DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
BIM de satılan Pizza.Sakın almayın,Pişman Olursunuz.
47
Cevap
0
Favori
17.536
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BIM de satılan Pizza.Sakın almayın,Pişman Olursunuz.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2609 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:12:06
      Merhaba,

Arkdaşlar BİM den öylesine pizza alayım dedim tadına bakmak için.Neyse gittim BİM den pizza aldım.
      5TL filan fiyatı vardı.Eve götürdüm fırına attım,yemeye başladım.Keşke almasaydım diyorum..

Tadı hiç iyi değil.Acayip kokuyor,malzeme kalitesi kötü.Fiyat/performans ürünü olamamış malesef..

Bende Dominos Pizza alıyorum.8TL ye ve tadı çok süper.İki kişiye bile yeterli geliyor,o derece kaliteli.
      Dominos Pizza en iyi bizim burada yapılıyor.Adres;cumhuriyet caddesi,sevdimmi tam severim sokak,Blok A-101.

• Binbaşı
      1703 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:13:59
      Dominos pizza senin dükkanın olmasın

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Ekim 2010 19:14:17
      Bimdeki dondurulmuş pizza.Sen dominostaki o pizzayı mı kıyaslıyosun?Ayrıca bimdeki pizza gayet güzel.220 derecede 8 dakika pişiriceksin.

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
    • Yarbay
      3422 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:15:19
      Bim Pizzanın tadı mükemmel bir kere, bir ara deli gibi günde 3 kere yerdim. Her şey bir süre bıktırdığı gibi 1 ay sonund bıktım şu an yiyemiyorum. Ama her yiyecekte öyle olur bana.
      Dominosa gelince, iki kişiydik bir büyük bir orta boy söylemiştik ve ikisinide yiyerek doymuştuk.
      Not: İkimizde şişman,kilolu değildik.

Not2: Tadı güzeldi ayrı.

• Binbaşı
      1455 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:15:54
      Ağzının tadı olsa burnunun b*kunu yerdin

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:19:24
      Allahım Pizza da "fiyat/performans ürünü" diyor yaaa.Intihar etmek istiyorum.
      Yemek bu ya yemek.Bu kadar kafayı yemeyin şu bilgisayarlarla.

• Binbaşı
      1614 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:22:18

quote:

Orijinalden alıntı: KarettaKerata

Allahım Pizza da "fiyat/performans ürünü" diyor yaaa.Intihar etmek istiyorum.
      Yemek bu ya yemek.Bu kadar kafayı yemeyin şu bilgisayarlarla.

fiyat/performans ürünü bilgisayara ait bir terim değil saçmalamayın zaten yazan arkadaş yanlıs yazmış fiyat/lezzet olabilirdi bana bu halide saçma geliyor ya neyse

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:26:18

quote:

Orijinalden alıntı: ADEM 1990

Merhaba,

Arkdaşlar BİM den öylesine pizza alayım dedim tadına bakmak için.Neyse gittim BİM den pizza aldım.
      5TL filan fiyatı vardı.Eve götürdüm fırına attım,yemeye başladım.Keşke almasaydım diyorum..

Tadı hiç iyi değil.Acayip kokuyor,malzeme kalitesi kötü.Fiyat/performans ürünü olamamış malesef..

Bende Dominos Pizza alıyorum.8TL ye ve tadı çok süper.İki kişiye bile yeterli geliyor,o derece kaliteli.
      Dominos Pizza en iyi bizim burada yapılıyor.Adres;cumhuriyet caddesi,sevdimmi tam severim sokak,Blok A-101.

Keşke fırından çıkardıktan sonra yemeye başlasaydın.

• Yüzbaşı
      710 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:30:23

quote:

Merhaba,

kesin onların adamı

VTEC II
    • Yüzbaşı
      296 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:32:37
      biz 3 lü almıştık. Gayetten güzel de gömüldük. Nerden aldın panpa onu? son kullanma tarihlerine hiç bakar mısın aldığın yiyeceğin falan ? Be careful aga.

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:33:51
      Dia'daki fena değilde BİM'deki kötü.

• Teğmen
      201 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:35:09
      Mesajda gizli içerik-reklam var

• Teğmen
      178 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:38:02

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Alıntıları Göster

yardın akşam akşam panpa

1
      2
      3
      4
    • Yarbay
      2699 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:45:43
      Ben bim pizzasının üzerine ekstra kaşar rendeliyorun yine bimde satılan binvezir kaşardı yanlış hatırlamıyorsam üstünede ketçap sıkıyodum domates soslu gibi oluyodu fırından cıkınca sonrada hunharca yemege başlıyordum. Acıktım valla

24 / Band of Brothers / Banshee / Battlestar Galactica / Better Call Saul / Black Mirror / Blue Mountain State / Boardwalk Empire / Borgen / Boss / Breaking Bad / Bron/Broen / Carnivàle / Chuck / Da Vinci's Demons / Damages / Deadwood / Dexter / Entourage / Fargo / Fear the Walking Dead / Firefly / Forbrydelsen / Friends / Fringe / Game of Thrones / Gangland Undercover / Generation Kill / Hannibal / Homeland / House M.D / House of Cards / How I Met Your Mother / Jane Eyre / Justified / Lilyhammer / Lost / Louie / Luther / Mad Men / Narcos / New Girl / Olive Kitteridge / OZ / Peaky Blinders / Person of Interest / Prison Break / Pushing Daisies / Rome / Sherlock / Six Feet Under / Spartacus / Strike Back / Suits / The Affair / The Americans / The Honourable Woman / The Mentalist / The Newsroom / The Night Of / The Pacific / The Sopranos / The Walking Dead / The Wire / True Detective / Vikings / White Collar
    • Yüzbaşı
      609 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:49:17
      Ben ve arkadaşım bir öğrenci olarak, İstanbuldan özel olarak getirtiyoruz senin o beğenmediğin pizzayı. Bizim için kilosu 30 küsür lira olan etten daha değerli. Sen açlık çekmediğin için bilmiyorsun tabi.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!
    • Yarbay
      5803 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:52:50
      8 tl dominos mu?

3kisi gidince 1 alana 1 bedava gibi bir kampanya olduğu halde 30 tl den assagi vermiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Er
      4 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:53:03

quote:

Orijinalden alıntı: rap789

Alıntıları Göster

yardın akşam akşam panpa

Karadeniz Teknik Üniversitesi
      Makine Mühendisliği Bölümü (2012)
    • Android Beta Kullanıcısı
      2139 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:54:50

quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

Ağzının tadı olsa burnunun b*kunu yerdin

bizim oralısın galiba

erzurum ?

-BU İMZANIN KURAL DIŞI OLMADIĞI KANITLANMIŞTIR. ----İNCELEMEK İSTERSEN TIKLA----

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
      Enermax Chakra - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte M720-US3 - Asus Direct Cu II 7870 v2 - 8gb KHX 1066MHZ - 1Tb Samsun Hd103SJ | Logitech Z906 ALFA 1 Watt Awus036h - Samsung PL20 14.2Mp

ACER EXTENSA 5635G - İntel Cduo T6570 2.1 ghz 2Mb - Nvidia G105m 512Mb - 2Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - 250Gb Hdd
      Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
      İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
      | Webmaster MT
    • Yarbay
      5830 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:56:27
      Senin pizza bozuk çıkmış. Geçen aldım 4lü paket tadı da muhteşemdi. Hatta birçok kaliteli diye yediğim pizzalardan iyidi.

ANIME&MANGA Origin:DHadilazimdegilx Steam:dhadilazimdegilx Nintendo 3DS FC: 2337-4451-5701
      MSI Z77A-GD55 - Intel i7 2600K - Corsair H80 - 4x4GB Crucial Ballistix Tracer LP 1600Mhz CL8 1.35v - 2x Sapphire 7850OC 2GB Crossfire - Crucial MX100 256GB + 2xSamsung F3 500GB - Aerocool Xpredator X1 Evil Black - Philips 231E 23" - A4Tech X7 Klavye&Mousepad Logitech G300 Fare - Logitech X530 5+1 & Logitech G35 - Logitech F510 Gamepad & Logitech Driving Force GT - NETBOOK: Acer Aspire One AO722-C68KK

• Binbaşı
      1934 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:57:01

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Alıntıları Göster

"Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... En az tanıdığımızsa kendimiziz. Biz müslümanlığından, doğululuğundan, Türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. Bütün Kur'an'ları yaksak, bütün camii'leri yıksak batılının gözünde haçlı seferlerinin yalın kılıç, tekbir getiren askerleriyiz. " Cemil Meriç

Steam ID: RyuzakiTR
    • Yarbay
      6127 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:58:17

quote:

Merhaba,

DOMİNOS BOTUMUSUN

It is the pinnacle of all human emotion. More passionate than hope, much deeper than despair.

Love

Benim Anime Listem
      23 Ekim 2010 20:00:19
      Hocam pizzayı bırakında cevizli çikilota çok güzel oluyo bagımlılık yaptı artık 2 aydır yiyom hergün çikolatayla yiye yiye dişler siyahlaştı

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:00:26

quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

Ben bim pizzasının üzerine ekstra kaşar rendeliyorun yine bimde satılan binvezir kaşardı yanlış hatırlamıyorsam üstünede ketçap sıkıyodum domates soslu gibi oluyodu fırından cıkınca sonrada hunharca yemege başlıyordum. Acıktım valla

aynen bende öyle yapıyorum harika oluyor ve aynen sen böyle yazınca iştahım kabardı

Bütün günler ölüme gider, son gün varır.
      Montaigne
    • Er
      1 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:06:25
      Güzeldir. Ama pizza hut'a gidin sınırsız 7.90 sanırım yiyin yediğiniz kadar hunharca

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:11:29
      bende daha şimdi yedim ama babam dedi bunun altı hamur oğlum dedi hamuru çok kalın dedi annenin yaptığı daha iyi dedi

BİM FOREVER

• Er
      1 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:16:56

quote:

Orijinalden alıntı: Le ps

bende daha şimdi yedim ama babam dedi bunun altı hamur oğlum dedi hamuru çok kalın dedi annenin yaptığı daha iyi dedi

BİM FOREVER

Al dedi çocuklarını ,çocuklarını istiyorsan dedi, kendi dedi al kendini dedi, nerde kalırsan kal dedi bana, bende kaynanamla kavga ettim o yüzden, dedi kaynanam dedi, bak kızım dedi, madem kocan öyle kızım bak yapıyor dedi, ne yapmışın kızım sen dedi, al git dedi versiyon 2

• Teğmen
      236 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:19:41
      arkadaş galiba A-101 pizzası daha güzel demek istiyor 8 liraya Dominosta 2 kişinin doyması şaşrtıcı:D:D

• Teğmen
      120 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:22:04
      şakamısın cocuğum sen

• Yarbay
      3090 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:22:58
      bence çok iyi pizza kaliteli ucuz lezzetli

• Yüzbaşı
      784 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:24:50
      Bim candır, canandır. Öğrenci dostudur. Laf ettirmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1167 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:32:26
      A101,Bim,Tansaş,Dia gibi market markalı pizzaları üreten firma Kerevitaş (Superfresh) sanırım. Ama hem Bim hem de A101'deki pizzayı deneyen biri olarak Bim'in pizzası daha iyi diyebilirim. Sanki Kerevitaş her markete farklı kalite ile üretim yapıyor gibi geldi bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrotime -- 23 Ekim 2010; 20:34:54 >

• Yarbay
      3640 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:42:17
      Vegeteble olanı alıp , salamı sucuğu biberi falan ben doğruyorum 10 numara oluoyor

• Yarbay
      2609 Mesaj
      23 Ekim 2010 20:46:05
      Valla kim ne derse desin.Doğruya doğru yani;
      "Yiğidi öldür,hakkını yeme" demişler.

Birazdan arıyorum Pizzacıyı,bu da numarası:

419 22 44

Verdiğin parayı sonuna kadar hak ediyor Dominos

Pizzam da geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADEM 1990 -- 23 Ekim 2010; 20:50:20 >

• Yüzbaşı
      797 Mesaj
      23 Ekim 2010 21:06:49
      Bence bim pizzaları oldukça güzel.4 tanesini tek başıma yiyebiliyorum.

Ayrıca dominos'ta 8 tlye pizza olmuyor.ama sınırsız derseniz ben bi daha gitmem oraya.Son gidişimizde 3 kişiydik ve bizi kovmuşlardı.neymiş diğer müşteriler pizza yiyemiyormuş

If light cannot escape me, what hope have you ? Dotabuff | Steam - Diablo 2 | Dota 2
    • Er
      0 Mesaj
      17 Mart 2011 20:06:42
      Nesi kötü çok beğeniyom.Hatta suan 2 adet var.

04 Eylül 2013 11:10:09
      Kötü değil bence de hatta evde kaşar varsa fırına atmadan önce üzerine ekstradan rendeliyorum daha da güzel oluyor hemde tam öğrenciye göre

Efsane Fabian Ernst!Adminlerin verdiği saçma sapan cezalar yüzünden forumdan soğudum...
    • Binbaşı
      1891 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:12:17
      fiyat/performans ürünü

• Yüzbaşı
      805 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:14:20
      quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Ben ve arkadaşım bir öğrenci olarak, İstanbuldan özel olarak getirtiyoruz senin o beğenmediğin pizzayı. Bizim için kilosu 30 küsür lira olan etten daha değerli. Sen açlık çekmediğin için bilmiyorsun tabi.

helal kardeşim
      ekonomi takılıyoruz
      ayrıca pizzayı ayarında pişirememişsin heralde yoksa mükemmel bişey onlar

Psn: Burakhrsn
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:17:06
      sevdimmi tam severim sokak nedir ya

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir...
    • Binbaşı
      1026 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:29:19
      5 tl vermişsin orjinal İtalyan pizzası filan mı bekliyordun ?

• Binbaşı
      1986 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:31:54
      Zamanında yerdim pizza bimde o sıralar yuva pizza vardı bir sıkıntısını görmemiştim.

• Yarbay
      3817 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:33:55
      Bim pizzası kadar iğrenç bir pizza yok. O hamurun kokusu tadı insanı hayattan soğutuyor. Dr.Oetker bir nebze gene tahammül edilebiliyor yoklukta gidiyor da, Bim pizzası bir daha asla.

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
      04 Eylül 2013 11:39:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Bim pizzası kadar iğrenç bir pizza yok. O hamurun kokusu tadı insanı hayattan soğutuyor. Dr.Oetker bir nebze gene tahammül edilebiliyor yoklukta gidiyor da, Bim pizzası bir daha asla.

Aykut bey merak ettim bu pizzanın markası ne ? BİM'de tek çeşit pizza'mı var ? bende bu akşam alayim ve tadına bakayim

CENNET UCUZ, CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR.
    • Yüzbaşı
      440 Mesaj
      04 Eylül 2013 11:51:20
      A101 Nimet'in pizzası gayet iyi!

2500 Liter , 180 HP 401 Torque Nissan Skystar
    • Yarbay
      3817 Mesaj
      04 Eylül 2013 12:11:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Tavşanlılı43

Alıntıları Göster

Aykut bey merak ettim bu pizzanın markası ne ? BİM'de tek çeşit pizza'mı var ? bende bu akşam alayim ve tadına bakayim

Bim'in kendi üreticilerine yaptırdığı bir pizza olması lazım. Uzun zamandır almıyorum.(Son aldığımdan tiksinmiştim çünkü.)

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
    • Çavuş
      87 Mesaj
      04 Eylül 2013 12:20:59
      Dostum bence bimdeki pizza gayet güzel dominos daha yeni geldi Bilecige en yakin zamanda denerimde bence fiyatına göre güzel zaten 4 kisiyiz evde herkes doguyor

• Binbaşı
      1320 Mesaj
      04 Eylül 2013 12:29:26
      Hak veriyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İsim= Nejat - Yaşadığı yer= Ankara/Mamak - Takım= Liverpool Y.N.W.A. - Dini İnanç= Zlatan İbrahimoviç
      Müzik= Gjir∂ | Chimaira | Slipknot | Bring Me The Horizon | Haggard | Şebo | Korn | Metallica | Marilyn Manson | Caliban | Nirvana | Pentagram | İlkay Akkaya | Tom Waits | Müslüm Baba | RHCP | Tool ... (Tavsiyelere açığım)
      Donanımlar= Asus PC 1215B | BlackBerry Q10 | Clibro Basic E-Kitap | 128 GB Sandisk Micro SD Card | Grado I-Grado Hi-Fi Kulaklık | Playstatsion 3 FAT Model L Multiman CFW 4.68 | Panasonic Led TV L42E5 Full HD
      İletişim = Twitter | Mail |Tumblr PIN : 2AF3E476
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BIM de satılan Pizza.Sakın almayın,Pişman Olursunuz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.