Şimdi Ara

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
23.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 verene kadar 400 verin atlanta alın yanına bir server aldığınız zaman çok daha harika olur.Özellikle yabancı hd kanalları seyrederken farkı anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

250 verene kadar 400 verin atlanta alın yanına bir server aldığınız zaman çok daha harika olur.Özellikle yabancı hd kanalları seyrederken farkı anlarsınız.

• Merhaba.
    Bu cihaz da hem modül hem kart girişi var. Bu durumda modül girişine bu Dmsart modülünü, kart girişine de Digiturk kartını takarak he iki platformu da seyredebiliyor muyuz?
    Bu konularda bilgim olmadığı için soruyorum. Bu cihaz değil de bunu yapabilecek başka bir cihaz varsa link verebilir misiniz?
    Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: matis01

quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

quote:

Orijinalden alıntı: extremeclioIII

fx turbo yu Gold dan 252 TL ye aldım 10 taksit 4 ay sonra ödemeye başlayacağım( bonus kampanyası). aslında 286 TL idi Sizin siteniz Hızlı al da 252 TL dedim aynı fiyata olursa alacağım dedim aynı fiyata verdiler.

Bu fiyat iyiymiş. Bir bakayım ben de. Teşekkürler bilgi için.

bende 5 gün önce hizlial dan Hiremco FX Turbo aldım. 252 tl 12 taksit.
    şuan kullanıyorum. şimdilik memnunum.

http://www.hizlial.com/elektronik/uydu-alicilari/seoul-hiremco-fx-turbo-hd-uydu-alicisi_05.015.5137.0037.htm

• Bende hepsi dijitalden aldım modülü nebutv de fiyat daha uygundu ama k.k ödeme sayfasında şifreleme olmadığını görünce vazgeçtim spor kanalları benim için önemli değil belgesel ve çocuk kanalları ile hd kanallar yeterli benim için server alıp kullanmak için atlanta hd box almıştım bu kampanyayı görünce daha uygun geldi benim için
  • bakalım star hd de bursaspor maçında sorun olacakmı?
  • star hd de maçta bir sorun yok full hd yayında. Ayrıca diğer yayınlarda muhteşem bence kaçırılmayacak fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

star hd de maçta bir sorun yok full hd yayında. Ayrıca diğer yayınlarda muhteşem bence kaçırılmayacak fırsat

hangi receiver aldın?
  • x3 turbo hd vardı bende ona tatım
    quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: andree03

star hd de maçta bir sorun yok full hd yayında. Ayrıca diğer yayınlarda muhteşem bence kaçırılmayacak fırsat

hangi receiver aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 20 Ekim 2010; 22:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

bakalım star hd de bursaspor maçında sorun olacakmı?

noldu sorun var mı arkadaşım? yada diğer satın alan arkadaşlar?
  • arkadaslar bugun elektroworld de gezerken botec bt100 hd cihazını gordum hem cart hemde modul girişli
    ,141 tl ye d smart modulu alıp buna takmayı dusunuyorum,bu arada reciver 199 tl..netten arastırdıgma gore problem gozukmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

arkadaslar bugun elektroworld de gezerken botec bt100 hd cihazını gordum hem cart hemde modul girişli
    ,141 tl ye d smart modulu alıp buna takmayı dusunuyorum,bu arada reciver 199 tl..netten arastırdıgma gore problem gozukmuyor.

http://www.alisveris.com/Client/productdetails.aspx?productid=111482&ref=akakce&v=1.71.7
    bumu dediğin kardeşim?
  • evet o cihaz,fiyatı gordugunuz gibi orada afaki yuksek
  • Ben hepsidijitalden baff hd2000+dsmart modül olarak aldım. Fiyat biraz daha tuzlu ancak maksimum karta iyi taksit yapıyorlar. Bu arada hepsidijitalde izlenebilen kanallar arasında sinema tv lerde görünüyor ama gelen modülle izleyemiyorsunuz. Yani nebu tv de satılandan bir farkı yok modülün. Ama baff hd2000 gerçekten güzel cihazmış. Görüntü kalitesi harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULYSES -- 20 Ekim 2010; 23:26:36 >
  • 199 lira nerede acaba?
  • elektroworld de ,usteki mesajımda yazdım
    quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

199 lira nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunckrk

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

bakalım star hd de bursaspor maçında sorun olacakmı?

noldu sorun var mı arkadaşım? yada diğer satın alan arkadaşlar?

sorun yok full hd izledik maçı yarında beşiktaşın maçını full hd izliceğiz...
  • ya bu pakatte sinama tv ler varmı yokmu? hepsidijitalde 175 tl de var gozukuyor,nebutv de 149 tl yok gozukuyor,12 ay 2 side hangisinden alacagız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

ya bu pakatte sinama tv ler varmı yokmu? hepsidijitalde 175 tl de var gozukuyor,nebutv de 149 tl yok gozukuyor,12 ay 2 side hangisinden alacagız.

quote:

ULYSES

"Bu arada hepsidijitalde izlenebilen kanallar arasında sinema tv lerde görünüyor ama gelen modülle izleyemiyorsunuz. Yani nebu tv de satılandan bir farkı yok modülün."
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama bu paketten geçen sene almıştım, bugün itibariyle yayınlar kesildi. Sanırım bu konudaki modül+1 sene üyelik alan birçok arkadaşın da ya sonlanmış ya da birkaç gün içinde sonlanacaktır. Uygun bir kampanya var mı bu modülle kullanabileceğimiz, ya da bunları çöpe atıp yine kart+modül mü alalım? D-Smart aylık aboneliklerde fiyatlar oldukça uçuk.
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.