Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellteam

@d_e_h_a_406
    Volvoyu sattın mı ,şu fren moduyla hız limiti modu çakışıyo.Aslında tek modda birleşsse fren modunda volvo da iyi duruyo ama 2 mod birlikte olmuyo

yok satmadım modsuz denerim bide frenleri bakalım nasıl yük yokken iyi duruyor ama :)
  • Hilesiz,hurdasız borçsuz çalışarak hakkımla aldım

• parası olmayan arkadaşlar kendi aracınız olsa dahi tek seferlik işleri seçin .çünkü yakıt masraflarını karşı taraf ödüyor yol geçiş ücretlerini de onlar ödüyor. adam sana 30-40bin euro veriyor , kendisi daha fazlasını kazanıyor ama şu da var: eğer kendi tırınızla bağımsız iş alırsanız haritada uzak bir yer seçtiyseniz dorseyi almaya gideceksiniz binlerce kilometre. ayrıca yol,benzin size ait.

3 tırım var 15 bin euro bakım masrafı çıkıyor .araç başına 2 bin euro da benzine gidiyor 1.5 sefere yetiyor o da. çalışanımdan biri kendini geliştirdi 2 bin küsür euro getiriyor. hatta bugün bir sefer 3bin euro getirdi ama diğeri tembel çıktı az para getiriyor .350-700 euro arası kazandırıyor o da.

ben uzun yol yapmasam 400 bin euroyu ödeyemezdim ha kazancım şuan çok iyi 70bin euro alıyorum kaza yapmadan zamanından önce teslim

• beyler 400.000 euro kredi çekicem ama bir türlü çekemedim problem nedir bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: eRsn-

Ufak bir Ingiltere macerası yaşadım, Renault ile gittim, Volvo ile döndüm. :))

İngilterede sürmek gerçekten ilginç bir okadar da eğlenceli

Yeni aldığım Renault tırımla ilk yolculuğumu Ingiltereye yapayım dedim , Koyulduk yola..

Bazı yollarıda çok darmış Ingilterenin ..

Viraja hız kesmeden girince de ufak bi kaza oldu

Ama toparladık çok şükür ..

Sonra gittim işte bıraktım yükü, Geri dönücem birde ne göreyim, "Valliant Galerisi Keşfedildi." Bi bakayım dedim, şimdi kapalıyız sabah gel dediler. Eyvallah dedim çektim tırı oraya uyudum sabah kalktım gittim öyle bi bakayım diye, Beğendim bitane, Olmuşken iyisi olsun dedik 750 beygir olsun dedik şeklini şemalini ayarladım aslında almayada niyetim yoktu ama senin aracıda 75 sayarız diyince tamam dedim ver alayım.

Araç :

Sonra geri dönüyorum Hamburg'a yük aldım yolda bakayım dedim ne kadar basacaz bunla 750 beygir ya, asıldım gaza. Yolda giderken bi direksiyon hakimiyetini kaybettim, sonuç :

Ver 270 € kurtaralım seni dediler, baktım başka çare yok verdim parayı. Bıraktılar beni Amsterdam'a.

Masraf'da biraz fazla çıktı ama, yapacak bişey yok artık mecbur ödeyecektik, ödedik..

Bugünde böyle geçti işte

Benden sana tavsiye volvodan uzakdur.Durmuyor namussuz.tecrube konuşuyor...

Aldık artık.. :D biraz kullanayımda sonra man yada mercedes e bakarım belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TrundleTheDeadTroll

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

quote:

Beyler mod buldum kabindeki sesi beğenmeyenler için, birazdan deneyeceğim.

Sabırsızlikla bekliyorum sonucu.

Mod çalışıyor hocam. İsteyenler için upload edip göndereceğim.

link alabilir miyim hocam. bakındım ama göremedim. sana zahmet pm den gönderirsen çok sevinirim

http://www.file-upload.net/download-6722332/kabinmotorsesi.scs.html

Buyrun hocam.

Çalışıyor mu ?

Çalışıyor hocam. Sinyal ve sileceklerin sesi de azaltılmış.

İndiriyorum bakayım

Motor sesinde hafif bi artış oldu kabin içinde ama çok fazla değil öyle

Eskisine göre daha iyi.

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: SonUskudarli

quote:

Orijinalden alıntı: cengo_19

beyler bu oyun için multiplayer söz konusu mu ? neden yapmıyor bu herifler bunu!!!!

Su an icin mp mumkun degil gibi gozukuyor arkadasim.mp olsa bu oyun varya yikilir burasi

ben de öyle düşünmüştüm.hiç başından kalkmazdım herhalde
  • eğer uzun yol deneyiminiz arttıyssa çekin 400 bin euro krediyi .aslında ben o krediyle R Topline ve tüm aksesuarlarını satın alacaktım ama seviyen yetmez sen al bakalım şunu bunla başla dedi oyun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nileppezzed

beyler 400.000 euro kredi çekicem ama bir türlü çekemedim problem nedir bilen var mı ?

once 100 bini cekeceksin hocam 100 bini cekmeden vermiyor yavas yavas borc batagina sokuyorlar ayni bizim bankalar gibi sessiz ve derinden
  • quote:

beyler 400.000 euro kredi çekicem ama bir türlü çekemedim problem nedir bilen var mı ?

Bankada nakit kalmamıştır usta
  • benden sana tavsiye mercedes al araç sesi olsun sinyal sesi olsun iç dizaynı olsun göstergelerin okunur olması kesinlikle alınıp kullanılmalı ben kullanıyorum çokda memnunum

bu arada oyundaki süre ile 20gün normal zaman ile 20saat oynamışım oyunu
  • quote:

quote:

quote:

beyler bu oyun için multiplayer söz konusu mu ? neden yapmıyor bu herifler bunu!!!!

Su an icin mp mumkun degil gibi gozukuyor arkadasim.mp olsa bu oyun varya yikilir burasi

Aynen hocam bir oyunun en buyuk eksikligi bencede mp olmamasi olsa ne geyikler muhabbetler donerdi ama bu oyundaki gelismeleri gordukten sonra birdahaki oyundan cok umitliyim ben mp acisindan...

• quote:

quote:

quote:

Al benden de o kadar

• 19. seviyedim ve sanirim yavas yavas sikilmaya basladim gibi
  • Buyrun arkadaşlar kendim çektim otobanda geçmiyor yolculuğumuz sıkıcı değildir lütfen izleyelim sizler için o kadar uğraştım kalitesi iyi sesler yerinde hesabı olanlar beğensiz lütfen teşekkür ediyorum. yorumlarınızı bekliyorum ne düşünüyorsunuz sürüşüm hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 23 Ekim 2012; 1:20:33 >

• haydi arkadaşlar geçelim şu yabancıları sayfa sayısında arada 300 sayfa fark atmışla gevurlar bize

• 2 Oyun denedim ikisidemi türkçe olmaz nasıl iştir anlamadım türkçe seçeneği yüklerkende yok oyun içeririlerindede ağlayacam şimdi Birisi nasıl yaptığımızı açıklayabilirse iyi olur
  • quote:

quote:

once 100 bini cekeceksin hocam 100 bini cekmeden vermiyor yavas yavas borc batagina sokuyorlar ayni bizim bankalar gibi sessiz ve derinden

• bu cezayı kapatmayı bulamadım config dosyasındada yok hızı arttırdık devlete biz çalışıyoruz paso ceza geliyor ya ? nasıl kpatıcaz arkadaşlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam bir oyunun en buyuk eksikligi bencede mp olmamasi olsa ne geyikler muhabbetler donerdi ama bu oyundaki gelismeleri gordukten sonra birdahaki oyundan cok umitliyim ben mp acisindan...

Puffffff olme essegim olme. Bunu ne zamandr bekliyoruz hangi vakit cikti ki bundan sonraki 2015 falan bulur herhalde ozmn da bunu iphonedan oynariz belki de mp olarak ardindan cikarirlar bi ihtimal tabi ama sanmiyorum da .oyle biseyler iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.