Şimdi Ara

Matrax show hangi gunler ve hangi frekansda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben hergun ve 23.00'den itibaren 89.2'de biliyorum ama yayinda degil matrax :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +24edition -- 2 Ekim 2010; 23:43:32 >

• liseli misin ? hafta içleri 23:00 - 02:00 araso 89.2 de hafta sonları da skytürkte tv programı vardı matrax diye sezon finali yapmıştı tekrar başladı mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean_Winchester

liseli misin ? hafta içleri 23:00 - 02:00 araso 89.2 de hafta sonları da skytürkte tv programı vardı matrax diye sezon finali yapmıştı tekrar başladı mı bilmiyorum

Şu anlık radyoda ama.

Yakında tv ye geçecek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SgtHeadshot

quote:

liseli misin ? hafta içleri 23:00 - 02:00 araso 89.2 de hafta sonları da skytürkte tv programı vardı matrax diye sezon finali yapmıştı tekrar başladı mı bilmiyorum

Şu anlık radyoda ama.

TV'yi bırakacak gibi gözüküyor.
  • Bence bıraksın.

Okul 8 de ben 3 e kadar matrax dinliyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

quote:

Şu anlık radyoda ama.

TV'yi bırakacak gibi gözüküyor.

Tivide yapamaz sanki yaa Beyaz gibi bir yüz değil aynısı var zaten Okan adında

• Radyo bırakma muhabbeti yok. Geçen sene hem Radyo hem Tv gidiyordu programı ağır olduğu için bu sene TV yayını yapmayabileceğini belirtti sadece.
  • quote:

Bence bıraksın.

Yanlış anladın
    TV programını bırakacak radyo devam edecek.
  • Ayda 150.000$ veren bir radyo istasyonu veya tv kanalı olmazsa alem fm de devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie
    Radyo bırakma muhabbeti yok. Geçen sene hem Radyo hem Tv gidiyordu programı ağır olduğu için bu sene TV yayını yapmayabileceğini belirtti sadece.

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Bence bıraksın.

Yanlış anladın
    TV programını bırakacak radyo devam edecek.

Asıl sen beni yanış anladın

Ben mutluyum halimden.

• Tv programını bırakması becerememesinden değil bu sene ya Tv'de programı yapacak ya da hafta sonraları tek kişilik gösteriler yapacak. Ama hâlâ karar verememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 3 Ekim 2010; 0:23:18 >
  • Liseli degilim,lise olayi 2000 yilinda bitti ama imkanim olsa yine okurum cunku hayatimin en guzel en heyecanli yillariydi okul yillari ;) 150 bin dolar olayi onun kapanis esprisi bu arada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Liseli degilim,lise olayi 2000 yilinda bitti ama imkanim olsa yine okurum cunku hayatimin en guzel en heyecanli yillariydi okul yillari ;) 150 bin dolar olayi onun kapanis esprisi bu arada :)

Evet o işin şakası da ona yakın birşeyler de alıyordur.
  • Anchorman'ler bile o kadar almiyordur hocam ki o radyo program sunucusu.
  • en fazla kaç saat iş başındadırlar acaba taş çatlasa 6 saatir bence
  • En uzun program benim bildigim Matrax..
  • yatarken matrax dinlemek ve cepten internete girmek keyifli yav okul u unutuyorsun bir anlık
  • ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.