Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mumiii87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jmaguire

merhabalar..

2 adet sorum olucak...

1. Kişiye özel kampanya tanımlanan ayda harcamalar hesaplanırken otomatik fatura talimatı ile yapılan ödemeler kampnaya tutarına dahil olur mu?

2. 6 adet fatura talimatı kapsamında verilen talimatlardan 31 aralıka kadar mutlaka 6 tanesınınde bu ay içersinde odenmesimi gerekiyor yoksa, nisan ayına kadar faturalardan her birinden bir adet otomatik ödeme ile ödense yeterli olurmu???

2 adet talımatımın fatura tarihi 20 aralık ama son ödeme gunu 3 ocak oldugu icin bu soruyu soruyorum..???

cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.....

1. soruyu bilmiyorum

2.soruyu müş. hiz. ne sormuştum, 6 tane fatura tanımlayın, ödenmesi bu ay içinde olması gerekmiyor, tanımlanma işlemi 31 aralığa kadar olmalı, demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Orijinalden alıntı: Jmaguire

merhabalar..

2 adet sorum olucak...

1. Kişiye özel kampanya tanımlanan ayda harcamalar hesaplanırken otomatik fatura talimatı ile yapılan ödemeler kampnaya tutarına dahil olur mu?

2. 6 adet fatura talimatı kapsamında verilen talimatlardan 31 aralıka kadar mutlaka 6 tanesınınde bu ay içersinde odenmesimi gerekiyor yoksa, nisan ayına kadar faturalardan her birinden bir adet otomatik ödeme ile ödense yeterli olurmu???

2 adet talımatımın fatura tarihi 20 aralık ama son ödeme gunu 3 ocak oldugu icin bu soruyu soruyorum..???

cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.....

1. soruyu bilmiyorum

2.soruyu müş. hiz. ne sormuştum, 6 tane fatura tanımlayın, ödenmesi bu ay içinde olması gerekmiyor, tanımlanma işlemi 31 aralığa kadar olmalı, demişti.

teşekkur ederim.... kampanya sartlarında kampanya süresi içersinde dediği için ikilemde kaldım....

• KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    Bütün çocukluğum orada geçti ama en son 13 sene evvel gittim. Muhtemelen komple değişmiştir içi. Tek diyebileceğim Kuşadası'nın dışında. Eğer tatil köyünün içinden çıkmayayım kendi halimde takılayım diyorsanız iyidir.
  • buradaki arkadaslar baya bilgili diye buradan soruyorum; google de falan baktım ama cevap bulamadım. şimdi ben belediyede çalışan 6 yıllık kadrolu memurum ( mühendis ), pasaport alma aşamasında 10 yıllık pasaport almak istiyorum ama 2-3 sene sonra bir ihtimal ( önceki mesajlarda bahsedilen 647 68. maddeye göre ve 2005ten sonraki memura 1 derece verilmesi falan, bir ihtimal ) yeşil pasaport alma hakkım olabilir. diyelim ki 2-3 yıl sonra yesil pasaporta hak kazandım. hususi pasaporttaki 7-8 yıllık süreme ne olacak ?

ve bir diğer soru da yine 10 yıllık pasaportu aldım diyelim. zaman zaman belediye ile yurtdısına cıkıyorum ( hizmet pasaportu veriliyor ), yeni hizmet pasaportu verilince benim hususi olan iptal falan olmuyor değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jmaguire J kullanıcısına yanıt
    İlk sorunuzuda ben yanıtlıyım.
    Kişiye Özel tanımlamalarda verilen tarihler içerisindeki tüm kredi kartıyla yapacağınız harcamalar geçerli oluyor.
    Yani buna otomatik ödemeleriniz de dahil
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    1-Hususi damgalı (yeşil) pasaport 5 yıllık olarak verilir, diğer pasaportun süresinin önemi yok.
    2-Aynı anda iki pasaport bulunduramazsın, hizmet pasaportu kullandığın sürede mevcut olana geçici olarak el konur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

1-Hususi damgalı (yeşil) pasaport 5 yıllık olarak verilir, diğer pasaportun süresinin önemi yok.
    2-Aynı anda iki pasaport bulunduramazsın, hizmet pasaportu kullandığın sürede mevcut olana geçici olarak el konur.

1-Normal pasaportumda kalan 7-8 yıl süremin 5 yılı ( yeşil pasaportun süresi gereği ) yeşil pasaporta mı aktarılmış oluyor. Yani sorunun özü şu; yeşil pasaport alırken daha sürem olmasına rağmen tekrar masraf yapmam gerekecek mi ?
    2-Geçici olarak el konulması sorun değil, hizmet pasaportunu iptal ettikten sonra eski pasaporta kaldığım yerden devam ediyorum anladığım kadarı ile.

Bu arada cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

buradaki arkadaslar baya bilgili diye buradan soruyorum; google de falan baktım ama cevap bulamadım. şimdi ben belediyede çalışan 6 yıllık kadrolu memurum ( mühendis ), pasaport alma aşamasında 10 yıllık pasaport almak istiyorum ama 2-3 sene sonra bir ihtimal ( önceki mesajlarda bahsedilen 647 68. maddeye göre ve 2005ten sonraki memura 1 derece verilmesi falan, bir ihtimal ) yeşil pasaport alma hakkım olabilir. diyelim ki 2-3 yıl sonra yesil pasaporta hak kazandım. hususi pasaporttaki 7-8 yıllık süreme ne olacak ?

ve bir diğer soru da yine 10 yıllık pasaportu aldım diyelim. zaman zaman belediye ile yurtdısına cıkıyorum ( hizmet pasaportu veriliyor ), yeni hizmet pasaportu verilince benim hususi olan iptal falan olmuyor değil mi ?

2- Aynı anda iki pasaportun olamıyor. Hizmet pasaportu almak için gittiğinde emniyet müdürlüğüne hususi pasaportunu teslim ediyorsun onlar depoda saklıyorlar. Hizmetin bitip geri döndüğünde belirli sürede hizmet pasaportunu iade etme zorunluluğu var. Yine emniyete gidip teslim ettiğinde hususi pasaportunu geri alıyorsun.

1- Emin olmamakla birlikte, ben 5-6 yıl kadar önce lacivert pasaportu yine lacivert ile değiştirdiğimde süreyi yeni pasaporta aktarmamışlardı. Eğer yeşil pasaporta 3 yıl veya 5 yıl içinde geçeceğiniz kesin ise, o zaman 10 yıl değil 5 yıllık hususi pasaport alın daha sonra yeşile geçersiniz.

• Umre için adios kullanabileceğimiz bir tur var mı? bookinturkeyde göremedim, bilgisi olan paylaşabilirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

buradaki arkadaslar baya bilgili diye buradan soruyorum; google de falan baktım ama cevap bulamadım. şimdi ben belediyede çalışan 6 yıllık kadrolu memurum ( mühendis ), pasaport alma aşamasında 10 yıllık pasaport almak istiyorum ama 2-3 sene sonra bir ihtimal ( önceki mesajlarda bahsedilen 647 68. maddeye göre ve 2005ten sonraki memura 1 derece verilmesi falan, bir ihtimal ) yeşil pasaport alma hakkım olabilir. diyelim ki 2-3 yıl sonra yesil pasaporta hak kazandım. hususi pasaporttaki 7-8 yıllık süreme ne olacak ?

2- Aynı anda iki pasaportun olamıyor. Hizmet pasaportu almak için gittiğinde emniyet müdürlüğüne hususi pasaportunu teslim ediyorsun onlar depoda saklıyorlar. Hizmetin bitip geri döndüğünde belirli sürede hizmet pasaportunu iade etme zorunluluğu var. Yine emniyete gidip teslim ettiğinde hususi pasaportunu geri alıyorsun.

1- Emin olmamakla birlikte, ben 5-6 yıl kadar önce lacivert pasaportu yine lacivert ile değiştirdiğimde süreyi yeni pasaporta aktarmamışlardı. Eğer yeşil pasaporta 3 yıl veya 5 yıl içinde geçeceğiniz kesin ise, o zaman 10 yıl değil 5 yıllık hususi pasaport alın daha sonra yeşile geçersiniz.

işte kesin değil :D bi ihtimal sadece. neyse artık pasaport aldığım sırada polisten öğrenirim detayını. yardım için teşekkürler

• Bugün Setur'da 1.erken rezervasyon dönemininin son günü.
    Hiç yurtiçi otel rezervasyonu yaptıran oldu mu bugün, premium için katsayı ne civardadır?

• quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

Umre için adios kullanabileceğimiz bir tur var mı? bookinturkeyde göremedim, bilgisi olan paylaşabilirse memnun olurum.

Merak etmekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Bugün Setur'da 1.erken rezervasyon dönemininin son günü.
    Hiç yurtiçi otel rezervasyonu yaptıran oldu mu bugün, premium için katsayı ne civardadır?

aaa ben tamamen kacirmisim, en son rixos larin fiyati aciklamasini bekliyorduk, aciklandimiki yaw?
  • adios06 A kullanıcısına yanıt
    Rixos lar açıklanmamış...

• quote:

Orijinalden alıntı: gurbuzcagri

Aslında hata yapmanız gayet normal çünkü eski kampanyalarda Express ayrımı yoktu. Ama burda yapmışlar. Ben de hiç dikkat etmedim ama normal Carrefour'dan yapmıştım alışverişi. Kampanyaları iyice dikkatli okumak lazım demek ki.
    http://kampanyabul.org/kampanyalar/magaza-market-kampanyalari/carrefour-kampanyalar/carrefour-world-kampanyasi-her-100-tlye-5-tl-hediye.html
    Kampanyaya CarrefourSA Expres’lerden yapılan harcamalar, taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir.

İyice suyunu çıkardılar ama 5 tl icin attirmadiklari takla kalmadı daha önce boyle bir ayrım olmadıgı icin bunu atlamışim alışveriş yapmıyordum uzun süredir boş yere hediye kart aldım nadasa devam

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Umuma mahsus pasaport 5 yıl yada 10 yıl farketmez, aynı. Fiyat. Husisi pasaport tek seçenek 5 yıl ve ücretsiz. Sadece cüzdan parsı var. Evet hizmet padaportu iade edildiğinde geri alırsınız

• sularslan S kullanıcısına yanıt
    Kuala Lumpur için rahatlıkla girebilirsin.

Sorun olmuyor,direk damgalıyorlar.

Ancak havaalanı çok dışarıda tren bekleme vs için 1 saat diyebilirsin min ( 45-50 dk yol sürüyor )

Gideceksen 7-8 saatlik bir gezi planı verebilirim.
  • bi sorum vardı abiler: geçen yıl bu zamanlar d&r 100 lük kart almıştım.içindeki para ne zaman siliniyo acaba? nerden öğrenebiliriz son kullanım tarihini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Bugün Setur'da 1.erken rezervasyon dönemininin son günü.

Katsayı bilgisi yok mudur kimsede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

İlk sorunuzuda ben yanıtlıyım.
    Kişiye Özel tanımlamalarda verilen tarihler içerisindeki tüm kredi kartıyla yapacağınız harcamalar geçerli oluyor.
    Yani buna otomatik ödemeleriniz de dahil

teşekkurler....
  • 
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.