Şimdi Ara

TANGO ILE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
97.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey.biz/2010/10/tango-ile-goruntulu-gorusme.html

• 3Gs ' lerde denendiği falan yazmıssınız fakat 3Gs ' de onde kamera yok ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 16 Ekim 2010; 23:48:37 >
  • kullanim talimatini alabilirmiyiz kayit olduk eee sonraaa
  • Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..
  • çıKtigi gunden beri deliler gibi kullaniyoruz arkadaslarimla bir sikayetim su ki melodisi degismiyor kotu degilde birden calinca yeinden hoplatiyor adami.. :) multitasking ozelligide var arkaplanda acil kaldigi surece skype gibi serbest kullanim sagliyor tek korkum paraliya donmesi :)
  • 2g yle olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat
    Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..

tesekkur ederim arkadasim ile denedik edge baglantisi ile guzel fakat ucretlendirme nasil oluyor sadece gorusme ucretimi yansiyo
  • Şimdi programda bir rahatsız edici unsur daha çıktı. Zaten listemde birkaç arkadaşım (konuştuğum) mevcuttu fakat; telefon rehberinde kayıtlı olupta konuşmak istemediğim insanlarıda ekliyor tango'ya ve bunlara müdahale edemiyorum yani listeyi kişiselleştirme mevcut değil . Tüm sıkıntılarımı geliştiricilere anlatan bir yazı hazırlıyorum umarım dikkate alınır da yeni versiyonda da yine ücretsiz olarak devam eder.
  • Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.
  • Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat
    Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.

peki dakika ucreti oduyoruz degilmi yanlis anlasilma olmasin yoksa gece gunduz durmadan konusan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?

Dolaylı olarak evet TANGO proramı yüklü tüm iphone'larla konuşabiliyorsunuz, unutmadan programın Android versionuda mevcut.
  • Bugün tango'dan cevap geldi yorumlarıma ilerki version için dikkate alıcaklarını söylediler tavsiyelerim ne kadar inandırıcı bilemiyorum fakat ben üstüme düşeni yaptım. Bir sonraki mailimde ses kalitesinin gelişimi üzerine olabilir. Skype'tan sonra yavan geliyor :) Nankörde olmamak lazım epey işe de yarıyor. Örneğin bugün çok ilginç bir amaca hizmet etti tango. Arkadaşım aracı ile giderken ona bir adres tarifi yaptırdım. Tango ile arka kameraya geçip bana ön cam görüntüsünü aktardı bende onu izleyip yolu yönlendirdim.

Oldukça işe yarayan bir program indirin !
  • Tango fanatikliğim geçtiğimiz hafta son buldu buradan bunıu paylaşmak isterim. Tango'nun şöyle bir huyu var;

Program kapalı olsa dahi (multitasking'dende çıkış yapılmış olsa bile) telefon açılınca otomatik olarak birlikte açılıyor, ve açık kalıyor. Bunu nasıl anladığımızı sorarsanız da,

Program kapalı olsa ble, ben arkadaşımı aradığımda program otomatik olarak başlatılıp, çağrı geliyor. Buda arka planda çalıştığına delalet. Buda pili gereksiz boşaltıyor.

Kullanan tüm ailem ve arkadaşlarım fring'e geçtik. Onu deneyin derim.
  • arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik
    arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..
  • Pushla calisiyor zaten mt destegide yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

quote:

arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..

kalitesini deneme şansım olmadı ancak fring eşimde n97 olduğundan denedik onun da çok bi randımanlı olduğunu söyleyemem ... (ses konusunda)

ses konusunda skype üstüne yok ...
    quote:

quote:

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN2009

[/

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey.biz/2010/10/tango-ile-goruntulu-gorusme.html

teşekkürler hocam paylaşım için
  • quote:

quote:

quote:

kalitesini deneme şansım olmadı ancak fring eşimde n97 olduğundan denedik onun da çok bi randımanlı olduğunu söyleyemem ... (ses konusunda)

ses konusunda skype üstüne yok ...
    quote:

quote:

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D

Haklisiniz.

Pusha gerek yok skype hep acik ve tum yakinlarimla iphone a gectigimden beri skyoetan ucretsiz konusuyorum. (bis paketim var) Gectigimden nberi cok komik telefon ucretleri oduyorum turkcelle :)

Ayrica evet fringide denedik ses gercektrn cok kotu ayrica goruntulu konusma da oldukca kotuydu, tangonun goruntulu konusma destegi oldukca tatminkardi ama yinede o sinir bozucu ses icin cekerim.

Birde isin can sikan tarafi su ki ornegin ben bir arkadisimi ariyorum adam toplantida yada derste oluyor, bir anda calmaya basliyor telefon elin ayagin titremeyeasliyor. Hele birde sessize almayi unuttuysan.

tum bu sikintilari email olarak tangoya yazdim bakalim ileriki surumlerde zaman ne gosterecek :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.