Şimdi Ara

23 Ekim 2010-Ehliyet Sınavına Girecek Olanlar Buraya-Sonuçlar Açıklandı! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
837
Cevap
0
Favori
25.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Technik

arkadaşlar kurstan bi ses çıkmadı direksiyon sınavı ne zaman tam belli oldumu

28 kasım pazar,kurstan bana söylenen tarih bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toni-1903

quote:

28 kasım pazar,kurstan bana söylenen tarih bu...

pazar gunu sınav olucagını zannetmıyorum benım duydugum 27 kasımdıda kurs bişe demedı
  • quote:

arkadaslar biz girdik direksiyon sınavına
  • Banada kurs 27sinde dedi.yer ankara
  • 27 kasımda sabah saat 8 de olacakmış sınav öyle söylendi bizede yer İstanbul/Maltepe..
  • arkadaşlar 2 gün de soınav var farklı saatlerde işine gücüne göre uygun olana gidilsin diye işte.tabi ki en uygunu en yakını olan cmt 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: canuygar

quote:

arkadaslar biz girdik direksiyon sınavına

o nasıl oluyor yaw ben dün kursu aradım hiç bi bilgileri yok daha direksiyon egitimine bilene başlamamışlar
    egitime geregi yokta bana ginede sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Banada kurs 27sinde dedi.yer ankara

internette gördüm 27 si yazıyor kursa sordum bilgimiz yok. dedi bakalım hadi hayırlısı

quote:

Orijinalden alıntı: dragen

27 kasımda sabah saat 8 de olacakmış sınav öyle söylendi bizede yer İstanbul/Maltepe..

hadi hayırlısı ne diyelim şu bayram atlatılsın belli olur elbet hafta içi

yer mersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Ben motordan kaldım sadece. İlkyardım ve trafikten geçtim. Şimdi tekrar sınava giricekken sadece motordanmı giricem sınava. Ayrıca eski kursumu kullanmam şartmı başka kursa sadece sınav parası yatırıp giremiyorumuyum?

vayy benle aynı dertten bir kişi sevindim doğrusu yanlız değilim sanırım motordan bi sorudan kaldım değiştiremiyorsun başladığın kurstan devam etme gibi bir lüksün var
  • quote:

quote:

Banada kurs 27sinde dedi.yer ankara

internette gördüm 27 si yazıyor kursa sordum bilgimiz yok. dedi bakalım hadi hayırlısı

quote:

Orijinalden alıntı: dragen

27 kasımda sabah saat 8 de olacakmış sınav öyle söylendi bizede yer İstanbul/Maltepe..

hadi hayırlısı ne diyelim şu bayram atlatılsın belli olur elbet hafta içi

yer mersin

Direksiyon sınavı
    Yer: Merkez-ÇANAKKALE
    Tarih: 27 Kasım 2010

• direksiyon sınawı için gerekli parayı sürücü kursuna mı wercez; yoksa belli bir bankaya mı yatıracaz?
  • 18 aralık ehliyet yazılı sınavına girecek arkadaşlar 1 aralık 40tl'leri yatırmak için son günmüş bilginize...
  • arkadaşlar ya bu direksiyon sınavı hakkında kurs halen bişe sölemiyor bazı arkadaşlar girmiş nasıl olacak bu iş ya arkadaşlar yarın tekrar arıyımmı kursu?
  • Arkadaşlar bizim kurs şimdi 4 aralık diyor.ankara
  • quote:

Arkadaşlar bizim kurs şimdi 4 aralık diyor.ankara

benim kursta meb daha bilgi vermedi diyor bazı arkadaşlarda girmiş bilene
    hay ben bu mebin neyse
  • sınavlar ilden ile değişir bunu da göz önünde bulundurun
  • adana 27 28 kasım.
  • Direksiyon sınavını geçtikten sonra ehliyeti almak için neler yapmamız gerekiyor ? Biri açıklarsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoelBarish

quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Ben motordan kaldım sadece. İlkyardım ve trafikten geçtim. Şimdi tekrar sınava giricekken sadece motordanmı giricem sınava. Ayrıca eski kursumu kullanmam şartmı başka kursa sadece sınav parası yatırıp giremiyorumuyum?

vayy benle aynı dertten bir kişi sevindim doğrusu yanlız değilim sanırım motordan bi sorudan kaldım değiştiremiyorsun başladığın kurstan devam etme gibi bir lüksün var

Bende 68le kalmışım. neysa artık sağlık olsun. Her işte bir hayır vardır. Hayırlısı olsun, 3 ay geç olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: gollory

sınavlar ilden ile değişir bunu da göz önünde bulundurun

aradım biraz önce kursu halen meb bilgi vermemiş meb bilgi verecekte bunlar 2 hafta egitime girecekte ondan sonra sınava girecegizde offf offf bu ay başına yetmişmiyecek ne güzel 27sinde girerim demiştim ben.
    şehir mersin
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.