Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, 4 parca almisim 1 tanesi hepsiburada.com degil...
    Ondan mi oldu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amisos55 kullanıcısına yanıt
    Her ay ayrı hesap edilir.
    Mesela Aralık-Ocak için 2 aylık hedef gelmiş olsun.
    31 Aralık itibariyle Aralık hedefi tuttuysa 10 Ocak gibi Aralık hedef puanı yatar.
    31 Ocak tarihi itibariyle Ocak hedefi tuttuysa da 10 Şubat gibi Ocak hedef puanı yatar.
  • cenko77 C kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana da yaptılar ama ben puanları aldım.

Play eTicaret kampanyasında 100 TL HB den (satıcı HB değildi) alışveriş yaptım, puanımı yatırmadılar. Telefon açınca "işlem mail order olarak yapılmış, internet alışverişi olarak görünmüyor, puan yatıramayız" dediler.

Ben de "kampanya katılımı istediniz yaptım, eTicaret listesindeki internet sitesi dediniz HB den aldım, firma nasil işlem yapıyor ben nerden bileyim, nasıl müdahale edeyim. Puanlarımı yatırın." diye ısrar ettim. 2 gün sonra "bu seferlik güzellik olsun diye yatırıyoruz" dediler. Ben de "güzelliğie ihtiyacım yok, puanlar için gerekli her işlemi yapmışım, müdahele edemeyeceğim bir işlem yüzünden puan yatırmamazlık edemezsiniz" diye bir güzel haşladım.

Telefon açın ısrar edin, satıcının HB olması şart değil - kaldı ki GG de listelerde ama GG kendisi hiçbirşey satmıyor. HB veya GG nin altındaki satıcıların yaptığı işlemler kredi kartı işlemlerinde HB/GG olarak görünüyor. Yani satıcının hatası sizi bağlamaz.

Katılım yapmadıysanız banka haklı, listede olmayan bir internet sitesinden aldıysanız banka haklı ama X firması POS işlemini hatalı yaptıysa siz haklısınız.

Gitmez o 50 WP :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Her ay ayrı hesap edilir.
    Mesela Aralık-Ocak için 2 aylık hedef gelmiş olsun.
    31 Aralık itibariyle Aralık hedefi tuttuysa 10 Ocak gibi Aralık hedef puanı yatar.
    31 Ocak tarihi itibariyle Ocak hedefi tuttuysa da 10 Şubat gibi Ocak hedef puanı yatar.

teşekkürler açıklama için.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

Arkadaşlar daha önce mutlaka bahsedildi bir kaç sayfa baktım goremedim..yılbaşında puanların silinme muhabbeti adiosta var mi ?

yakında silerler bu gidişle

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahagazi -- 8 Aralık 2016; 13:47:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenko77 C kullanıcısına yanıt
    aynı tarihli kampanya için ben de grupanya.com dan alışveriş yapmıştım. "çekim yapılan adres izy grupanya (?) gözüküyor, kampanyaya dahil değil" dediler. normal müşteri temsilcisi ile bir türlü anlaşamadık. müşteri memnuniyeti hattını arayıp kayıt oluşturdum. hala sonuçlanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih_akkaya

quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

quote:

merhaba arkadaşlar kasım ayı kişiye özel bazı arkadaşlara yatmış bazılarına yatmamış herhalde bana yatmadı ayın 10 kadar diyordu 2 gün daha bekleyelim kayıt açtıralım en iyisi artık.. beklemeye devam..

Kasım ayı harcama hedefi puanları bugün yattı nornalde hedef gerçekleştikten sonra 10 gün içinde yatıyor

acaba kayıt açtırsamda çok mu erken daha bir iki gün daha bekleyim öylemi müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırsam şimdiye kadar hep gününde yatardı bir aksilik mi var merak etdim şimdi..

benimkide yatmamış henüz. 10 gün denilmişti biraz daha bekliyelim.

• Sayın xxxxxxxx,

Başvurunuza istinaden gerekli inceleme yapılmış olup, kişiye özel kampanya ile ilgili talebinize üzülerek olumlu yanıt veremediğimizi iletmek isteriz.

Kişiye özel kampanya tanımı yapılabilecek olan durumlarda müşterilerimize SMS ve/veya e-posta ile bilgi iletilmekte olup, müşterilerimiz gönderilen SMS'e yanıt döndüğünde kampanya katılımı gerçekleşmektedir. Kredi kartınıza tanımlanabilecek kişiye özel bir kampanya olması durumunda tarafınıza da bilgi mesajı gönderilecektir.

Saygılarımızla,
    Kredi Kartı Finansal İşlemler Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephistopheles00 -- 8 Aralık 2016; 14:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

quote:

Orijinalden alıntı: Silverxirex

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle hangi kampanyadan ne puan kazandığımızı ekstre dışında görebileceğimiz bir ekran var mı diye sorayım.

Bunun dışında Yapıkredi Cüzdan uygulamasına BonusFlaş'daki gibi hangi harcamanın hangi kampanyaya dahil edildiği gösterilse çok güzel olur diye düşünüyorum.

Mesela Mobil ödeme kampanyasında harcama yaptığın ana Cüzdandan kontrol edip kampanyaya dahil oldun mu bilgisini alabilsek, yada Kozmotik kampanyasında mesela(Forumdakiler için en karışık sektör) kampanya harcaması geçerlidir yazsa güzel olurdu.

Bu konuyla ilgili talebimi MH yetkilisine bildirdim. Böyle bir uygulama talebi olan forumdaşlar aynı talebi iletseler belki programda bir değişiklik daha kolay gerçekleşebilir diye düşünüyorum.

Bir el atıversek mi bu işe??

katılıyorum
    örnek bi dilekçe oluşturup göndersek nasıl olur?

bununla ilgili geçenlerde TWITTER yazdım, gelecek versiyonda olacak dedi 2017 itibari ile ama ne kadar ses okadar etkili olur.

• ben bugün bize yazından yazdım ayın 10 kadar hedefi tamamladıysanız bekleyin diye cevap verdiler gününü bekleyeceğiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar kasım ayı kişiye özel bazı arkadaşlara yatmış bazılarına yatmamış herhalde bana yatmadı ayın 10 kadar diyordu 2 gün daha bekleyelim kayıt açtıralım en iyisi artık.. beklemeye devam..

Kasım ayı harcama hedefi puanları bugün yattı nornalde hedef gerçekleştikten sonra 10 gün içinde yatıyor

acaba kayıt açtırsamda çok mu erken daha bir iki gün daha bekleyim öylemi müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırsam şimdiye kadar hep gününde yatardı bir aksilik mi var merak etdim şimdi..

Benimki de yatmamış daha. Genelde yatırılmamış gibi duruyor zaten. 10'unda yatırırlar.

• Kişiye özel benim de yatmamış henüz.
  • eşimden kendi kredi kartıma puan transferi yapmak istiyorum. bir dilekçe örneği gönderebilen olursa sevinirim.
  • benim bugün öğleden sonra yattı kasım ayı kişiye özel puanlarım demekki sırayla yatırıyorlar.ayın 10 kadar herkesin ki yatar artık
  • Penti giyim sektörü sayılıyormu ? bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki de yatmamış daha. Genelde yatırılmamış gibi duruyor zaten. 10'unda yatırırlar.

az önce yattı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

quote:

quote:

quote:

quote:

az önce yattı

Valla yatmış :)

• Kendim cevaplayim.yilbasi icin Ankara kiev gitgel baskayerde en ucuz 190, kartla 130 tlye geldi hic yoktan iyi.

• takip
  • 
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.