Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32393240324132423243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steami aç hocam direk zaten güncelleme diye geliyor altta indirmeler kısmında ilerleme oluyor görürsün zaten. Ama mp oynuyorsan henüz uyumlu değil mp için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye sen indiriyorsun ki, steam kendisi yapıyor o işi zaten
  • Yeni güncelleme 1.25 te modların hiçbiri çalışmıyor acaba benim bilgisayardamı sıkıntı var yoksa aynı sıkıntıyı yasayan arkadaşlarda varmı.?
  • Modların(mp de dahil) yeni güncellemelerle uyumsuz olabileceği bu konunun ilk sayfasında yazılıdır. Bu konuda yapabileceğiniz tek şey bir önceki sürüme dönmektir. Ya da modların güncellenmesini bekleyebilirsiniz.

Bir önceki sürüme dönme işlemi de bu konuda anlatılmıştır:https://forum.donanimhaber.com/m_120216057/tm.htm

@Frankdal, ProMods için Going East! ve Scandinavya DLC'sine sahip olmanız şart. Bunların harici bir DLC'ye sahip olmanız gerekmiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu mpde nicklerin başında bayrak ve ülkenin kısaltması oluyor. Onu nasıl yapıyoruz bende de var mı yani mesela kendimi göremeyince bilemiyorum, ek bir şey yapmak lazım mı?
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Tab'a bas oyunda. Sonra sag tikla imlec ciksin. Tab menusunun oradaki cark sembolune tikla. Orada tag ayarini yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 9 Eylül 2016; 18:35:14 >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ayarladim Insallah olmustur teşekkürler

• bu promods harita modu çok detaylı ve güzel ama performansı da bir o kadar berbat. doğru düzgün oynayabilmek için herhalde gtx 1070 falan lazım.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Arkadaşlar yeni güncellemede gelen direksiyon simidi üzerindeki topuz özelliği beta sürecinde mi?Hoşuma gitmedi kullanmayacağım ama yeni neler gelmiş diye bir göz atarken direksiyon aksesuar yuvalarının gelip de topuzların görünmemesi acaba benim oyunda bir sorun mu var dedirtti!!!
  • Promods 1,25 uyumlusu çıkmadı mı ?
  • byskandal B kullanıcısına yanıt
    çıktı ben şu an indiriyorum :))
  • Scandinavia ve Going East yeterli
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Hangi marka ve model ekran kartı kullaniyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt

3 seneden fazla oldu birden sorulunca neydi bizim kart dedim. Bu olması lazım.
  • Her gün 30 kişi konvoy yapıyoruz katılmak isteyen PM atabilir.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Üst siralardaki Görüntü ayarlariyla donma takilma sorunu yaşamiyomusunuz ya.. Herşey yüksekte ve %400 ölçeklendirme falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 10 Eylül 2016; 23:32:27 >
  • Arkadaşlar oyunu oynamayalı çok uzun zaman oldu.Online oynamak için neler gerekiyordu?Steam hesabımda ets2 duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDRyi kapatim dedim ortalik toz duman oldu HDRde de parlamalar cok fazla,patlama seklinde resmen ozellikle metalik renklerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Üst siralardaki Görüntü ayarlariyla donma takilma sorunu yaşamiyomusunuz ya.. Herşey yüksekte ve %400 ölçeklendirme falan.

Oyun ilk zamanlarında takılma yapıyordu 200 ölçeğe çekmiştim fakat takılmalar devam edince oyunla alakalı diye tahmin edip tekrar 400 e çektiydim. Sorun yok fakat online oynansa sorun olurmu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 32393240324132423243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.