Şimdi Ara

===> GALAXY S için 2.2.1 güncellemesi (KIES vs. ODIN) <=== (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
5
Favori
88.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brabus

Selam arkadaşlar,
    Sık sorulan sorular, galaxy s ve bu konuyu ilk ve son sayfalarını okudum... Bu bilgilerle Kies'i kurup güncellemeye başladım.
    Sizden ricam ana sayfaya Kies Patcher için Xeu seçilebilir diye bir yazı eklemeniz. çünkü bu bilgiyi bulmam zor oldu :) benim gibi yeni SGS kullanıcılarının da bulması zor olabilir.
    okuduklarımdan JPY'in son sürüm olduğunu gördüm. Kies de bunu bulunca direk yükselttim.

Teşekkür için yazılmış bir mesajdır, Herkese kazasız, hatasız rom yükseltmeler

Ben teşekkür ederim düzenledim. Ve JPY güncellemesini de ekledim.
  • bende dün xpy yüklemiştim 1.sayfadaki okuduklarıma uygun şekilde cihazda lag olması arttı bu romda onceki rom 2.2.1 e göre xpu ydu galiba o bu roma göre çok çok hızlı.ayrıca kies e her bağlandığımda sürüm yükseltme uyarısı veriyor tekrardan telefonun şarjı doldurup deneyeceğim bakalım cihaz bu sefer nasıl çalışacak.turkcell romdan kurtulduğum içinde tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: walker42

bende dün xpy yüklemiştim 1.sayfadaki okuduklarıma uygun şekilde cihazda lag olması arttı bu romda onceki rom 2.2.1 e göre xpu ydu galiba o bu roma göre çok çok hızlı.ayrıca kies e her bağlandığımda sürüm yükseltme uyarısı veriyor tekrardan telefonun şarjı doldurup deneyeceğim bakalım cihaz bu sefer nasıl çalışacak.turkcell romdan kurtulduğum içinde tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim

kurulum sonrasında recovery ekranına girip wipe seçenekleri ve ardından da factory settings yapmayı deneyin. Bunların ardından normale döner telefon

güle güle kullanın
  • Merhaba arkadaşlar..Yeni kullanıcıyım.Yeni rom yüklemeden önce eskisini yedekleme gibi bir seçeneğimiz var mı?(Norton ghostla imaj almak gibi..)Bir durum olduğunda eskisini geri yüklemek için..
  • yardımlarınız için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmms

Merhaba arkadaşlar..Yeni kullanıcıyım.Yeni rom yüklemeden önce eskisini yedekleme gibi bir seçeneğimiz var mı?(Norton ghostla imaj almak gibi..)Bir durum olduğunda eskisini geri yüklemek için..

Bire bir yedekleme yapan uygulamalar vardı. Bu konuda sanırım chatin birkaç şey söyleyebilir. Ben denemedim.

@walker42 rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igtx -- 23 Aralık 2010; 20:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Orijinalden alıntı: xmms

Merhaba arkadaşlar..Yeni kullanıcıyım.Yeni rom yüklemeden önce eskisini yedekleme gibi bir seçeneğimiz var mı?(Norton ghostla imaj almak gibi..)Bir durum olduğunda eskisini geri yüklemek için..

Bire bir yedekleme yapan uygulamalar vardı. Bu konuda sanırım chatin birkaç şey söyleyebilir. Ben denemedim.

@walker42 rica ederim

Rom Manager yada ClockworkMod Recovery ile Backup daha doğrusu imaj alabiliyorsunuz. 4 ana bölümün ayrı ayrı imajını alıyor. Daha sonra bu aldığı imajları telefonda tutarsanız istediğiniz an yine CWM Recovery'den restore yapabiliyorsunuz.
  • arkadaşlar birde yeni romdan sonra rehberseki telefon numaraları arasında - işartei oluştu nasıl giderceğim hakkında bilgisi olan varmı sanki forumda görmüş gibiyidim 2 saat aradım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: walker42

arkadaşlar birde yeni romdan sonra rehberseki telefon numaraları arasında - işartei oluştu nasıl giderceğim hakkında bilgisi olan varmı sanki forumda görmüş gibiyidim 2 saat aradım ama bulamadım

http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/mpage_87/f_/key_cleanup//tm.htm#44022963
    http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/mpage_156/f_/key_cleanup//tm.htm#45264467

sadece bu sayfaları değil bir-iki sayfa daha okuyun. Birçok mesaj var.
    Şu aramayı da kullanabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=cleanup&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&author=&forumid=228&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+
  • kardes onceki gibi bunu nasil yapa biliriz anlata bilirmisin boyle yapamadim
  • Ya arkadaşlar ben 2 hafta önce JPX sürümüne geçtim.Lakin kies denen harikalar ötesi program(!) benim telefonu görmüyor.Silip yeniden kurdum, olmadı.Sürücüleri güncelledim, olmadı.Valla napıcağımı bilemez durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helsinki Vampire -- 26 Aralık 2010; 1:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire

Ya arkadaşlar ben 2 hafta önce JPX sürümüne geçtim.Lakin kies denen harikalar ötesi program(!) benim telefonu görmüyor.Silip yeniden kurdum, olmadı.Sürücüleri güncelledim, olmadı.Valla napıcağımı bilemez durumdayım.

Yeniden kurulum yaparsanız veya daha hızlı olsun isterseniz Hemre'nin anlattığı şekilde ODIN ile kurulum yaparsanız muhtemelen düzelir. Benzer şey bana da olmuştu.

http://forum.donanimhaber.com/m_45101860/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

kardes onceki gibi bunu nasil yapa biliriz anlata bilirmisin boyle yapamadim

lutfen yardim
  • quote:

quote:

lutfen yardim

Önceki gibi derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

quote:

lutfen yardim

Önceki gibi derken?

onceler regedite girib ayarlari degistiriyorduk ha oyle
  • Selamlar,

Birinci sayfada anlatılanları aynen uygulayıp telefonumun yazılımını yükselttim 2.2.1. Herkese tavsiye ederim emeği geçenlerden Allah razı olsun, telefonum da inanılmaz hızlandı , çook teşekkürler...
  • quote:

onceler regedite girib ayarlari degistiriyorduk ha oyle

Orhan o yontem artik calismiyor. O nedenle kaldirmistim oradaki eski bilgileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropheus75

Selamlar,

Birinci sayfada anlatılanları aynen uygulayıp telefonumun yazılımını yükselttim 2.2.1. Herkese tavsiye ederim emeği geçenlerden Allah razı olsun, telefonum da inanılmaz hızlandı , çook teşekkürler...

Güle güle kullanın
  • arkadaslar 3 kismi anlamadim hangi zip dosyasini birde bende kies ne yapsamda 100% geliyor amma guncellenmiyor kiese yeniden girdigimde guncellestirme istiyor bunun cozumu nedir?
  • quote:

arkadaslar 3 kismi anlamadim hangi zip dosyasini birde bende kies ne yapsamda 100% geliyor amma guncellenmiyor kiese yeniden girdigimde guncellestirme istiyor bunun cozumu nedir?

Kies Registry Patcher v.1.7.0.0.zip veya Kies Registry Patcher v.1.7.0.0.rar şeklinde olmalı...

Zaten burada yapmaya çalıştığımız şey o güncellemeyi görmeyen KIES'i güncelleme görebilir hale getirmeye çalışmak

Devam edersen adımlara. Sonunda görecektir.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.