Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32153216321732183219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Banzai!

keşke man ve eski actros u da yeniden modelleseller. hala ets1 ve german truck sim deki modelleri kullanıyoruz. yeni 3d scan ile modellenmiş kamyonların yanında çok sırıtıyorlar.

Özellikle Manı yenilemeleri gerekiyor.Eski Actros için ben mod kullanıyordum yoksa oyundaki Actros iyi değil tabi. @Banzai!

Fransa DLCsinden sonra bence SCS,İspanya ve Portekiz i modeller.Haritada olmayan tek yer İber yarımadası.Balkanları promods yapar yada daha sonra SCS el atar.Türkiye tabiki olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 5 Ağustos 2016; 16:33:33 >
  • 100ms de cok fazla. Max 70 olmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

100ms de cok fazla. Max 70 olmali.

70 ms mi? şaka yapıyorsun heralde 70 ms sınır konursa türk oyuncu kalmaz ben genelde 92 ms ile giriyrum
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    100ms de cok takilma yapiyor. Ben 45-50 civari ile oynuyorum. Bu bile takilma yapabiliyor bazen.

Gecen 200 kusur pingle oynayan bir turk gordum. Paşam almis dorsesiz cekiciyi. Basiyor 150. Hem takila takila hemde son surat. Uyarincada "Ben kaza yapmam" gibi bir cevap aliyorum. Artik yorum sizin.

Bu tarz oyunculardan biktim. Skoda arabasindan biktim. MP giderek oynanmayacak bir hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 5 Ağustos 2016; 21:35:37 >
  • Ya şu göstergeler falan niye net okunmuyor? Ultrada bile çoğu yazı okunmuyor

• onkuba kullanıcısına yanıt
    o arabalar yüzünden mpye nadir girer oldum mp o arabaları kamyonculara bela olsun diye çıkarmış çünkü tırdan sağlam yapmışlar çarpıyorsun yada bilerek çarpıyorlar
    koca tır haşat bit kadar arabada bir şey yok böyle saçmalık görmedim ms olayı oyuncuların suçu değil mp yi yapanların suçu sunucuları yetersiz bunu onlar düzeltecek oyuncular deği
  • Ölçekleme ile alakalı değil mi ? %400 yapıp deneyin birde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU macarlar ne çok konuşuyor beyav kanarada kaçmıyor meretler
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] bir de trafiği abartmış yapanlar küçücük ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Ağustos 2016; 23:11:50 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Özellikle rusların eline geçince aşırı sıkıntılı araçlar oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Ölçekleme ile alakalı değil mi ? %400 yapıp deneyin birde.

Zaten sonda olması lazım ölçeğin ama yine de yarın bir daha bakarım hocam yeni kapattım bilgisayarı sağ olun

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist.

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Ölçekleme ile alakalı değil mi ? %400 yapıp deneyin birde.

Zaten sonda olması lazım ölçeğin ama yine de yarın bir daha bakarım hocam yeni kapattım bilgisayarı sağ olun

Bunun dışında bazı çekicilerde maalesef göstergeler iyi değil. İveco Stralis bu konuda biraz kötü örneğin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu iskandinav modunu indirdim de açamıyorum oyunun key i yok keysiz açma yolu var mı ve oyunun fiyatı şu an ne kadar bir sorum daha olacak her mod için extra para ödemek gerekir mi?
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    valla ruslar mı aldı bilememde gerçekten saçma olmuş ittirmeye kalk kıpırdamıyor sanki tırdan ağır
    oflinede ki arabalar normal itince kayıyor doğrusu da bu

@SgtLittleNoob Volvo ma laf yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

Beyler bu iskandinav modunu indirdim de açamıyorum oyunun key i yok keysiz açma yolu var mı ve oyunun fiyatı şu an ne kadar bir sorum daha olacak her mod için extra para ödemek gerekir mi?

burada korsan oyun sorman doğru değil ama yine de bu seferlik yanıtlayayım, oyunun orijinal olmayanlarında zaten yüklü dediğin dlc yani gömülü yapıyorlar ayrıca yüklenmez. evet dlc ler ayrı satılıyor ama indirimde alırsan 5 yada 9 tl civarı oyun 11 tl civarıydı indirim varken şuan kaç bilmiyorum steam dan bakabiilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Ağustos 2016; 23:37:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

Beyler bu iskandinav modunu indirdim de açamıyorum oyunun key i yok keysiz açma yolu var mı ve oyunun fiyatı şu an ne kadar bir sorum daha olacak her mod için extra para ödemek gerekir mi?

burada korsan oyun sorman doğru değil ama yine de bu seferlik yanıtlayayım, oyunun orijinal olmayanlarında zaten yüklü dediğin dlc yani gömülü yapıyorlar ayrıca yüklenmez. evet dlc ler ayrı satılıyor ama indirimde alırsan 5 yada 9 tl civarı oyun 11 tl civarıydı indirim varken şuan kaç bilmiyorum steam dan bakabiilirsin

Teşekkürler, 11 tl civarı ise alınabilir.
    Edit:40 tl imiş gg ddan alsam nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartsmart -- 5 Ağustos 2016; 23:56:03 >

• smartsmart S kullanıcısına yanıt
    19 TLye gittigidiyordan aldım oyunu 2 hafta önce anında kod geldi bir sorun çıkmadı :)
    indirim bitti 40 tl olması normaldir son bahar indirimide varmış sanırım ya onu bekle yada gg den al sağlam bir satıcıdan sonra stama üye değilsen üye olup keyi aktifleştir oradan olur

Macaristan'da çevirme var muavin torpidodan ruhsatı ver
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Ağustos 2016; 3:14:36 >

• Multiplayer'da arabanın kaldırılması, sadece yöneticilere özel olması gerektiğini düşünüyorum. Fakat bu noktadan sonra büyük tepki çeker. Ayrıca kaldıracaklarını da zannetmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    kaldırmasalarda tır gibi güçlü yapmasalar bari tıra çarpıyor tır haşat bu saçma oluyor
    forumun 2 el kısmında gift şeklide 15-19 arasına satanlar var, referanslı kişilerden alabilirsiniz.

@mito1172
    Macaristan haritasında o tırı almak çok zor olmalı kredi çektim her gün ucu ucuna denkleştiriyorum, 1 saat sürüyorum verdiği para 1500 dolar, kredi vadeleri çok düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 6 Ağustos 2016; 6:40:24 >
  • 
Sayfa: önceki 32153216321732183219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.