Şimdi Ara

Aikido Mu Wing Tsun Mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
9.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Orjinal mi?
  • Wing chun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck Dich -- 22 Ekim 2010; 20:35:40 >
  • Wing chun
  • Biri saldırı , biri savunma sanatı . Ne istediğine karar ver önce
  • Evet arkadaş haklı ikisi ap ayrı sporlar bir kere ikisini kıyaslamak yanlış olur kanaatindeyim ama oyum wing chun dan fazla artistik yapmadan 4-5 saniyede knockout.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

Biri saldırı , biri savunma sanatı . Ne istediğine karar ver önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

Biri saldırı , biri savunma sanatı . Ne istediğine karar ver önce

• İkiside savunma sanatıdır.Fakat W.T daha savunma ağırlıklıdır,Aikido'da rakibin gücünü rakibe yansıtırsın gibi bi olay var.
  • bruce lee yenilmezdi yani Wing Tsun oluyor

.
  • Jujutsu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

Jujutsu

Konuyu açan arkadaşımız görüş olarak Aikido vs W.T üzerinde yorumlarımızı bekliyor,kafamıza göre branş
    yazmamızı deil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiGTeam19o3

quote:

Jujutsu

Konuyu açan arkadaşımız görüş olarak Aikido vs W.T üzerinde yorumlarımızı bekliyor,kafamıza göre branş
    yazmamızı deil.

peki özür dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiGTeam19o3

quote:

Jujutsu

yazmamızı deil.

Konuyu açanın avukatı detected

Sığınaklara Aloo ben oyalarım
  • Aikido yaptım. Siyah kuşak almadan bir halt yapamazsın sokakta. Siyah kuşağı da aldıktan sonra bir şey yapacaksın diye garantin olmaz eğer hocan iyi değilse.

Wing Tsun çok saçma bir şey. Boşuna zaman harcama ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myceneans

Aikido yaptım. Siyah kuşak almadan bir halt yapamazsın sokakta. Siyah kuşağı da aldıktan sonra bir şey yapacaksın diye garantin olmaz eğer hocan iyi değilse.

Wing Tsun çok saçma bir şey. Boşuna zaman harcama ona.

Katılıyorum. Sokakta kendini rahat bir şekilde savunabilmek istiyorsan, Kick-Box ya da Dentokan Ju Jutsu öneririm. Kick-Box yaparsan daha çabuk sokakta kendini savunursun, Dentokan Ju Jutsu yaparsan daha geç verim alırsın ama Kick-Box dan 5-6 kat daha etkili olur ve bıçak, sopa veya birden fazla kişiyle dövüşte çok daha rahat savunursun kendini. Tabi Dentokan Ju Jutsu eğitimi veren çok az yer var.
  • Ninjutsu derim.
  • Kênpo Karate yada Shotokan öneririm ben. ama onu öğreticek usta varmı türkiyede bilmiyorum. hatta biraz mma kaçıcak ama şöyle yap derim Shotokan + Kick Box (zorunlu değil) + wrestling (zorunlu) süper bişey olursun ama kesinlikle greko roman gitme derim freestyle her zaman için daha iyi
  • Muay thai(dizli dirseklisinden ) + Jiujutsu
  • güreş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.