Şimdi Ara

Nokia'dan bütçe dostu dokunmatik ekranlı ve Symbian'lı telefon: C5-03 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
97.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: napolyon94

nokia nokia nokia ,bu markaya 250 tlden fazla olan bi ürününü alanın aklına şaşarım

1 yıl önce 620 tlye N79 aldım. Son derece memnunum. symbian + java ile birçok program desteği var. Sensör, fm verici, 5mp kamera (gayet de iyi çekiyor), wifi. Söyler misin 1 yıl önce 600 tlye bu özelliklerde hangi telefonu bulabilirdin? Herkesin iphone'a verecek 1500 tlsi yok. Symbian kötü bir işletim sistemi kabul ediyorum ama daha iyisi de yoktu yakın zamana kadar.

Anlamıyorum yahu tamam symbian kötü, nokia kötü olabilir de niye yerin dibine geçirirsiniz o kadar da kötü değil? Şahsen samsung, sony ericcson gibi markalara tercih ederim nokiayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇayLaK KRaL -- 14 Ekim 2010; 20:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Benim N79'umdan daha iyi mi?
    360 MHz işlemci - 600 MHz
    Tuşlu - Dokunmatik

Her türlü N79 alır

N79-369mhz
    E55-600 Mhz

İkisinede garmin yükleyip açılma sürelerini ölçtüm sadece 0.5 sn Yarım saniye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali277

quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Benim N79'umdan daha iyi mi?
    360 MHz işlemci - 600 MHz
    Tuşlu - Dokunmatik

Her türlü N79 alır

N79-369mhz
    E55-600 Mhz

İkisinede garmin yükleyip açılma sürelerini ölçtüm sadece 0.5 sn Yarım saniye

Farkındayım n79 işlemcisi çok yavaş ama ben yine de seviyorum telefonumu. Nokia c5 aldık babama onunki de 600 mhz programlarda baya fark ediliyor.
  • Kardeşim nokia 1 yıl önceisne kadar iyiydi. Ancak s60v5 ile tam olarak çuvalladı. Artı öyle saçma salak hareketler ve beceriksizlikler yapıyorki milleti resmen tiksindirdiler. Örneğin son symbian serisinde yani s^3 telefonların sadece birinde otofokus var. E7 mesela en az 1500 liraya satılacak ama otofokus yok, 8 mp çift led flaş var. Ne alaka değil mi? Yazılım olrak v5 çok berbat ve nokia hiç destek olmuyor. Bi sürü hata var ve gidermiyor. Olan RDS'yi bile çalışmaz hale getirdiler. Müzikçalardaki arama özelliğini kaldırdılar vs. Zaten pazar payı ve karı da düşünce ceoyu şutladılar. Yakın zamanda çıkacak tüm modeller eski saçma zihniyetle gelmeye devam edecek. 5800, 5230, 5250 vs. bi sürü çıktı şiimdi hatırlamıyorum neredeyse zaten aynı telefonlar. gps'i sök başka model. Wifiyi sök başka model. Bunun ne farkı var? Ne yeniliği var? Farklı modeller farklı yazılım desteği demek ve nokia bunu başaramıyor. 500 lira üzeri nokia alınmaz diyorum şuan. Birtek N900 istisna. Ancak o da Türkiye resmi satışı yok. Türkler layık değil çünkü öyle cihazlara. 1100lar yeter bize.

• Tipi güzel ama içi dandik... Ben en iyisi Sony Ericsson Xperia x10 Mini sevdama devam edeyim.

Bunca senedir SE kullanıcısıyım ve başka bir marka cihazı hiç bir zaman düşünmedim. Sony'den şaşmayacaksın...

Xperia X10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Lionheart# -- 14 Ekim 2010; 20:59:48 >
  • bana çok hoş göründü özelliklerde gayet iyi diyordum ama belkide uzun süredir aynı telefonu kullandığım içindir yakında değiştirmeyi düşünüyorum yılbaşından sonra yeni modeller çıkar mı sizce ?
  • iphonea beş basar
  • Bence güzel.
  • nokiadan şaşmayacaksın arkadaş zaten iphonedan pek farkı yok
  • yurt dışı fiyatına yakın gelirse bende alabilirim o fiyata mantıklı bir seçim olabilecek gibi duruyor ama daha üstüne kesinlikle tercih etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

nokiadan şaşmayacaksın arkadaş zaten iphonedan pek farkı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper

nokia elindeki teknolojilerden birini çıkarıyor yeni model diye kaktırıyor, birini ekliyor yeni telefon diye iteliyor. Malzeme kalitesi desen o da berbat, bir de rakipleri 1 ghz işlemci kullanan modellerine dayıyorlar 424 mhz işlemci sonra da iphone ile karşılaştırmaya kalkıyorlar. Birisinin artık tepe yöneticilerine bu durumu anlatması gerekir diye düşünsekte adamlar pazarda hala liderliklerini koruyorlar. Bu saatten sonra symbian ve nokia bitmiştir gözümde.

iphone ne kadar bu telefon ne kadar fiyat olarak adamlar düşük bütçeye telefon çıkarıyor iphone özelliklerimi bekliyorsun
  • Sadece çöp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

wi-fi ve flash yok di mi?

WI-FI var.
  • Dokunmatik
  • şimdi bu telefon bastırmatik mi(üstteki katı alattakine deydirme şeysi) yoksa iphone gibi dokunmatik mi?
  • üreterek tüketen toplumlarla aynı anda üretmeden tüketen toplumlarda

yeni nokia c5-03

paranız varsa hemen alın,paranız yoksa da borç harç hemen alın
  • bana uygun bir telefon bu 350 civarı olsun kaparım hemen
  • Yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

iphonea beş basar

Ayfondaki kıstlamalar nedeniyle ben de sevmem ama bunu dalga geçmek için yazdığınızı varsayıyorum.

Arkadaşlar ayfon nere bu nere. Sınıf, fiyat, özellik, donanım resmen alakaya çay demle. Her modeli neden ayfonla kıyaslıyorsunuz anlamadım. Benim eleştirim zaten benzeri bi sürü versiyonu olan bir model itekrar yeni model diye çıkarmasıdır. Yoksa bu 500 liraya filan satacaksa 5800 var diyorum. Bi daha milletin kafasını bulandırmanın ne alemi var?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.