Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berence
    alamarkada bayrama özel kargo bedava bugün son ama çeklern süresi 2016 yılına kadar bitmiyor.daha ne bayramlar görür bu çekler

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: berence
    alamarkada bayrama özel kargo bedava bugün son ama çeklern süresi 2016 yılına kadar bitmiyor.daha ne bayramlar görür bu çekler

benim hesabımda çek görünmüyor eski üyeyim neden gelmedi ya

• aynen bize hiçbirşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: volki36

iş bankası 15 tl kampanyası tek başına kullanılırmı yoksa 100 tl ve üzeri alıncamı geçerli

Acaba bu soru daha kaç defa sorulacak ve kaç defa cevaplanacak.İslamın bile ilk emri "oku" ama çoğumuz okumaktan aciziz...

Hadi her beraber tekrar edelim:
    1-Çekler birleştirilemez.
    2-Kargo sabit 6.95 tl.Arada tüm ürünlerde sık sık bazı butiklerde bedava olur.
    3-Davet çekleri ve alışveriş sonrası verilen kargo çekleri transfer edilebilir.
    4-Siparişler kampanya bitiminden sonra 1 hafta içinde kargolanır.
    5-Tek sepete farlı butiklerden ürün eklenemez.
    6-Arkadaşın davetinle üye olur ve alışveriş yaparsa anında 10luk çek kazanırsın.
    7-Doğum gününde 10luk çek yüklenir.
    8-İşbank çeki üst limitsiz ve kart şartı olmadan kullanılabilir.
    9-Vitriol en çok ağlayan Bamboochaa çek zengini olarak bilinir

]

evet güzel olmuş özellikle 9. madde

• Mudo Kids siparişleri gelen oldu mu? 21 inde aldım 24 Ekim' de kampanya bitti 17 gündür hala gelmedi hiç böyle bir sorun yaşamamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

Mudo Kids siparişleri gelen oldu mu? 21 inde aldım 24 Ekim' de kampanya bitti 17 gündür hala gelmedi hiç böyle bir sorun yaşamamıştım

bayramlık siparişlerdi, 2012 bayramında gelir :)
  • sms çeki geldi 10 tl ama neye yarar
  • quote:

sms çeki geldi 10 tl ama neye yarar

hocam bana da geldi de bu sms çeki ne oluyor acaba?

Mantığı nedir yani...
  • quote:

kargo bedava olmadan ne iyi işe yarar ki
    arife günüde gönderdi aynı hesaba ama kullanmadım, silindi gitti
  • beyler 15 tl interaktif bankacılığa çek geldi bot almak istiyordum kargo parasını görünce şaştım sizce alayim mi gaudi erkek bot dan ? saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

zaten Limango Türkiye takımı Kurban bayramımızı bile kutlamadı

doğru söylüyorsun kardeş
    o benimde dikkatimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

hocam bana da geldi de bu sms çeki ne oluyor acaba?

Mantığı nedir yani...

10 tl çek veriyor işte harcamak için ama kargo bedava olmadan kimsenin harcıycağını sanmıyorum.Süresi de 1 gün olduğu için çek boşa gidecek.
  • çek konusu kapanmış galiba h.burada çekiyle takas yapmayı düşünen varsa 15 tl limango çekim var. pmden görüşebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

kargo bedava diye ağladıkça hep 10 TL ÇEKLER GÖNDERİYORLAR gelenler kullanılma değil yüzüne bile bakılmıyor kargo 0 veya 3,5 olmadıkça

limangoda KARGO BEDAVA OLSA BU KEZ HİÇ ÇEK GÖNDERMEZLER
    DAKKALIK ÇEK BİLE VERMEZLER inanın

ama hergün hergün süreli hediye çeki 7 lira,v10 lira limagoyu çekilmez kılıyor:bıktırdı yeter be

yeter artık limango Türkiye: kargo bedava 0,00 yap başka ihsan istemezük
    15 kasımdan sonra hiç yapma çekde verme
    yoksa karışmam patronunz otto amcaya sizi şikayet edeceğim (az çok almancam var)

zaten Limango Türkiye takımı Kurban bayramımızı bile kutlamadı bedava kargo yapsın da affedelim,

dostum bana mail gelmişti kurban bayramı tebriği bilgin olsun sana da mail gelmiştir zamanında limango çok bozdu ama. Öyle bozduki felaket

• quote:

Orijinalden alıntı: BEŞİKTAŞK1903

çek konusu kapanmış galiba h.burada çekiyle takas yapmayı düşünen varsa 15 tl limango çekim var. pmden görüşebiliriz

yeni takas konusu açıldı ama sizin gibi birçok kişinin haberi yok anlaşılan.konuya gelen giden yok,burda reklamını yapalım bari.takas konusunda 10-15-25lik limango çeklerinin yanı sıra yakalaco,trendyol,morhipo,daybuyday ve gg çekleride mevcut.hertürlü çeki olan takas düşünen konuya bir mesaj atsında piyasa canlansın

• batik ne zaman kargolanacak bilgisi olan varmı?
  • İş bankası çekinin diğer hediye çekleri ile birleştiği iddiasının aslı çıkmadı değil mi arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci-gunes

batik ne zaman kargolanacak bilgisi olan varmı?

evet bende merakla bekliyorum kargoları alınca ilk işim limangoya mail atıp hesapları kapat demek olacak.bi an önce versinler kargoya da bitsin bu limango alısverişlerim artık
  • bu aralar Limango çin pazarı takılıyor. kalite ayaklar altına alınmış gözüküyor. bakalım daha neler göreceğiz.
  • ya bugün yarın batikler kargolanacaksa tamam da yok kargolamayacaklarsa adres değişikliği yapıcam.
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.