Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

sadece hız yaması yapabiliyor muyuz ? fizik motoru sorunlu hiç gerçekçi değil..

Evet yapılıyor. Fizik için 1.5 modunu öneririm.

yardımcı olabilir misin?
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Demekki neymiş viraja 90 km ile girmiyeceksin. Hadi girdin diyelim elfirenini çekmiyeceksin
  • Elimde bir teslimat var 1000 km falan kaldı onuda teslim edeyim biraz yıllık izine çıkacağım bu ara çok direksiyon salladım biraz dinlenmek lazım :)

şaka bi yana dayanamadım call of duty satın aldım bugün onu yüklüyorum biraz ona bulaşmam lazım çok koptum dünyadan sürekli tır üstünde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

şimdi aral a twitt attım bugün mü kargo olacak yoksa yarın mı diye lojistik departmanımızdan bize bilgi ulaşmadı henüz gelişme olursa size bilgi vereceğiz diye..

inşallah bir gecikme daha olmazda kavuşuruz kutulu oyunlara....

birde ben demo yu indirip key alıp orjinal yapmıştım oyunu kutulu oyun gelince bu oyunu komple silip dvd den yüklemek istiyorum.. şu anki oyunumun profile dosyasını kopyalasam daha sonra dvd den yüklediğim oyuna yapıştırsam bu dosyayı sıkıntı yaratmaz değilmi o kadar emeğim boşa gider diye korkuyorum :(

Ben de diyorum DR hala niye göndermedi. Sorun Aral kaynaklı demek ki.
  • oyunu 10 gün oynadım :S yanlışlıkla save dosyasını sildim , iyikide silmişim . oyuna daf tır ile başladım 18. seviyeye gelince tır 510 beygire ulaştı max. motor gücü , şimdi yeniden başladım 600 lük volvo ile :) teslimat varış süresi 22:00 ise bu volvoyu 750 e çıakrttım teslimatı 14:00 da gerçekleştiriyorum :) (yol 800km civarı) adım adım scania 1010 hp e gidiyorum
  • yahu beyler şoför tuttum bi kaç tane ama bunlar dönüş yolunda hiç yük almayıp boş dönüyolar...yok mu bunların kulağını çekmenin bir yolu ? kovmak istemiyoruz yazıktır günahtır...

bu arada bu oyunu üstten sadece atlet giyip oynayan bizden değildir...
  • quote:

quote:

quote:

yardımcı olabilir misin?

Tabi hocam 4x2 mi kullanıyorsunuz yoksa 6x4 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan402

yahu beyler şoför tuttum bi kaç tane ama bunlar dönüş yolunda hiç yük almayıp boş dönüyolar...yok mu bunların kulağını çekmenin bir yolu ? kovmak istemiyoruz yazıktır günahtır...

bu arada bu oyunu üstten sadece atlet giyip oynayan bizden değildir...

ets 2 yamaları var orda hilesi olacaktı

http://resim.donanimhaber.com/m_67146189/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67146189

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 13 Kasım 2012; 23:20:51 >

• Canlı hayvan taşımak zevkli olur varmı modu acaba?
  • dayım tır şöförü oyunu gösterdim 6 saat aralıksız oynadı adam, bırak gerçekte sürüyorsun zaten diyorum bırakmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yardımcı olabilir misin?

Tabi hocam 4x2 mi kullanıyorsunuz yoksa 6x4 mü?

valla 4x2 man var 6x4 mercedes var bi sürü tır var 7-8 tane

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Canlı hayvan taşımak zevkli olur varmı modu acaba?

Kesinlikle SCS nin eklemesi lazım. resimdeki gibi

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

dayım tır şöförü oyunu gösterdim 6 saat aralıksız oynadı adam, bırak gerçekte sürüyorsun zaten diyorum bırakmıyor.

belki avrupayı merak etmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

dayım tır şöförü oyunu gösterdim 6 saat aralıksız oynadı adam, bırak gerçekte sürüyorsun zaten diyorum bırakmıyor.

Benzer bir olayı babamla yaşamıştım. (Uluslararası tır şoförü)
    STDS oynarken,
    Vabis mi kullanıyorsun? Bi ver bakayım dedi ve saatler sonra alabildim elinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umalım Aral kargoya bugün versin. Gerçekten oyundan soğudum oyun halen gelmedi. Şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

Umalım Aral kargoya bugün versin. Gerçekten oyundan soğudum oyun halen gelmedi. Şaka gibi.

Umarım bugün gönderirler. Sırf heyecanım kaçmasın diye oynamayı bıraktım orjinalini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

Umalım Aral kargoya bugün versin. Gerçekten oyundan soğudum oyun halen gelmedi. Şaka gibi.

Dün AralGame aradım ve 14 Kasım da oyunun gelip gelmeyeceği hakkında bilgi istedim. Oyunun kesin geleceğini söylemediler ve gelse dahi bandrol işlemleri, Türkiye ye özel kutu vs gibi birşeyler anlattılar. Haftasonuna kadar yetiştirmeye çalışacaklarmış, yetişmezse haftaya kalacakmış. Hemen iptal ettim.

• nedir bu araldan çektiğimiz arkadaş bir kere burdan sorunsuz alışveriş yapamadım ben

geçen sene fifa 12 aldık çıkış tarihinden 10 gün sonra yolladılar

bu sene pes 13 aldım ön siparişe açtıkları ilk gün 45 dakika içinde sipariş verdim sipariş sırasına göre göndercez dediler benden 3-4 gün sonra sipariş veren adamlar benden 2-3 gün önce oyunu aldılar telefonda kavga dövüş zorla alabildim kaç gün sonra

şimdi ets2 sipariş verdim ön siparişle 9 kasım dediler 14 kasım oldu şimdi twitter dan yazdım cevap vermediler yukarıdaki arkadaşda yazmış aradım yetişmeme ihtimali varmış diye

hep beni mi buluyor sorunlu siparişler buradan.... şeytan iptal et diyor bir taraftanda boşwer nasılsa 27 lira vercen hiç olmazsa kutulu oyun dursun diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Dün AralGame aradım ve 14 Kasım da oyunun gelip gelmeyeceği hakkında bilgi istedim. Oyunun kesin geleceğini söylemediler ve gelse dahi bandrol işlemleri, Türkiye ye özel kutu vs gibi birşeyler anlattılar. Haftasonuna kadar yetiştirmeye çalışacaklarmış, yetişmezse haftaya kalacakmış. Hemen iptal ettim.

söylesinler oyunlar nereden gelecekse versinler adresi gidip alalım biz burda bir dünya tırcı var taşıma parası da almayız mazot parasını da aramızda toplarız birimiz gider teslim alır gelir yükü oradan nasılsa avrupa da ayak basmadığımız yer kalmadı

şaka bir yana o oyunlara o lanet bandrolleri yapıştırmasınlar nasıl bir şeyse onlar kopmuyor sökülmüyor oyunun üzerinde kalıyor hem çok pis gözüküyor hemde yapış yapış kalıyor

• @johnny_bravo_

AralGame 'den bende sorunsuz alışveriş yapamadım henüz. Yani sadece sizi bulmuyor buna emin olabilirsiniz.
    Türkiye'de tek oldukları için istediği gibi at koşturuyorlar.
    Kutulu istiyorsanız beklemekten başka seçeneğimiz yok. Ben iptal ettim siparişimi.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.