Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32213222322332243225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Iskandinavya dlcsi varsa oralarda yuk taşıyın hocam,çoluk çocuk az oluyor. Ben surekli o civarlarda yük aliyorum. Hem yollar daha guzel daha eglenceli hem de pek yok böyle tipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Beyler normal single'da oynuyorum. 60k param var. Daha hızlı gelişebilmem için öneriler verir misiniz?

Şirkeinizi kurun ve aldığınız işçilerin yeteneklerini ilk önce ADR ondan sonra uzun yol şeklinde verin.
  • Arkadaşlar herkese selamün aleyküm.
    Uzun bi zaman sonra ETS2'ye tekrardan başladım ancak harita gittikçe sıkmaya başladı bende promods haritasını indireyim dedim fakat bunun için İskandinavya DLC'si gerekiyomuş .

http://store.steampowered.com/app/304212/?l=turkish fiyat olarak 29 lira gözüküyor sizce şimdi alayımmı yoksa daha indirime girer mi ? Yada girerse ne zaman girer ?
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraflar çok kaliteli. Ben çektiğim zaman ise baya düşük çözünürlüklü çıkıyor. HD çekmek için ekstra bir şey yapıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Haberdeki en azından mahalle arası. Adamlar koskoca otobanı kapatmışlar

Hayır bir de AI araçlar geçiyor, ben de geçerim diye düşündüm. Sonuç hüsran oldu. Acaba vergi vermediğim için mi hizmet alamıyorum?

Maliye kaynaklı bir sıkıntı olabilir hocam. Geçmiş olsun

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Yüksek ayarlarda oynuyorum, ölçekleme de 400'de.
  • Arkadaşlar uzun zaman sonra Promods haritasını tekrardan kurdum ancak ani fps düşüşleri alıyorum. Birde buna şehir içi donmalar eklenince oyun oynanmaz hale geliyor. Açıkçası bu mod sonrası da oyunun orijinal haritası ile oynamak sıkıcı oluyor. Yüksek özellikli bir PC hariç bu sorunu çözebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Beyler normal single'da oynuyorum. 60k param var. Daha hızlı gelişebilmem için öneriler verir misiniz?

Şirkeinizi kurun ve aldığınız işçilerin yeteneklerini ilk önce ADR ondan sonra uzun yol şeklinde verin.

Eyvallah hocam aynen öyle yapıyorum çok sağol
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Maşallah. Sistem iyi sanırım. Fotoğraflaerken öyle deneyeyim ben de.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    5820K + GTX 780 Ti ile oynuyorum da, Promods'dan sebep sanırım sıkıntı var.

Şehirlerde 40'lara kadar düşüyor akıcılık. Başka modlar da var, hepsi toplanınca FPS'ye etki ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Şehirlerde 40'lara kadar düşüyor akıcılık. Başka modlar da var, hepsi toplanınca FPS'ye etki ediyor.

Hocam 400 ölçeklemede ayarlar yüksekde 4460+Msi Gtx 980 le oynuyorum sadece modsuz 50 altına düşmüyor kolay kolay
  • Arkadaşlar merhabalar, bi sorum olacak... Esc Menüsünde hani ayarlara garajlara veya bi başka bişeye tiklarken çıkan tıklama sesini tamamen nasıl kapatırım.. Müzikten bahsetmiyorum birşeylere tikladigimizda çıkan tıklama sesinden bahsediyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba yardımcı olabilecek biri olursa sevinirim steam e üye oldum ets 2 yi de oradan satın alıp indirip oynamaya başladım ortalama tablet büyüklüğünde olan bir notebook da şimdi daha büyük ekranı olan bir bilgisayara steam i indirdim oyunu da yükledim ama kayıtlı oyunum gelmiyor yeni profil oluşturma ekranım geliyor 12.ci seviyeye kadar gelmiştim muhakkak bir yolu vardır tarif ederseniz sevinirim 8-10 saat oyun oynamıştım baştan başlamak zorunda kalmayayım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Neeee 40 mi :S :S

Benim pc artık iyice eskidi yaklaşık 5-6 senelik oldu zaten üst düzey bir şey değildi.. Eeee oyunda sürekli gelişiyor birde modlar falan derken şehir içlerinde maksimum 12-13 fps şehir dışındada 20-25 falan olursa öpüpte başıma koyuyorum :) :) Şu konunun en eskilerinden biriyim ilk çıktığı gün almıştım oyunu o zamanlar abartısız günde 5-6 saat oynadığımı biliyorum ama şimdi sistem iflas etmek üzere dediğim gibi de fps falan kötü olunca da heves kalmıyor..Şehir içinde resmen kare kare oynuyorum :)

1.5 ay sonra da düğünüm var kaldım elim kolum bağlı napalım hayat işte :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Susuz Rakı

Arkadaşlar herkese selamün aleyküm.
    Uzun bi zaman sonra ETS2'ye tekrardan başladım ancak harita gittikçe sıkmaya başladı bende promods haritasını indireyim dedim fakat bunun için İskandinavya DLC'si gerekiyomuş .

http://store.steampowered.com/app/304212/?l=turkish fiyat olarak 29 lira gözüküyor sizce şimdi alayımmı yoksa daha indirime girer mi ? Yada girerse ne zaman girer ?

Geçen ay yaz indirimlerinde 7 küsür tl ye almıştım scandinavia yı. Bir sonraki indirim aralık ayında. Bunun öncesinde de indirimler olur hafta sonu indirimleri gibi. Takip etmen gerekiyor.

• Gencer142 G kullanıcısına yanıt
    Notebookda belgeler-eurotrucksimulator2 klasorunu diger pcde ayni yere kopyalayin save gorunecektir.Ekran ayarlarini tekrar yapmaniz gerekebilir cozunurluk farki varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Neeee 40 mi :S :S

Benim pc artık iyice eskidi yaklaşık 5-6 senelik oldu zaten üst düzey bir şey değildi.. Eeee oyunda sürekli gelişiyor birde modlar falan derken şehir içlerinde maksimum 12-13 fps şehir dışındada 20-25 falan olursa öpüpte başıma koyuyorum :) :) Şu konunun en eskilerinden biriyim ilk çıktığı gün almıştım oyunu o zamanlar abartısız günde 5-6 saat oynadığımı biliyorum ama şimdi sistem iflas etmek üzere dediğim gibi de fps falan kötü olunca da heves kalmıyor..Şehir içinde resmen kare kare oynuyorum :)

1.5 ay sonra da düğünüm var kaldım elim kolum bağlı napalım hayat işte :(

Hayırlı olsun hocam şimdiden:)
    Benimde scandinavia yı yükledikten sonra pert oldu oyun. Şehir dışı sabit 60 fps oynadığım oyun, şehir çinde 10 fps i geçmiyor. İskandinav şehirlerine gitmedim bile. normal haritada durum böyle. Pc den bayadır uzağım belki düzeltmişlerdir(umarım düzeltmişlerdir).

• Renault Range T ve Man Euro 6'dan haber var mı? Mercedes gibi gelmesi 2 yılı bulacak heralde.

• Range T'yi sabırsızlıkla bekliyorum

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 32213222322332243225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.