Şimdi Ara

topkapı iett paso şubesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar,online başvuru yapmıştımda baktım paso basılmış yarın almaya gitcem topkapı şubesinden tam olarak nerdedir bilen var mı?pazar tekke durağında inilmesi gerekiyo diye duymuştum,tramvar durağı?

yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• bide şimdi aklıma geldi,yarın istanbulun kurtuluşu diye bankalar resmi yerler flnda tatil mi? tatilse orasıda kapalıdır.
  • tatil diye biliyorum.

tramwayda pazartekkede iniyosun. Sağ tarafta lise var onun sol yolundan ilerle 50 metre sonra solda sokak bitmeden bi kulubemsi bişi var oradan al.

otobüs ileride bırakırsa geriye doğru yürü durağın orada okul var işte.
  • tamam çok teşekkürler oraları biliyorum ztn,bulurum
  • in orda bi köprü görücen...köprüden eresin otel tarafına yürü...ama arabaların gittiği yönün tersinde yürü...sonra bi sakatlar derneği ile alakalı bakkal var...o sokak...cağdaş eğitim ve meslek lisesi mi ne...

bu arada paso yeniletmek için gerekli belgeler neler ? benimde yeniletmem lazım ya
  • pazartekke'de in, kuyruğu görüceksin zaten kuyruğu 500 m falan takip et görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_SCo

in orda bi köprü görücen...köprüden eresin otel tarafına yürü...ama arabaların gittiği yönün tersinde yürü...sonra bi sakatlar derneği ile alakalı bakkal var...o sokak...cağdaş eğitim ve meslek lisesi mi ne...

bu arada paso yeniletmek için gerekli belgeler neler ? benimde yeniletmem lazım ya

tamam tamam eresin otelide biliyorum bulurum.

online başvuru yap ama öncesinde vakıf banka 10 tl yatırıyosun,vezneye söyle o hallediyo paso deyince.

bide 30 kbyi aşmiycak bi fotoğraf lazım bilgisayarıdna olsun ama vesikalığa uygun olsun.bunlarla başvuruyosun iettnin sitesinden.başvuruyu yapınca bi numara yolluyo sana maille onu kaybetme,arada bir bakarsın.almaya giderkende vakıfbanktan aldığın 2 dekontu ve öğrenci belgeni yanında götür.tabi kimlikte allahın emri.böyle alıyosun.online başvuru yap yoksa 2 saat orda beklersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wicked sick

pazartekke'de in, kuyruğu görüceksin zaten kuyruğu 500 m falan takip et görürsün.

eyw
  • evet gidiyorum şimdi
  • ya tatilse ehehe ehehe?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 6 Ekim 2010; 7:58:23 >
  • dun aradim mrk etme d otobusteyim su anda geri soför yanlış yoldan gidiyo teme girmedi öküz! 145 t deyim burda olan var mı?
  • evet arkadaşlar aldim pasomu hatta 10 lira attım bile icine.d 145 tyle beylikduzune donuyorum geri otobuste olan varsa selam versin.d
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.