DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TANGO ILE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA...
34
Cevap
0
Favori
95.378
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      223 Mesaj
      16 Ekim 2010 22:36:49
      [/

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey...e-goruntulu-gorusme.html

3gs 32 Gb...IP4 32 GB....
    • Yüzbaşı
      777 Mesaj
      16 Ekim 2010 23:25:55
      3Gs ' lerde denendiği falan yazmıssınız fakat 3Gs ' de onde kamera yok ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfan666 -- 16 Ekim 2010; 23:48:37 >

iPhone 6 PLUS 128 GB Gold - Apple Store Türkiye

|| Intel Core i7 3930K @3500 MHz || ZOTAC GeForce GTX 690 4GB || Asus P9X79 Deluxe MotherBoard || Corsair Vengeance Pro 2x8GB 1600 Mhz CL9 DDR3 || Microsoft Windows 8.1 Pro || CORSAIR 240GB FORCE 3 GT SERISI SATA 3.0 Solid State Disk (555MB OKUMA / 525MB YAZMA) || 5 x SEAGATE 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM || WD 1TB CAVIAR BLACK SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM || ASUS MX279 27" Full HD AH-IPS LED with Bang & Olufsen || Cooler Master HAF932 FULL Tower Kasa || Corsair Enthusiast Series 850W 80+ Power Supply || Razer Ouroboros Laser Gaming Mouse || Razer Lycosa Keyboard || Logitech G930 Professional Series Gaming Headset || Logitech Z906 THX Sound System ||
    • Yüzbaşı
      747 Mesaj
      16 Ekim 2010 23:34:46
      arkadasım super uygulamaymıs tesekkurler soyledigin icin. iphone 4 ve 3gs ile denedim, 3gs te dogal olarak arka kamerayı kullanıyor ama wifi ile takılmadan gosterdi. iphone 4 te hem ön hem de arka kamera degistirerek kullanabiliyorum.

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      17 Ekim 2010 01:04:04
      kullanim talimatini alabilirmiyiz kayit olduk eee sonraaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      711 Mesaj
      17 Ekim 2010 01:42:11
      Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..

• Yarbay
      10534 Mesaj
      17 Ekim 2010 04:25:09
      çıKtigi gunden beri deliler gibi kullaniyoruz arkadaslarimla bir sikayetim su ki melodisi degismiyor kotu degilde birden calinca yeinden hoplatiyor adami.. :) multitasking ozelligide var arkaplanda acil kaldigi surece skype gibi serbest kullanim sagliyor tek korkum paraliya donmesi :)

• Yüzbaşı
      824 Mesaj
      17 Ekim 2010 13:10:36
      2g yle olmuyor mu?

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      17 Ekim 2010 17:54:23

quote:

Orijinalden alıntı: Shat
      Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..

tesekkur ederim arkadasim ile denedik edge baglantisi ile guzel fakat ucretlendirme nasil oluyor sadece gorusme ucretimi yansiyo

• Yarbay
      10534 Mesaj
      17 Ekim 2010 18:23:25
      Şimdi programda bir rahatsız edici unsur daha çıktı. Zaten listemde birkaç arkadaşım (konuştuğum) mevcuttu fakat; telefon rehberinde kayıtlı olupta konuşmak istemediğim insanlarıda ekliyor tango'ya ve bunlara müdahale edemiyorum yani listeyi kişiselleştirme mevcut değil . Tüm sıkıntılarımı geliştiricilere anlatan bir yazı hazırlıyorum umarım dikkate alınır da yeni versiyonda da yine ücretsiz olarak devam eder.

• Yüzbaşı
      747 Mesaj
      17 Ekim 2010 19:02:42
      1dk da 3mb veri alisi oluyor demisler diger sitelerde. 3gden baglanacaklar hesabi yaklasik buna gore yapabilirler

• Yüzbaşı
      711 Mesaj
      17 Ekim 2010 19:09:14
      Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.

• Yarbay
      3500 Mesaj
      17 Ekim 2010 19:26:24
      Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      17 Ekim 2010 20:23:50

quote:

Orijinalden alıntı: Shat
      Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.

peki dakika ucreti oduyoruz degilmi yanlis anlasilma olmasin yoksa gece gunduz durmadan konusan olabilir

• Yüzbaşı
      747 Mesaj
      17 Ekim 2010 20:26:49

quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

Alıntıları Göster

peki dakika ucreti oduyoruz degilmi yanlis anlasilma olmasin yoksa gece gunduz durmadan konusan olabilir

hayır odemiyorsunuz. skype veya msn den nasılsa oyle. sadece internet veri indiri yapıyor. heywire.com dan pc icin uygulaması ve android tabanlıtelefonlar icinde uygulaması var. bilgisayardan iphone ile goruntulu konusuluyormu denemedim ama olması gerekli.

• Yarbay
      10534 Mesaj
      18 Ekim 2010 00:51:03

quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?

Dolaylı olarak evet TANGO proramı yüklü tüm iphone'larla konuşabiliyorsunuz, unutmadan programın Android versionuda mevcut.

• Yarbay
      10534 Mesaj
      19 Ekim 2010 20:24:02
      Bugün tango'dan cevap geldi yorumlarıma ilerki version için dikkate alıcaklarını söylediler tavsiyelerim ne kadar inandırıcı bilemiyorum fakat ben üstüme düşeni yaptım. Bir sonraki mailimde ses kalitesinin gelişimi üzerine olabilir. Skype'tan sonra yavan geliyor :) Nankörde olmamak lazım epey işe de yarıyor. Örneğin bugün çok ilginç bir amaca hizmet etti tango. Arkadaşım aracı ile giderken ona bir adres tarifi yaptırdım. Tango ile arka kameraya geçip bana ön cam görüntüsünü aktardı bende onu izleyip yolu yönlendirdim.

Oldukça işe yarayan bir program indirin !

• Yarbay
      10534 Mesaj
      15 Kasım 2010 15:00:52
      Tango fanatikliğim geçtiğimiz hafta son buldu buradan bunıu paylaşmak isterim. Tango'nun şöyle bir huyu var;

Program kapalı olsa dahi (multitasking'dende çıkış yapılmış olsa bile) telefon açılınca otomatik olarak birlikte açılıyor, ve açık kalıyor. Bunu nasıl anladığımızı sorarsanız da,

Program kapalı olsa ble, ben arkadaşımı aradığımda program otomatik olarak başlatılıp, çağrı geliyor. Buda arka planda çalıştığına delalet. Buda pili gereksiz boşaltıyor.

Kullanan tüm ailem ve arkadaşlarım fring'e geçtik. Onu deneyin derim.

• Yüzbaşı
      753 Mesaj
      15 Kasım 2010 19:58:05
      arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...

• Yarbay
      10534 Mesaj
      15 Kasım 2010 20:41:38

quote:

Orijinalden alıntı: ponchik
      arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..

• Yüzbaşı
      711 Mesaj
      16 Kasım 2010 00:42:21
      Pushla calisiyor zaten mt destegide yok

• Yüzbaşı
      753 Mesaj
      16 Kasım 2010 02:21:38

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

Alıntıları Göster

kalitesini deneme şansım olmadı ancak fring eşimde n97 olduğundan denedik onun da çok bi randımanlı olduğunu söyleyemem ... (ses konusunda)

ses konusunda skype üstüne yok ...
      quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

quote:

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      16 Kasım 2010 06:55:04

quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN2009

[/

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey...e-goruntulu-gorusme.html

teşekkürler hocam paylaşım için

• Yarbay
      10534 Mesaj
      16 Kasım 2010 17:10:06

quote:

Alıntıları Göster

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D

Haklisiniz.

Pusha gerek yok skype hep acik ve tum yakinlarimla iphone a gectigimden beri skyoetan ucretsiz konusuyorum. (bis paketim var) Gectigimden nberi cok komik telefon ucretleri oduyorum turkcelle :)

Ayrica evet fringide denedik ses gercektrn cok kotu ayrica goruntulu konusma da oldukca kotuydu, tangonun goruntulu konusma destegi oldukca tatminkardi ama yinede o sinir bozucu ses icin cekerim.

Birde isin can sikan tarafi su ki ornegin ben bir arkadisimi ariyorum adam toplantida yada derste oluyor, bir anda calmaya basliyor telefon elin ayagin titremeyeasliyor. Hele birde sessize almayi unuttuysan.

tum bu sikintilari email olarak tangoya yazdim bakalim ileriki surumlerde zaman ne gosterecek :)

• Teğmen
      217 Mesaj
      15 Aralık 2010 12:54:55
      Bu tango programı kesinlikle çok ama çok başarılı. Yani aramak için dokunduğumda anında karşı tarafın telefonu çalmaya başlıyor. Bu kadar hızlı bağlanabilen başka program görmedim. Viber de güzel ancak tango çok daha başarılı neden viber kadar populer olmadı anlamadım. Sonuçta görüntülü konuşma zorunluluğu yok. Viber gibi sadece sesli görüşmede yapmak mümkün...

• iOS Beta Kullanıcısı
      14207 Mesaj
      22 Aralık 2011 16:54:19
      az önce tango yu denemek için pc. versiyonunu http://www.tango.me/ (googleden buldum) indirip kurdum email adresimi falan yazdıktan sonra kaşıma bir çok kimsenin adı çıktı çıkanların hiç birisini tanımıyorum. birde türkçe olduğundan bahsedeler olmuş settings den böyle bir ayara bulamadım yani language diye bir kısım yok. acaba ben yanlış yerden mi indirdim
      birde neden karşıma tanımadığım şahısların isimleri çıktı acaba

• Çavuş
      75 Mesaj
      26 Mayıs 2012 14:03:36
      arkadaşlar benim tel sony xperia arc s model görüntülü konuşma özleliği yok tango ile bu mümkün olurmu işime yarar mı ?

• Teğmen
      220 Mesaj
      11 Eylül 2012 08:53:47
      Tango çok iyi de; acaba görüşmelerimizin kayıtlarını bulabileceğimiz bir yer var mı?

• Yarbay
      15225 Mesaj
      12 Kasım 2012 10:21:36
      quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

az önce tango yu denemek için pc. versiyonunu http://www.tango.me/ (googleden buldum) indirip kurdum email adresimi falan yazdıktan sonra kaşıma bir çok kimsenin adı çıktı çıkanların hiç birisini tanımıyorum. birde türkçe olduğundan bahsedeler olmuş settings den böyle bir ayara bulamadım yani language diye bir kısım yok. acaba ben yanlış yerden mi indirdim
      birde neden karşıma tanımadığım şahısların isimleri çıktı acaba

• iOS Beta Kullanıcısı
      14207 Mesaj
      12 Kasım 2012 11:34:36
      quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Alıntıları Göster

• Yarbay
      8214 Mesaj
      12 Kasım 2012 11:47:40
      quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Alıntıları Göster

• Er
      1 Mesaj
      10 Mayıs 2013 11:40:50
      MERHABA,

BEN BİLGİSAYARIMA TANGO PROGRAMINI KURDUM ARKADAŞIMLA GÖRÜŞME YAPTIĞIMDA ARKADAŞIMIN SESİ BANA GELİYOR FAKAT BENİM SESİM GİTMİYOR. BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

CANDAN KADİR
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      05 Kasım 2013 07:31:59

bu program internet üzerinden mi ücretsiz görüntülü görüşme imkanı mı sağlıyor yoksa hat sahibinin faturasına birşeyler yansıyor mu? bilginiz var mı?tşkrler...

yusufkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      830 Mesaj
      05 Kasım 2013 08:53:13

internet üzerinden görüşme sağlar

Wifi olursa wifi olmazsa 3g de belirli paketiniz varsa ondan kullanır yoksa ya da paketiniz bitmişse data ücreti ödersiniz

Ayrıca konuşma ücreti faturanıza yansımaz

denizaslanikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Korkmayın. İlla Korkacaksanız Allah'tan (cc) korkun.
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      05 Kasım 2013 09:46:01

çok teşekküler konu hakkında aydınlattığınız için. detay bilmiyordum...

Ehlisafakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      47 Mesaj
      30 Ocak 2014 12:19:37
      kişilerden gelen mesajları satır satır değilde toplu silinebiliyor mu? Android de.

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.