Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32333234323532363237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Selami Şahin 1.6 ie

Evet MP'de yollarda otomobil, otobüs, midibüs vs görmek güzel olur.

AI olarak koysunlar o zaman bunları multiplayera. Yoksa troller milletin MP'yi bırakmasına sebep olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 1 Eylül 2016; 15:20:08 >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Arkadaslar kac guncellemedir bu hatadan kurtulamadım multiye giremiyorum 3-5 aydır. Oyunu silip tekrar yukledim Steam'den vs cozum olmadı. Hıc bi betaya katılma secenegide işaretli ama yok bi türlü şu hatadan kurtulamadım. Problem nedir bilen arkadaşlar var mı..
  • Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    Hocam Multiplayer'ın son sürümünü indirdiniz mi ?

http://truckersmp.com/tr_TR/download
    Ets2 beta versiyondaysa girmez MPye.Ya oyun betada yada mp surumunuz eski.

Her guncellemeden sonra yenı versıyonu ındırıp yukluyorum yıne nafıle. Bı anda oldu ondan sonra daha duzelmedı. Hatta oyunun kendı forumunda destek ekıbınden bırı teamview'er ile baglanıp ugrasıp cozum bulamamıstı. Anlamadım gıttı ya problem ne..

Multısını oynarım dıye aldıgım oyuna 3-5 aydır gıremıyorum her yenı versıyonda denememe ragmen enteresan durum.

• HDR i kapayınca görüntü daha güzel oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    belgelerimdeki ets2mp klasörünü silip antivirüs programınızı kapatıp yeniden kurulum yapın.
  • lanet olası oyun hala kasıyor. yapmadığım şey kalmadı delirecem artık.
    sürüm düşürdüm, yükselttim. dlc leri sildim, yükledim. oyunu komple silip tekrar indirdim... yok, zerre değişiklik yok

çıktığı günden beri sorunsuz oynuyordum. 2 ay önce ne olduysa artık, 10 fps i geçmiyor oyun.
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin, oyunun tümleşik ekran kartından değil harici ekran kartından çalışmasını sağlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

HDR i kapayınca görüntü daha güzel oldu

Kesinlikle katılıyorum, bana göre oyuna gereksiz bir aydınlık veriyor. Birkaç mesaj önce paylaştığım videoda da HDR kapalı durumda.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 18:55:57 >
    bıktım bu radar cezalarından

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

HDR i kapayınca görüntü daha güzel oldu

Kesinlikle katılıyorum, bana göre oyuna gereksiz bir aydınlık veriyor. Birkaç mesaj önce paylaştığım videoda da HDR kapalı durumda.

Beni de alıştırdınız HDR açıkken ekrana bakamıyorum. :D Bence de kapalı daha güzel. Bazı çevre modları dışında bende artık kullanmıyorum.
  • HDR göze zarar.

• Bu da benimle arkadaşımın başına gelen zincirleme kaza

Olay yeri ingiltere karşıdan gelen konvoy fazla hızlı ve sanırım ingilterenin ters şerit olayına alışamadılar kazayı ufak sıyrıklarla atlattık

Youtube kanalımda çıktığımız uzun yolların videolarını bulabilirsiniz

• Geçmiş olsun. Gelen kişilerde çok süratli geliyor siz ne kadar dikkat ederseniz edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain__ -- 2 Eylül 2016; 17:50:54 >
  • Captain__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz Evet hem aşırı hızlı geliyorlar hemde şerit ihlali yaparak gelince kaza kaçınılmaz oldu
  • HDR kapalıyken oynanmıyor beyler, oyun çok karanlık gösterge paneli bile gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

HDR kapalıyken oynanmıyor beyler, oyun çok karanlık gösterge paneli bile gözükmüyor.

Bu videoda gösterge paneli gözükmüyor mu şimdi?

• 
Sayfa: önceki 32333234323532363237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.