sayfayı şendirdin. Eline sağlık valla keyifle inceledim. Orada olabilseydim keşke dedim ahh ahh

Sıkıntı konusunda tabi illaki yaşıyorlardır ama nebileyim o hayatı tatmak istiyorum belki bende aynı sıkıntıları yaşıcam ama insan istiyor bi denemek

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Hocam ne kirletmesi sayfayı şendirdin. Eline sağlık valla keyifle inceledim. Orada olabilseydim keşke dedim ahh ahh

Sıkıntı konusunda tabi illaki yaşıyorlardır ama nebileyim o hayatı tatmak istiyorum belki bende aynı sıkıntıları yaşıcam ama insan istiyor bi denemek

Aynen çoğunluğu sıkıntı yaşıyorlardır ve tır şöförü olmayın der ama başlarda çok zevkli gelebilir:) ayrıca discovery kanalındaki avustralya tırları programındaki karı kocalar gibi olcan çocuğun oldumu 5-6 yaşına kadar anne bakar sonra anneannesi yada babaannesi bakar orta okul lise üni çağındada yurtta kalır:) anne baba da değişmeli tır kullanmaya devam eder nasıl ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Aynen çoğunluğu sıkıntı yaşıyorlardır ve tır şöförü olmayın der ama başlarda çok zevkli gelebilir:) ayrıca discovery kanalındaki avustralya tırları programındaki karı kocalar gibi olcan çocuğun oldumu 5-6 yaşına kadar anne bakar sonra anneannesi yada babaannesi bakar orta okul lise üni çağındada yurtta kalır:) anne baba da değişmeli tır kullanmaya devam eder nasıl ama:)

Hocam aklımdaki olay bu zaten ahh böle bir eş bulsam Çocuklarımızın oyunları bile farklılaşır küçük kızınız dert yakınıyor :

Babaaaaa abim direksiyonu çevirmeme izin vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 28 Aralık 2012; 20:25:39 >

• Buyrun arkadaşlar 4.video iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

quote:

quote:

Ben şasi olarak 6*4 kullaniyorum yanimda ki elemanlar da 4*2 var onlarida 6*4 yapsam performanslari artar mi ?

Yok mu tavsiyesi olan ? Nasil performanslarini arttirabilirim?

Takar misiniz beni de :)

6*4 digerlerine gore agir yukler , tutus, gibi ozelliklerle daha ustundurler fakat dorse cekici uyumu olarak 4*2 tercih edilir genelde, aslinda pek performans beklenemez, tamamen zevk meselesi

Tesekkur ettim hocam direkt benim zevkime kalmis yani

Adamının tırı bırak öyle kalsın . Çünkü bendede 4*2 var su deposu getirdim liverpool bratislava arası 98 bin gaymemi aldım . Yolda bir kez uyudum ve yanımdaki abi ( Ronal diye birini aldım dedemden yaşlı :D ) 4000 küsüsr getirdi 5000 e tamamladık :) 1200 litre yakıt masrafını frankurt gibi biyerden alsam 1.42 ye 1300 küsür gaymeyede onu yaoarım bana kalır 101.000 :) Renalut Magnum kullanıyorum . Sonuç olarak Şasi fiyata etki etmiyor ancak 6*4 çok kolay durur . Ancak ne hikmetse 6*2 ler hayvan gibi yakıyor birde deposu en az olan o . ben 6*2 kullanıyordum aniden Renault ve DAF aşkım tuttu sattım Scaniaları aldım kendime Renault şöföröde DAF mutlu mesut yaşıyoz . 600 bin para var yani küçümsenecek tutar değil :)

Bezin parası sorun olmaz ya zaten çok az gidiyor ama bana elemanlar çok az para getiriyor sizde de öyle mi? 1000 2000 en fazla 5000 falan geliyor birinden geri kalanları cebine atıyorlar :) Ben yaptım hepsini 6*4 renklerini falan aynı yaptım iyi oldu şirket benle birlikte 5 arabam var şimdi :)

• durmak yok çalışmaya devam ... şimdilik 2.000.000 euro yu geçtimm 34 tane tır var sabredebilirsem 2,5 3 milyon euro ya kadar biriktirip tamamıyla garaj ve tır yatırımı yapmak istiyorumm :)

• 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.