Şimdi Ara

iphone 4 tüm çalışır programları kapatmak!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
27.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar benim sizlere bir sorum olucak telefon kapalıyken yani tuş kilidinde iken face'den mesaj geliyor bilem kim size mesaj attı diye bu durumda iphone internete bağlanmış oluyor bundan nasıl kurtulcaz yani tüm programları nasıl kapatcaz varmı bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

• ayarlar/bildirimler/facebook kapat dostum
  • Ben uygulamalari hepsini kapatmamdan bahsediyorum yani en son atıyorum İnternet'e girdim çıkıyorum daha sonra girdiğimde gene aynı sayfa temelli kapatilmiyou uygulamalar
  • programın açık kalması ve bildirimler apayrı şeyler biliyorsun değilmi? bildirim gelmesi o programın açık olduğu anlamına gelmez.
  • hem bıldırımlerı kapa hem home tuşuna ıkı kez basarak açık kalan programları kapa
  • Sbsettings i kurup sonrada Remove backgroundsu yükleyip arkada calisan bütün programlari tek tikla kapatabilirsiniz..
  • Sorunun multi taskingi kavrayamamamış olmandan oluyor,bir programa girip çıktığın zaman o program sen kapatmadığın sürece açık kalıyor Thathurts'un yazdığı gibi hem bildirimleri kapatman lazım "ayarlar/bildirimler/facebook" hemde a uygulamasını kullandın diyelim o uygulamayı kapatmak için telefonun yuvarlak tuşuna 2 kez ardarda basman gerekiyor , alt tabda arkafonda açık olan multi tasking i göreceksin, kapatmak istediğin uygulama logosunun üzerine gel 3 saniye bekle logonun sol üstünde X işareti çıkacak o X e simultene basaraktan tüm arkafonda çalışan programları kapatırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Latour

Sorunun multi taskingi kavrayamamamış olmandan oluyor,bir programa girip çıktığın zaman o program sen kapatmadığın sürece açık kalıyor Thathurts'un yazdığı gibi hem bildirimleri kapatman lazım "ayarlar/bildirimler/facebook" hemde a uygulamasını kullandın diyelim o uygulamayı kapatmak için telefonun yuvarlak tuşuna 2 kez ardarda basman gerekiyor , alt tabda arkafonda açık olan multi tasking i göreceksin, kapatmak istediğin uygulama logosunun üzerine gel 3 saniye bekle logonun sol üstünde X işareti çıkacak o X e simultene basaraktan tüm arkafonda çalışan programları kapatırsın.

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

hem bıldırımlerı kapa hem home tuşuna ıkı kez basarak açık kalan programları kapa

Bak bunu öğrendiğim iyi oldu tüm programlar açıkta bekliyormuş :D
  • İlk defa iphone kullanan biri için iyi oldu. Sağolasın bi dolu program açık kalmış :D
  • bunu öğrendigim iyi oldu işe yarıyor, çok tşk ederim bende boş yere arka fonda çalışan uygulamaları kapatmak için jb siz telefonuma uygun program arıyordum, gerek kalmadı benim gibi yeni iphone sahibi olan arkadaşların çok işine yarıyacağı düşünüyorum.
    quote:

Sorunun multi taskingi kavrayamamamış olmandan oluyor,bir programa girip çıktığın zaman o program sen kapatmadığın sürece açık kalıyor Thathurts'un yazdığı gibi hem bildirimleri kapatman lazım "ayarlar/bildirimler/facebook" hemde a uygulamasını kullandın diyelim o uygulamayı kapatmak için telefonun yuvarlak tuşuna 2 kez ardarda basman gerekiyor , alt tabda arkafonda açık olan multi tasking i göreceksin, kapatmak istediğin uygulama logosunun üzerine gel 3 saniye bekle logonun sol üstünde X işareti çıkacak o X e simultene basaraktan tüm arkafonda çalışan programları kapatırsın.

• orada gördüğünüz tüm uygulamalar açık değiller. onlar aslında son kullanılan uygulamalar. ama listenin başında da doğal olarak açık olan uygulamalar yer alıyor. bunu şuna dayanarak söylüyorum:telefonu kapatıp açınca da oradalar hala. jb li ayfon kullandığımdan hangi programların geri planda çalışır, hangilerinin değil olduğunu görebiliyorum. (mesela ntvmsnbc geri planda çalışamazken, cnn türk çalışıyor. ilk sayfada önyüklü olarak gelen bütün programlar açıldıklarında geri planda çalışıyorlar ve siz kapatmazsanız telefon kapanana kadar geri planda kalıyorlar)
  • quote:

tşk çok faydası oldu
  • aynen faydalı bir konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksksoldier

aynen faydalı bir konu

Ben unuttum ne zaman actigimi bu konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: ksksoldier

aynen faydalı bir konu

Ben unuttum ne zaman actigimi bu konuyu

konuyu hortlattım ya la

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.