Şimdi Ara

BEYAZ DİŞ ZAMAN VE MEKAN ÖZELLİKLERİ ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
25.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ödevim bu beyaz diş kitabının zaman ve mekan özellikleri araştırdım ama bulamadım yardım eden kişiye çekilişsiz 4gb flash disk göndericem kargo da benden.

• Olay amerikada geçiyordu hatırladığım kadarıyla 19 yüzyıl olması lazım.Bize soracağına aç oku kitabı çok iyi kitaptır.
  • biraz daha ayrıntılı yazar mısın düzenleyip yazıcam
  • Hocam okuyalı baya oldu unuttum kitabı kusura bakma yardımcı olamayacağım.Ama tavsiyem al kitabı oku çok güzeldir ve kısa bir kitaptır.
  • Karanlık ladin ağaçları ormanı, donmuş nehrin her iki yakasında yer alıyordu. Arazi öylesine cansız, ıssız ve soğuktu ki hüzün kelimesi bile onu tanımlamada yetersiz kalıyordu diyor kitap. Bir de zaman ise kızıl derililerin bulunduğu dönemler.
  • mekan hiç değişmiyor yakılışlı smith in köpeği aldığı yer yine mi amerika
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

mekan hiç değişmiyor yakılışlı smith in köpeği aldığı yer yine mi amerika

Kuzey amerika kıtasında geçiyordu hatırladığım kadarıyla kanada veya alaska olması lazım.Ayrıca kızıl derililer vardı ve dönem itibariyle kızılderililere fazla iyi davranılmıyordu.
  • olay adana bir pamuk tarlasında geçmekte.Beyaz diş adıda burdan geliyor, pamuklar beyaz olduğu için.
  • Akşama detaylı şekilde bilgi verebilirim, şimdi çıkmam lazım geç saatte halen yanıtlanmamışsa pm bekliyorum
  • 1800lerin sonlarını anlatır olay kanadanın kuzeyinde geçiyordu sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Akşama detaylı şekilde bilgi verebilirim, şimdi çıkmam lazım geç saatte halen yanıtlanmamışsa pm bekliyorum

detaylı bilgi olursa sevinirim birde kitabın hangi bölümünde geçtiğini söylerseniz o bölümü okurum ordan yazarım
  • quote:

quote:

Akşama detaylı şekilde bilgi verebilirim, şimdi çıkmam lazım geç saatte halen yanıtlanmamışsa pm bekliyorum

detaylı bilgi olursa sevinirim birde kitabın hangi bölümünde geçtiğini söylerseniz o bölümü okurum ordan yazarım

İlk bölümünü oku kitabın orda bilgi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

quote:

İlk bölümünü oku kitabın orda bilgi veriyor.

ilk 25 sayfayı okudum zaten orda pek bir bilgi yoktu sadece kuzeyde soğuk bir yerde geçtiği yazıyor zamanla ilgili bilgi yok

• quote:

yardım ederseniz sevinirm pazartesi son
  • hocam kitap elindeyse aç oku bitirirsin bir günde akşamda yazarsın çok mu zor
  • quote:

hocam kitap elindeyse aç oku bitirirsin bir günde akşamda yazarsın çok mu zor

dostum önerin için teşekkür ederim ama işlerim var başka ödevlerim felan var
  • quote:

quote:

Ben senin iyiliğini için söylüyorum okuduğun zaman daha derli toplu şekilde yazabilirsin.Burdakiler eskiden okudukları için yanlış bilgi verebilirler.
  • quote:

quote:

quote:

Ben senin iyiliğini için söylüyorum okuduğun zaman daha derli toplu şekilde yazabilirsin.Burdakiler eskiden okudukları için yanlış bilgi verebilirler.

teşekkürler cevap alamazsam mecburen okuycam

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.