Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simonuniti

Gençler ,
    Puanların nerden yattığını ATM den kart bilgileri puan kontrolü kısmından da yapabilirsiniz. Ayrıntılı yazıyor. Örneğin bende geçen hafta Gittigidiyor 50 ,Gittigidiyor 50 , e ticaret 50 TL , e ticaret 10 TL şeklinde yazıyordu. MH ile falan uğraşmayın aynı şeyi söylüyorlar.

bende bilmiyordum bunu teşekkür ederim :)
  • Arkadaşlar yılbaşı kampanyasında 125 puan kazanmak için 11 kere mi 12 kere mi alışveriş yapmak lazım,çok karıştırmışlar 11. alışverişe cüzdan ile 25 puan yazıyor,ilk alışverişten sonra 10tl diyor,11. alışveriş ilki sayılmazsa 12. mi oluyor.
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    11x100 yapacaksınız.
  • Kartım geldi, şimdi şifre belirleyip aktif hale getirsem 20 gün kalmışken yılın bitmesine 110 TL ücret talep ederler mi ?
  • Merhabalar;

Kozmetik kampanyasindan faydalanmak istiyoruz da. Hangi kozmatik sitelerinden gecerli acaba? Mesela mispera world uye isyeri mi nereden kontrol edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Kartım geldi, şimdi şifre belirleyip aktif hale getirsem 20 gün kalmışken yılın bitmesine 110 TL ücret talep ederler mi ?

İlk yıl dolduktan sonra ücret yansıyor. Onu da direkt ya da belirli bir hedef alışveriş karşılığı iptal ettirme olanağınız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semihhhhhh S kullanıcısına yanıt
    12 ay dolduktan sonra mı yani hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kank07

Yıl sonunda puanların silinmesi olayı ne olacak acaba?

Silinmeden puanları harcayın

• Bir arkadaş 11 kere harca yazmış bir arkadaş 12 kere harca yazmış,işte sıkıntı da bu,bilmece soruyorlar gibi

• KURAL AÇIK VE NET 11 ALIŞVERİŞ UZATMAYALIM BİLMEYENLER YAZIP KAFA KARIŞTIRMASIN

• Bugün Gratisten alışveriş yaptık fakat yılbaşı kampanyasına dahil olmuyormuş bilginiz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

12 ay dolduktan sonra mı yani hocam ?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: gezginci06

quote:

Adiosta puan silinmesi olayı yok insanları yanlış yönlendirmeyin

• ADİOS DA PUAN SİLİNMESİ YOKTUR YANLIŞ YÖNLENDİRME YAPMAYIN BİLMİYORSANIZ YAZMAYIN

• Müşteri temsilcisi teyidi ile ilk 100₺ lik alışverişten sonra 11 alışveriş yani toplam 12 alışveriş olacak. (125₺ puan için)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzun68

Müşteri temsilcisi teyidi ile ilk 100₺ lik alışverişten sonra 11 alışveriş yani toplam 12 alışveriş olacak. (125₺ puan için)

Sen 12 yap

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması katılımı ile tek seferde yapılan 11'inci 100 TL'lik alışverişe ek 25 TL, toplam 125 TL Worldpuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihhhhhh

quote:

Orijinalden alıntı: gezginci06

quote:

Adiosta puan silinmesi olayı yok insanları yanlış yönlendirmeyin

Öyle mi sağılasın bilmiyordum

• yondaime kullanıcısına yanıt
    Mispera alisverisini bizzat denedim, aradim sordum, kozmetik olmuyor hocam girmeyin.

• penti genel (yılbaşı)kampanyaya dahil mi bilgisi olan varmı yani kombo varmı. sektör ne geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

penti genel (yılbaşı)kampanyaya dahil mi bilgisi olan varmı yani kombo varmı. sektör ne geçiyor

100 liralık birden yapmadan önce 10 liralık bir alışveriş yapın ve mağaza civarindayken 444 lu hattı arayip o alışverişin sektörünü teyit edip ona göre yapın. Yüksek ihtimal giyim sektörü olacaktır. Ben aynı şekilde watsons alışverişinin kozmetik sektörüne de girdiğini (Kişisel bakım hizmetleri diye geçiyordu) teyit ettirip kendi kampanyasıyla kombo yaptırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihhhhhh -- 10 Aralık 2016; 21:43:46 >
  • 
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.