Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32243225322632273228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Promods kuruluydu, şimdi Promods varken üstüne Rusmap 1.6.3 indirsem def dosyasını yeniden oluştursam uyumlu çalışır mı?
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    1.24de calismiyormus sanirim rusmap.Yeni versiyon bekliyon herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

1.24de calismiyormus sanirim rusmap.Yeni versiyon bekliyon herkes.

Anladım. O zaman şimdilik Promods devam.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    O müzikle iyi yol çekiyorsunuz valla
  • 3 aylik banin kalkmasina son 2 hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

3 aylik banin kalkmasina son 2 hafta

Ben banladıysam pm den ulaş hocam kaldırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Hocam siz değilsiniz heralde,banlayan adminin ismi: F.Maynard

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Hocam ban hakkında birsey öğrenmek istiyorum. 4. banda otomatik sekilde 1 ay ban mı yiyoruz ? Örneğin benimde 2 banim var, biri Rotterdamda Serviste parkederken, park yasak oldugu icin 2 saat ban yedim, digerindede EP'da serbest dolaşırken yine 2 saat ban yedim. İkisindede herhangi bir oyuncuya zararım olmadı. Bende böyle basit banlardan otomatik 1 ay yer miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Hocam ban hakkında birsey öğrenmek istiyorum. 4. banda otomatik sekilde 1 ay ban mı yiyoruz ? Örneğin benimde 2 banim var, biri Rotterdamda Serviste parkederken, park yasak oldugu icin 2 saat ban yedim, digerindede EP'da serbest dolaşırken yine 2 saat ban yedim. İkisindede herhangi bir oyuncuya zararım olmadı. Bende böyle basit banlardan otomatik 1 ay yer miyim ?

Evet hocam. 4. ban 1 ay oluyor. En hafif hatayı yapsanız dahi 4. banınız 1 ay oluyor. Oyunda admin 1 saat olarak atabilir banı ama daha sonra ban geçmişinize bakıp 1 aya çıkarabilir. Siz ban kaldırma isteği yaparsanız ordan görür 1 aya çıkarır. Yani hiç çaktırmadan 4. banınız olduğu vakit 1 gün 1 hafta neyse bekleyin 1 ay çıkar yoksa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Hocam siz değilsiniz heralde,banlayan adminin ismi: F.Maynard

Ban Appeal yapıp linki bana yollarmısınız burdan
  • Konuyu daima takip ediyorum ancak uzun süredir oyuna girememiştim, bu aralar biraz sıklaştırdım. Ama artık eskisi gibi yüksek görüntü kalitesinde oynayamıyorum, HD 5850 iyice yaşlanmaya başladı.

• eyilmaz93 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zoom yapmışsınız oyuncak tır gibi olmuş
    Hocam çözünürlük düşük, ayarları da biraz kıstığımdan uzak görüntüde keskinlik azalıyor ve kalite de düşüyor. Bu sebeplerden dolayı bu şekilde ekran görüntüsü alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım hocam, cevap için teşekkür ederim. Muhtemelen bundan sonra ban yememde, bu bilgiyi öğrenmem iyi oldu..

• Oyunda iyiceeeeeee Troller artti ve eskisine nazaran iyice Azittilar.. Artik her oyuna girdiğimde biliyorum ki %80 biri gelecek ve Tırıma yüküme zarar verecek ve yine kaçacak, oyunum p.ç olacak.. Bu sefer bi önceki hızlı kayittan başlatiyosun Hiiiiçççççççç suçu olmayanin önünde spawn oluyosun o da sana çarpiyo onunda oyunu hiç oluyo.. ETS'e falan indirim gelmesin anasini satim yaa gelmesin arkadaş... Oyuna girip çikana kadar video kaydini hazirda bekletiyorum İnanin Her oyundan çiktiktan sonra raporlayacak 1 2 videoyu siliyorum çünkü bıktım artik video yüklemekten rapor hazirmaktan..

Adminleri hele hiç düşünemiyorum itle köpekle uğraşmaktan iyi kayişi koparmiyolar.... Bugun rotterdamdan yükü aldim işiklardan sola dönücem trollun biri gitti admine tırla daldi adminde 1 ay mi ne banladi.. Yani o kadar çok fake hesaplari var ki artik admine kafa atar hale geldi mp.. Geçen birini daha raporladim, yabanci admin var Aragorn görmüşsünüzdür illa ki, trolll gitmiş ''Admin senin bilmem neyini bişiy yapim '' diyo adminde garibim anlamiyo ki bişiy ok ok falan diyo.. Fotosunu aldim onuda banlattim bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 22 Ağustos 2016; 4:50:47 >

• Cargo.dlc aldım ama bir türlü helikopter vs. ağır yükler bulamadım.
    Güç kaynağınız ve işlemcinizin yeterliliğine göre yeni ekran kartı önerebiliriz yani hocam.

• Hocam ben de öyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Öncelikli olarak 21.5' 1080p çözünürlüğe sahip bir monitör alacağım. Ekran kartı olarak ilk R9 380 düşündüm ama daha güncel, daha az enerji tüketimine sahip ve ileriye dönük olacağından RX 470 daha iyi olabilir. Ama işlemcim bir miktar darboğaz yapacaktır.

İşlemci: AMD Phenom II X6 1055T hız aşırtmalı 3.5 GHz ve Xigmatek Dark Knight Soğutucu Fan

Anakart: Gigabyte 970A-DS3P Rev. 2.0

Bellek: Corsair 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9

Güç kaynağı: Thermaltake 600W

Tavsiyede bulunursanız veya yorumlarsanız memnun olurum.

470 ile iyi bir uyum yakalar sisteminiz. Darboğaz olayı sizi engellemez dert etmeyin onu üstelik overclock yapmışsınız bu çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. ETS 2 gibi oyunlarda zaten 470 ile uçarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 22 Ağustos 2016; 14:39:56 >
  • 
Sayfa: önceki 32243225322632273228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.