Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

90Km'yi nasıl geçeceğiz ? 3 tane tır değiştirdim ama hiç birisi 90Km hızı geçemiyor.

Oyundaki tüm araçlarda hız sınırı 90 km/s ancak mod ile daha yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.
    Tıklayın
    Rar'dan çıkan dosyayı Belgelerim Euro Truck Simulator 2 mod klasörüne atın.

Teşekkürler, ben onu ceza sınırı sanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

* Valiant pano parlaklığını Azalmış " işte buna sevindim güneşli havada gözükmüyordu dijital göstergeler.
    Birşey daha sormak istiyorum sizlere, Navigasyonu F3 ile açıyoruz ya işte ben genelde onu kapatıp tır içindekini kullanıyorum. Ama bir bilgi geldiği anda f3 basıyorum açılıyor orda f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 yazan yerler kalkıp orda bilgi mesajı geçiyo haberiniz vardır ama siz navigasyonu kapatıp tırı sürerken ses geldiği anda f3 e basıp açınca orda bir mesaj göremiyorum. 3-5 saniye sonra f1 f2 f3 f4 f5 f6 geri geliyor ama yazı bi türlü geçmiyor lütfen anlıyan yada aynı sorunu yaşayan varsa bi el atsın

Bende yaşıyorum malesef.

• Windows 7 çalışmayı durduruyor kamyoncu kardeşlerim....

Çözümü carmıdır yoksa sallayım gitsin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yeni update deki bir özelliği paylaşmak istiyorum

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avianca -- 15 Kasım 2012; 0:59:18 >
  • Otobüsler oyuna ayrı bir hava katmış. Ayrıca fren ve yağmur ayarları yapılabiliyor bilmeyenler için seçenekler oynayış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Otobüsler oyuna ayrı bir hava katmış. Ayrıca fren ve yağmur ayarları yapılabiliyor bilmeyenler için seçenekler oynayış.

Otobüslü ss bekleriz, patchden sonra oyun çöktü benim umarım save'im gitmemiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

quote:

Otobüsler oyuna ayrı bir hava katmış. Ayrıca fren ve yağmur ayarları yapılabiliyor bilmeyenler için seçenekler oynayış.

Otobüslü ss bekleriz, patchden sonra oyun çöktü benim umarım save'im gitmemiştir

Tekrar rastladığımda atacağım hocam. Gideceğini sanmıyorum, patchlerin save dosyasıyla alakalı olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

Tekrar rastladığımda atacağım hocam. Gideceğini sanmıyorum, patchlerin save dosyasıyla alakalı olmuyor.

yukarda zaten paylaşmıştım .

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

quote:

quote:

yukarda zaten paylaşmıştım .

Eyv. hocam.

• quote:

o değilde trafik lambaları ve tırın far parlaklıkları çok kısılmış sendede öyle mi? birde uyumayınca ekran tamamen kararıyor ve hiç bir şekilde kontrol edilmiyor direk kaza 3 kez yaşadım bunu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayali34

TÜRKİYE haritası olsaydı o zaman orjinalini alırdım... ama yok !

ssleri S İmage koduyla paylaşalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

o değilde trafik lambaları ve tırın far parlaklıkları çok kısılmış sendede öyle mi? birde uyumayınca ekran tamamen kararıyor ve hiç bir şekilde kontrol edilmiyor direk kaza 3 kez yaşadım bunu :D

Tırın far parlaklığı böyle daha iyi olmuş gibi. Ayrıca sinyal lambaları vs daha parlak hale gelmiş. Uyku modunu kullanmıyorum bende kapalı.

• yükledim sonunda,eski modlar sorun çıkarır mı bilmiyorum ama tır yamalarının güncellenmesi şart
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Aracımın son hali.

Bu arada şu radarları çok saçma yerlere koymuşlar hepsi virajda normalde adam mecburen frene yükleniyor.
  • Patch ile gelen fren sertliği olayı oyunun içine etmiş.

artık bütün tırlar zınk diye durabiliyor. bütün tırlar artık aynı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

oyunu 2.defa key problemi vs yaşamamak için internet bağlantısını keserek yüklemiştim ve yaklaşık 15.seviyeye geldim daha hiç key sormadı.. şimdi internet bağlantısı kapalıyken güncellemeyi kursam oyuna bir sıkıntı olur mu acaba

güncellemede karaliste gibi bir şey olabilir internet olmasa da key uçar. Var mıdır bir babayiğit deneyecek

Ben yukledim 2saat oldu sikinti yok :)

Durum nasıl aktifleştirme ekranı gelmedi mı hâlâ

Akşam laptopta deneyeceğim bakalım key gidecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: XaLo_RaD

ETS2 Euro Truck Simulator 2 1.2.5 Patch

1.1.3'ün üzerine kuruyorum bu hatayı veriyor, bu ne şimdi

Hocam sanıyorum oyun Yerel Disk (C) dışında bir yere kurulu olduğu için, patch oyunun yüklü olduğunu göremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

http://blog.aralgame.com/euro-truck-simulator-2-siparisleri-hakkinda/

vay arkadaş,iki elle bir oyunu getiremiyorlar
    bu saatten sonra oyunu oynmak bile istemiyorum
    şuan araldan sipariş verip iptal ettirmek veya ettiren bir arkadaş çıksın bende hemen iptal ettireceğim

yolla lan bugün g25 i ? laf ağzından çıktı oynamecem diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

oyunu 2.defa key problemi vs yaşamamak için internet bağlantısını keserek yüklemiştim ve yaklaşık 15.seviyeye geldim daha hiç key sormadı.. şimdi internet bağlantısı kapalıyken güncellemeyi kursam oyuna bir sıkıntı olur mu acaba

güncellemede karaliste gibi bir şey olabilir internet olmasa da key uçar. Var mıdır bir babayiğit deneyecek

Ben yukledim 2saat oldu sikinti yok :)

Durum nasıl aktifleştirme ekranı gelmedi mı hâlâ

Akşam laptopta deneyeceğim bakalım key gidecek mi

Valla 5 tane teslimat yaptim 1500+km sorun yok :) patchten sonra 5 6 saate yakin oynadim.

• Yeni patchi indirip bakmadım bile, sonuçta oyunda hiçbirşeyi değiştirmeyecek. Hepsi göz boyama
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.