Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
42.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çip Torunlar geliyor . Gelin artık yeter sizleri görelim sıra bize gelsin gidelim artıkkk !!

90 / 1 | 90 'ların En kral Devreleri .. Yeni bir çağ açtık bunu sizler devam ettiriceksiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D
    Çip Torunlar geliyor . Gelin artık yeter sizleri görelim sıra bize gelsin gidelim artıkkk !!

90 / 1 | 90 'ların En kral Devreleri .. Yeni bir çağ açtık bunu sizler devam ettiriceksiniz :)

Guzel konustun devrem :) $:157 bask yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ad1s89

15 nci Piyade Eğitim Tugayı amasya benimde çavuş talimgahmış galiba :)

gecmis olsun kardeş 75 günlük izdirap seni bekliyor. bu yaz ne yapmadık ki orada, taş taşıdık, kum kazdık, ot yolduk (bol bol), pasaların yiyip ictigi göletin mıntıkasıda bize aitdi ve orada aklıma gelmeyen cok is vardı. Neyse ki bunlardan sonra usta birliğimde her iş kolay geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygunlar

ARKADASSSSSSSSSSLAAAAAAA
    BELLI OLDU JANDARMA ÇANAKKALELE

ezine jandarma taburundan bahsediyorsan sahane biyer çıkmış, bozcaadadan birgünlük misafir olarak konakladığımız vakit tuvalet ve binaların temizliğine hayran kalmıştım. Asker'in rahatı için herşey düşünülmüş biyer kıymetini bilmek lazım :)
  • ölü gibi topic noldu sizlere yahu canlanın biraz :)
  • madem öyle ilk hareket benden gelsinn beyler 4.devre gidiyoruz cok soguk olacak ona gore önlemlerinizi alin herseyi askeriye veriyor gerci ama siz genede iyi arastirin soguga dikkkat !!!!!!!
  • 1'İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ MANİSA 13 Ocakta teslim :D:D Hadi hayırlısı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ! Want to play a game

ölü gibi topic noldu sizlere yahu canlanın biraz :)

memleketteydim bende dostum dün geldim üşendim pc başında durmaya muhabbete başlarız yarın sülüsler verilcek gene bişiler yazmaya başlar herkez ^^
  • yer bildiren arkadaşlar eklenmiştir 9.jandarma bilecik ve hatay bahriyeli^^
  • sülüs için şubeden sıra alacakmıyız yine muayene için sürünüyorduk sıra alıp gün alıyordun sonra gidiyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadekar42

sülüs için şubeden sıra alacakmıyız yine muayene için sürünüyorduk sıra alıp gün alıyordun sonra gidiyordun

pek sanmıyorum öyle birşey olacağını , muayene için bile sıra beklemedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ! Want to play a game

quote:

Orijinalden alıntı: sadekar42

sülüs için şubeden sıra alacakmıyız yine muayene için sürünüyorduk sıra alıp gün alıyordun sonra gidiyordun

pek sanmıyorum öyle birşey olacağını , muayene için bile sıra beklemedim ben.

şubeden şubeye değişiyor yoğunluğa bağlı umarım olmaz
  • bende gittigimde genelde boş oluyor iki üç kişi oluyor pek bi kalabalık degil ama yarın kalabalık olur mecburen herkez sülüs alacak
  • koca forumda da burdur yolcusu bir ben yanlızım
  • bende 91/1 konusu açayım bari zamanı geldi artık
  • teslim olacagimiz tarih sülüstemi yaziyo???
  • yarın sülüs alınmaya gidilecek.

yeni alan var mı . ne gerekiyor.

yani nüfus cüzdanı yeterli mi.

gideceğim yer biraz uzak . yanlışlık olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

yarın sülüs alınmaya gidilecek.

yeni alan var mı . ne gerekiyor.

yani nüfus cüzdanı yeterli mi.

gideceğim yer biraz uzak . yanlışlık olmasın

sadece Nüfus cüzdanın olsun yeter dediler bana 12sinde gidip şubeye sormuştum
  • Arkadaşlar yanınızda çok şey götürmeyin diyolar orda veriyolarmış...
  • sülüs almakta eziyet olacak evet bugün 10'da gittim şubeye 200 kişi isim yazdırmış sırada böyle sistemin ALLAH BELASINI VERSİN adamın biri gece 3'de geldim buraya diyor o saatte gidersen ilk sıralara erkenden yazılıp anca olurmuş.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.