Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyrazed

VOLVO dan çok memnunum. Uçuyor meret. Ayrıca rahatçada durabiliyor. Ben ilk aldığımda fren sorunu yaşamıyordum sonrasın fizik motoru modu ile frenler yavaşladı. Daha sonra fren içinde bir mod ayarladım ilk aldığım gün ki gibi frenler.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

modlu mu frenler iyileşdi?
  • Ne oyunmuş kardeş saat üçü geçmiş hala oyundan bahsediyorsunuz.
  • oyun saati ile 23-24 saat felan sürüyor. gerçek saatle 2 saatte felan geldim. bu kadar yolu ;

hiç kaza yapmadım. gittim kendim park ettim ve zamanında gördüm tam tamına 1 lvl atlattı

ingiltere de boğaz içi köprüsünü görmek

dipcik=trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım
  • Volvo'ya Eksoz Taktırdım Duman Bile Çıkmıyor
  • su yan yatmalar iyic canımı sıktı yahu habire yatırıyom tırı öbür türlü tın tın yol bitmiyor

ve sıkılmaya başladım sür sür nereye kadar klavyeden bişede anlaşılmıyor

2 tır var 120 de para hepsini satıp adam gibi bi araç alıcam modifiyelicem biraz sürücem ve jübile yapacağım şimdilik planlarım bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

VOLVO dan çok memnunum. Uçuyor meret. Ayrıca rahatçada durabiliyor. Ben ilk aldığımda fren sorunu yaşamıyordum sonrasın fizik motoru modu ile frenler yavaşladı. Daha sonra fren içinde bir mod ayarladım ilk aldığım gün ki gibi frenler.

modlu mu frenler iyileşdi?

modla bozulmuştu farklı bi modlada düzeldi.

Burada millet volvo durmuyor dediklerinde ben hiçbir mod kullanmıyordum ve vailant kullanıyordum(vailant ın volvo olduğunu bilmiyordum) kendimce volvo almamalı diyordum. Sonra lisans modlarını kurunca bi baktım zaten volvo kullanıyomuşum ve fizik motoru modundan sonrada volvo durmaz oldu sonra frenle ilgili bir mod yükledim tekrar ilk günkü frenlerine döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

quote:

Orijinalden alıntı: SonUskudarli

quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Beyler işçileri nasıl çalıştıracağız? Birtane şöför aldım arabasınıda aldım ama nasıl çalıştıracağız bilmiyorum yardım lütfen

biraz zaman gecsin o kendisi calismaya baslar hocam ama ilk baslarda genelde yatis modundadir ve kafasin gore calisir yatar ehlikeyftir anlayacagin az para getirir ama kendisini gelistirdikce katkisi olmaya baslar...

Şimdi bi kaçtane daha şöför alsam ama arabasını almasam kendiliğinden çalışmaya başlarmı? Baya da borca girdim 400 € kredi çektim ne yapacağımı bilmiyorum

araç olmadan nasıl çalışacaklar ? bisikletle sütmü dağıtsınlar konu komşuya ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: Mekanikizm

en hızlı araç hangi markada arkadaşlar ?

volvo fh16 750hp ile 180 vurdum boşda yüklü 175 scania 730hp likde güzel ama 25 seviye istiyor :)

aynı araçla yüklü 140 ı göremedim daha ben sen hangi yolda 175 vurdurdun? bir de bi maden yokuşu denilip gidiyor nerededir bu maden yokuşu?

fren kuvvetlendirme modu volvo kullanıyorum baya fark etti ama biraz gerçek dışı da olmadı değil hani.
    http://www.mediafire.com/?b9y9rp7wd6b7i7u

bu arada key sıkıntısı yaşadım şimdi yine buna bi çözüm bulabilen var mı interneti kesiyorum yine de bi süre sonra ayıkıyo oyun. key için pm beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murettep -- 23 Ekim 2012; 4:40:30 >
  • Arkadaşlar yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum.

Şimdi kurdum oyunu ama bu oyunu özel kılan nedir? Baya oturup 4,5 saat yol mu sürüyoruz? Zevkli olan şeyi nedir ben pek anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum.

Şimdi kurdum oyunu ama bu oyunu özel kılan nedir? Baya oturup 4,5 saat yol mu sürüyoruz? Zevkli olan şeyi nedir ben pek anlayamadım.

Hocam biraz kamyoncu mantığıyla sürmek lazım. Oyun oynuyormuşsun gibi değil , gerçekten bir şöför gibi hissetmen lazım. Zaten oyundan zevk alamayanlar bunu başaramayanlardır.

Ayrıca herkes sevecek , beğenecek diye bir kaide yok zaten , tarzın uymuyordur.
  • herkes şoförlerinden şikayetçi nedendir bilmem benim şoförler baya iyi kazanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

herkes şoförlerinden şikayetçi nedendir bilmem benim şoförler baya iyi kazanıyor

Aynen yorumlara bakinca uzun sure almadim bende en sonunnda dayanamayip bi bayan sofor aldim daha 2.gun 200 euro 3.gun 360 euro getirdi bir hafta daha calissin boyle devam ederse bir kac tane daha alacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum.

Hocam biraz kamyoncu mantığıyla sürmek lazım. Oyun oynuyormuşsun gibi değil , gerçekten bir şöför gibi hissetmen lazım. Zaten oyundan zevk alamayanlar bunu başaramayanlardır.

Ayrıca herkes sevecek , beğenecek diye bir kaide yok zaten , tarzın uymuyordur.

Haklisin hocam oyundan zevk almayanlar genelde oyuna need for speed gozuyle bakip tirla akrobasi yapmak isteyenler onlar basliyorlar ve sonuc hayal kirikligi, Bu birazdan cocukluk kulturu ile alakali birsey diye dusunuyorum bu oyunu sevenler genelde cocuklugunda tirlara kamyonlara ve uzun yol otobuslerine ilgi duyanlardir.Kimi cocukta bunlarla ilgilenmez ucak sever helikopter sever yaris arabasi sever felan filan yani zevk tarz kultur meselesi birazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjProgressive

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Magandalıkta sınır tanımıyorum, dar virajlarda dorseyle tabelaları devirip duruyorum. Gece olunca ful uzunlar açık gidiyorum, karşıdan gelen her araç sellektör yapıyo
    Emniyet şeridinden sollama(sağlama) yapıyorum , 2-3 şeritli yollarda yüklü araçla 110-120 den aşağı inmiyorum.
    Şimdilik dandik bi araç var altımda max hızım 147. En pahalı araçla modifiye motorla kaç basılır merak ediyorum açıkcası.

Dandik dediğin oyundaki en fazla beygiri olan araç. Ondan fazlası yok.
    Birde belirteyim galerideki araçların hepsi aynı. Hani orda 7-8 araç var farklı model falan sanmayın. Hepsinin serisi aynı. Birdek sanırım Renaultta 2 tane seri var.

Şifresiz oynadığımdan ucuz yollu birşey aldım, yanı bu markanın en ucuz aracı altımdaki. Beygirinin aynı fiyat aralığındaki diğer markalardan çok fazla olduğunun farkındayım o yüzden bunu aldım. Ama 170-180 basanlar neyle basıyor madem ?
  • DAF XF SPACE 360hp
    Hiz limiti modu yok, ekonomik surus seviyesi de yok (seviye 0).

yaklasik bir depo ile (1197.22 lt) 2453 km yol. Yani km basi 0.5 lt civari yakiyor.

Son olarak balkanlarda teslimat yaparken dinledigim slovak Evropa radyonun favori parcasi gelsin. Kamyoncu ruhuyla cok bagdasmiyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2.ci depo taktırma gibi bir şey var mı?

Benim mercedeste tek depo var , ben devirli kullanıyorum özellikle rampalarda dolayısıyla çok yakıyor.1 teslimat arkası hemen benzin almam gerekiyor.Bana ekstra 600 litre daha depo lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme.ud

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xtreme.ud

quote:

Hız limitini kaldırdım peki ne oldu ?
    130 ile gidiyordum

Yine de uyuz uyuz 90la gitmekten iyidir, tek yapmam gereken virajı alırım frene gerek yok fikrinden sıyrılmak

hocam hız limitini nasıl kaldırdın oyun dosyalarında mı değişiklik yaptın yoksa oyun içinde ayarlardan mı? gerçi oyun içinde göremedim ben ama

bana da bu konuda bir arkadaş söylemişti, yazdığını aynen kopyalıyorum.

"http://www.mediafire.com/?2cj7q5c6d7tfb1b

Bu dosyayı. Belgelerim ets2 içindeki mod klasörüne atıyorsun. Aracın gücü ne ise o kadar çıkabiliyor. Normalde oyun seni 90 ile sınırlıyor. "

Eyvallah hocam deniycem peki bunu yapınca arabadaki otomatik gazi kesmeyi kaldırıyor dimi yani gerçekten o hızlara çıkıyor sadece ibre yükselmesi yada gerçekçilik bozulması olmuyor dimi

Herşey doğal ayarında seyrediyor, araç kaç basıyorsa o kadar basabiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

quote:

Orijinalden alıntı: NightClubİnMyLife

Bu mercedes çok fazla yakmaya başladı artık katlanılmıyor yetişemiyorum birazdan bir volvo bayisine gidicem eğer şartlar uygun gelirse hemen bir Volvo alacam

Çok fazla devirli kullanmamaya çalışın , gerçi bende volvo satıp mercedes aldım volvonun frenleri iyi değil.Mercedesinde beygir az 450 beygir , mecbur 2500 devirle çıkıyorum rampaları.Çekmiyor yoksa araç

Mercedes çok yakıyor alıcaksan söyliyeyim ben şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Buyrun arkadaşlar kendim çektim otobanda geçmiyor yolculuğumuz sıkıcı değildir lütfen izleyelim sizler için o kadar uğraştım kalitesi iyi sesler yerinde hesabı olanlar beğensiz lütfen teşekkür ediyorum. yorumlarınızı bekliyorum ne düşünüyorsunuz sürüşüm hakkında

harbiden sağlam oynuyorsun ... dfgt var muhtemelen ama gerçeği mantığı gibi oynamak yine de kolay değil tebrikler
  • modlar sadece sanalda atılmıyor gençler

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.