DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bir kız atılan mesaja olumlu yada olumsuz cevap vermiyorsa ?
1
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir kız atılan mesaja olumlu yada olumsuz cevap vermiyorsa ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      108 Mesaj
      09 Ekim 2010 21:46:08
      Bu ne demektir arkadaşlar , kimi düşünüyordur diyor , kimi mesajlar arasında görmemiştir diyor. Kimi de iplememiştir diyor... Kafam çok karışık. Üstelik cevap beklediğimi de belirtmiştim mesajda.

Bu arada mesajda öle pat diye çıkma teklif ietmedim apaçiler gibi internetten , güzel bi dille bir gün bluşup birbirimizi tanımamızı ve ondan sonra karar vermemizi istedim. Ama henüz cevap yok 2 gün oldu.

.. dedi Şeref Bey ama kimseler duymadı..
    • Yarbay
      2247 Mesaj
      09 Ekim 2010 22:06:27

quote:

Orijinalden alıntı: *Libertad*

Bu ne demektir arkadaşlar , kimi düşünüyordur diyor , kimi mesajlar arasında görmemiştir diyor. Kimi de iplememiştir diyor... Kafam çok karışık. Üstelik cevap beklediğimi de belirtmiştim mesajda.

Bu arada mesajda öle pat diye çıkma teklif ietmedim apaçiler gibi internetten , güzel bi dille bir gün bluşup birbirimizi tanımamızı ve ondan sonra karar vermemizi istedim. Ama henüz cevap yok 2 gün oldu.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir kız atılan mesaja olumlu yada olumsuz cevap vermiyorsa ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.